Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka by Destiny.
chovalcuk
Hráča nepoznám, vizitka vyzerá v pohode aj keď málo informácií. Mohol si sa viac pohrajkať aj keď divné to počuť od človeka čo žiadnu nemá za 7 rokov ja viem.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=10946
Sonas
Celkem v pohodě týpek, díky za ty chvíle ve westu.
GL in real life. :D
Jo a nezapomeň si zvít tabletku. :D
destiny-
Sapho - hej no xd konečne ta tu mam vystaveneho :D

chovalcuk - bol som mu boss v pohu kde si mi robil dodavkara a nepametas si ach jaj xd

sonas - to skor ja dakujem za tie chvile :D i tebe gl v realu a i vo virtualnom zivote
Upravil destiny- dňa 05.12.2018 23:53
KoLoB
Čau legendo,
Dík za označení ve friendech, snad to ještě platí :D.
Hele i když se furt hádame, stejně jsi člověk který si u mě vybudoval své jméno a v rámci možností i respekt.
No kdyby jsi nebyl uplnej degeš tak se nemusíme ani hádat, i když to občas začnu já :D

Nic, doufám že se nebudeme hádat do nekonečna a že se to nějak sklidní brzo, přece jen tě musím ještě naučit jezdit protože jsi strašně slabý i stěma cheatama :D

Vizitka hezká, dala se číst*Dobrá práce*

PS : Tohle je trochu pokus o usmíření takže doufám že mi do 5ti minut napíšeš na fb že jsme kámoši, jinak se budu cítit trapně a budu urazeny, dík cs
destiny-
Kolob - dik za koment brasko , cenim Smile gl v rl a sp life
esx_exiteye
Bleju z toho TLC v tvých top gangach, ale vizitka jednoducha, pekna neni preebana nadpisama za stovku, cenim
destiny-
Ja bleju z toho komentu co si tu napisal : ) nevidim dovod ked sa mi ten pacil a dodnes si toho pametam viac nez ty tak preco by som ho tam nemohpl mat ?:D inak dik ze mi tvoj koment boostlo appku ;)

//mobil
NiKo_
No ahoj, učiteľ.
Vizitka sa mi dosť páči, ďakujem pekne za označenie moc si to vážim. Kytka pro tebe
My sa poznáme už strašne dlho, mám ťa rád lebo si šéf. Smile
A ešte keď sa pozriem na tvoju profilovku tak si myslím, že sa pozerám do mobilu bo mám takú istú tapetu. :D
destiny-
Niko - tvoja tapeta ti ma bude pripominat xd , inak nemas zaco si typ cloveka ktory pomoze , a takych ludi je strasne malo Smile gl v reale ale aj na sp Smile
destiny-
Prerobená vizitka Smile
VinySix651
Kratší vizitka, ale pěkně zpracovaná :D Díky za označení, upřímně se divím, že sis na mě vzpomněl :D
img.tpx.cz/uploads/instagram1640978471.png
RaTy_
Citácia
Chcel by som Ťa privítať pri vizitke toho najviac naegovaného týpka ktorý kedy na superpařbe hral.

To byl patazz s eggym :D
GaToo_BoTaS
Pohodový šéfko, mrtě srandy s tebou, dobrý učitel. Vizitka se mi moc líbí, jsem rád, že jsme se poznali! Smile Hodně štěstí v cestě životem kááámo!
destiny-
Diky diky :D a raty nwm preco ale pise mi to skoro kazdy 2 , tak som to tam zakomponoval :D
Ejsi
najviac ma nasralo ze aj ked som ti hucal do hlavi nikdy nezacni s cheatmy ajtak si sa nechal nahovorit na ne od ostatnich hracov ktory bez nich su hovno na gr...dufam ze budes hrat spravodlivo ...ale ak sa chces dostat na nizku uroven kludne pouzivaj, pravi hraci si vzdy vsimnu co je real a co je fake...ale drz sa mozno pridem zahrat niekedy ked bude cas Tu máš Peckaaaa
Tazzy
Čau desto, nebo spis sefe gangu, v kterym jsem ?:D Na zacatek ti chci podekovat, ze jsi nekoho jako jsem ja, vzal do gangu a jezdis se mnou grka. Ty sefko hh. Klidny clovek i mimo sp Smile. Doufam ze uz mi delas ten avatar xdd. Ted k té vizitce, je pěkná, aspon jsem zabehl nejak nudu a precetl jsem si ji.

Hodně štěsti na SP i v RL a vydej uz nejakou montage xd.
HondrysCZ
si dobry sef gangu mam te velice rad a nevim co bych bez tebe na sp delal <3
RuliiKkO
Lagstiny, nevidim se nikde na vizitce) ale ne jk, vizitka pěkná, hráč v pohodě, známe se takže neni co vykládat, jen tak dál)
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
destiny-
Takzde zdravim ,

dneska konci moj pobyt na superparbe , spoznal som tu vela dobrych hracov s ktorych mam na fb a dokonca sa s niektorymi poznam osobne. Dostal som permaban za lag.cs. Je mi tu luto ze si nejaky ****i myslia ze by som si dal do hry cheat len preto aby som si dokazoval nieco na 100 ročnej hre , ale budiž , je to ich volba. Držte sa a vela štastia.
Koldy
Tak už vypadni a nebreč ne, vizitka o ničem...nadpisy jak z pomocny školy, což by asi odpovídalo a z toho tvojeho motta jsem se málem pokakal smíchy :D A chudák sexy ženy které potkáš
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
44%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online