Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka by Destiny.
Kompre
Čau Šak,
jednoduchá, stručná vizitka, všetko čo chceš sa z nej dozvieš takže krása.
Som rád, že môžem byť u teba v gangu, pretože sa tam niekedy dobre zabavíme :D, a reálne je to asi jediné čo ma tam ešte drží no, teda okrem firmy ešte no. Takže tak , dík inak za označenie a ešte k tomu lolku .. :D Skôr si tam spravíš nervy ako zábavu ale každý berie lolko inak no :D
Tož asi všetko a GL v maturitke jazyk
Conway
cc erik dobra vizitka chybam v people inak som tu na to aby som otestoval podpis tak cawes gl irl gl ingame
i.imgur.com/WHTT459.gif
destiny-
Čau Šak,
jednoduchá, stručná vizitka, všetko čo chceš sa z nej dozvieš takže krása.
Som rád, že môžem byť u teba v gangu, pretože sa tam niekedy dobre zabavíme :D, a reálne je to asi jediné čo ma tam ešte drží no, teda okrem firmy ešte no. Takže tak , dík inak za označenie a ešte k tomu lolku .. :D Skôr si tam spravíš nervy ako zábavu ale každý berie lolko inak no :D
Tož asi všetko a GL v maturitke jazyk


Díky Srdce pro tebe Dúfam, že si na mňa ten názor nezmenil po nejakom tom mesiaci čo už ubehol od tohto komentu :D Samozrejme, som rád, že som mal možnosť ťa spoznať a ani toho neľutujem. Takže ďakujem za pekný komentár, a dúfam, že nám to v gangu ešte dlho vydrží. btw. ja nezmaturujem Nemůžu

Citácia
cc erik dobra vizitka chybam v people inak som tu na to aby som otestoval podpis tak cawes gl irl gl ingame


Dúfam, že test dopadol dobre. Provrtám tě
checkm8
Takzde zdravim ,

dneska konci moj pobyt na superparbe , spoznal som tu vela dobrych hracov s ktorych mam na fb a dokonca sa s niektorymi poznam osobne. Dostal som permaban za lag.cs. Je mi tu luto ze si nejaky ****i myslia ze by som si dal do hry cheat len preto aby som si dokazoval nieco na 100 ročnej hre , ale budiž , je to ich volba. Držte sa a vela štastia.


Již to budou dva roky co jsi skončil na sp, bez tebe to není ono Sad tak snad někdy dovi
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
destiny-
Takzde zdravim ,

dneska konci moj pobyt na superparbe , spoznal som tu vela dobrych hracov s ktorych mam na fb a dokonca sa s niektorymi poznam osobne. Dostal som permaban za lag.cs. Je mi tu luto ze si nejaky ****i myslia ze by som si dal do hry cheat len preto aby som si dokazoval nieco na 100 ročnej hre , ale budiž , je to ich volba. Držte sa a vela štastia.


Již to budou dva roky co jsi skončil na sp, bez tebe to není ono Sad tak snad někdy dovi


haha, dik za boost vizitky ❤️ ten lag.cs mam ze vraj doteraz
Jertn
Je mi líto, že jsi skončil, byl jsi dobrej kluk


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
reinz
spina vetsi jak vizitka, wcs Bless SP
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
vajcak
Najlepšia sa vizitka na sp akú som kedy videl nech sa ti darí danko
destiny-
spina vetsi jak vizitka, wcs Bless SP


amen PáPá

Citácia
Najlepšia sa vizitka na sp akú som kedy videl nech sa ti darí danko


dik dik, ale odkedy som danko? Rageyy
Rock
Pekna vizitka
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
44%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 15