Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka by Destiny.
Loly
Chlapec Koldy nie je schopný napísať vizitku od roku 2013 a kritizuje. (Ak vizitku máš tak o ňu hráči asi neprejavujú dostatočný záujem keďže som ju po stranu 10 nenašiel) Neviem poriadne ani kto si takže ani neviem čo ti na to mám napísať, možno by stačilo krátke "ukľudni sa".

No a teraz k téme. Destiny je človek na ktorého mám svoj vlastný názor a myslím si že ma nikto o opaku nepresvedčí. Destiny ty si mentál ktorý sa nevie vyjadrovať a robí niečo skôr ako si to dokáže premyslieť. No máš jedno šťastie že si s*urvene dobrý človek. Ako som písal, nebyť teba tak by som v GS nebol asi ani ja a myslím si že kopu ďalších ľudí tiež nie. Tvoje gangy slúžili na prípravu fakt veľa hráčov a gangsterov ktorí teraz normálne jazdia. Neviem či vôbec niekto mal viac free RS gangov ako ty. Môj názor je taký že si pre GS spravil naozaj veľa už len tým že si hráčov nechal učiť sa a púšťal ich na grka. Ty si rekordman v mnohých prípadoch, najviac free RS gangov, najviac preje*aného RS, najviac nováčikov v gangu naraz, najväčšia snaha vyškoliť si vlastných jazdcov a určite je toho ešte viac.

Proste si mentál ale mám ťa rád. A neobchádzaj prosím ťa, to nikam nevedie.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
RuliiKkO
To je sice fakt, jsi mentál ale dobrý člověk. Nekolik krát jsem tě viděl jak píšeš do chatu že naučíš grka ať ti napíšou /pm a podobně. Sice jsem takových lidí na SP za ty léta zažil mnoho ale ty jsi takový speciální případ, prostě dobrý blb :D Udělal jsi pro GS moc i když se ti na to někdo vysměje, tvoje chováni v chatu s jiným gangsterem se dá pochopit, když vidím jací frajeři lítaj na serveru takže jsi docela týpek. Jediný co se mi na tobě nelíbí je to nekonečné téma lagy/cheaty které by jsi měl nějak vyřešit, jinak fajn typek. wcs
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
WolfSoul
Cením toho, že jsem první z vyvolených, normálně jsem dojat. Užil jsem si s tebou hodně zábavy za dob Superpařby. Doufám, že máš ještě furt tu mojí miliardu, kterou jsem ti daroval.
destiny-
Správně Menší update vizitky Správně


Cast my story
Upravil destiny- dňa 15.12.2019 23:18
checkm8
Citácia
Tak a je to tu. Pre niekoho smutná správa a pre niekeho veľmi radostná.

Smutná je jen pro tebe si myslím. Přeji dlouhé čekání do léta a následné čekání do zimy Smile Ahoj
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
RockeR
Dopiš mě do vizitky nebo tě vydědim. V pohodě týpek, dal si mi možnost po dlouhé době se zapojit zpět do gang systému, za což ti díky. Užij si dobu bez SP a pozdravuj doma. Pac a pusu, RockeR.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=8583

KLIK NA OBRÁZKY K VIZITKÁM *gp*

i.imgur.com/GN5zH7F.jpg
destiny-
Správně Menši edit vizitky Správně

Kubon
Zdar, vizitka napohodu Smile jsi v pohodě hráč a už se těším až mě naučíš grka.
Při žádosti na unban hodně štěstí :D
destiny-
Správně Zjednodušenie vizitky + nový dizajn Správně

Undefeated420
Děkuji za označení ve friends. Abych řekl pravdu, tak my jsme se ze začátku vůbec neměli rádi. Byli jsme nepřátelé a ty naše vojny o území stáli za moc. :D Ale teď je to úplně jiné. Po těch letech velcí kamarádi a kdyby jsme neměli pban, tak by jsme byla dobrá dvojka v sawn-off skillu. jazyk Držím ti palce ať ti vyjde ta žádost o pUB. Smile
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
Disco
Zdarec,

díky za označení dole, opravdu si toho vážím, že můžu být označený na tomto supr čupr moderním webu. Kappa

Jsi šéf a v pohodě týpek, mrzí mě, že to tenkrát dopadlo jak dopadlo a dostal si ode mě permu, ale nedalo se nic dělat, důkazy tam byly a vypadalo to jak to vypadalo. Přeju ti, ať ti vyjde pUB a taky ať se ti zlepší skills v grafice. kingKytka pro tebe
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

sachmats
Čawees. Vizitka pekná jednoduchá, píše tam všetko čo má. Si pohode typek proste sef.
checkm8
Tyvole ten synek má zase pub no to mi ho vyndej... nevím jestli si destiny ale jestli jo tak ať se ti asi daří a nedostaneš zase permu Kappa
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
destiny-
Packa - Je to tak no :D V poslednej dobe som si ta oblubil, ale niekedy mi robis nervy s 1 vecou ;) ty vies :D Dik za koment a gl v reale.

Disco - Disco, Disco, na teba sa stale hnevam ze si mi dal permu a musim robit zbytocne levely odznova Provrtám tě za to mi zaplatis :D Inak si velmi vpohode clovej, necakal som, ze az perma mi ukaze, co za skveleho cloveka si :D gl v reale

mats_ - Mal som tu cest ta spoznat u Maxiho gangu, na to kolko mas rokov si celkom vyspely chlapec :D Mas vkus na hudbu ( jazyk ), dobry humor a aj priatelsku povahu. Dufam ze u nas vydrzis este dlho, gl v reale.

SHXXT - No co s tebou? :D my toho uz za sebou mame dost odohrane, aj ked mi lezies na nervy tak dufam ze tak skoro sa zase v zlom nerozideme. Si v pohode clovek, aj humor mas dobry a som el bunda Kappa
Conway
caw zabudol si si ma zapisat do homies, dalej si najslabsi clanok GS ked idem proti tebe GR tak mozem ist aj prec a ty domna aj tak narazis, dalej sawner slaby hm co ja viem dal by som ta aj o 10 ale nechce sa mi, jedine plus bola Simona s tou ti to fakt istlo mega cenim dufam, ze si ju poriadne vybangoval, dalej nevies aky je tvoj materinsky jazyk, raz pises po cesky potom zas po slovensky a niekedy po mongolsky, moc si ma sklamal, ze niesom homies tak som tak som musel bohuzial napisat pravdu Skull
Ad4M_
Najpr Ti ďakujem za označenie v priateloch. No kedysi som si myslel, že si k***t a to sa mi aj potvrdilo, ale si celkom v pohode. Dostal si ma do GS a vlastne si ma za tie roky ani nič nenaučil, ale aj tak Ti ďakujem :D. GL na tomto úžasnom serveri, ale hlavně v RL.
Skylake
Ahoj Destiny,

no jelikož jsi byl smutný z toho, že jsem ti neokomentoval vizitku, tak to jdu napravit. Máš ji udělanou pěkně jednoduše, ale to je dobře, protože v jednoduchosti je krása. Nebudu lhát, že jsem ji čekal trochu delší, když jsem viděl, že to píšeš vše slovy, ale tak v pohodě, pár nových věcí jsem se o tobě dozvěděl, účel víceméně splnilo. :D
Jsi v pohodě kluk a hráč, co jsem za tu dobu stihl poznat a je s tebou sranda. Nepokaž si ten pUB, protože příště už si ten úplatek nevezmu! :D (Sranda samozřejmě pro ty, co to nechápou). Hodně štěstí na té naší SP, ale tak hlavně v reálu, to je důležitější... Snad dáme někdy toho jacka!

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
Ember
Čaaaaaau Destinyy

Najväčší frajer z gangu .Vždy keď dojdeš na ts dakto dačo povie a hned sa do mňa pustíš, že som na teba zlá.No ale čo už stáva sa :D vieš, že to tak nemyslím jazyk Ale mohol by si ma prestať ignorovať keď na teba hovorím 20 minút a ty nič. Tak ale nech sa darí na sp ale hlavne v rl PáPá
img.tpx.cz/uploads/prosimlast.png
Lakyno
DIG MORE JA DE SOM TY VANDRAK, MAM TA RAD A PEKNA VIZITKA TY JE*LINGTON
Vizitka jak poloboh


img.tpx.cz/uploads/akozelakygifno.gif
destiny-
Conway - diky, ale madar stale ostane madarom a u mna to nebude rozdiel :D A bohuzial grko nedojdem bez teba, hold si moc mistr.

Ad4m - K*kot stále som a stale budem :D Za to gs mi nedakuj, ja dakujem skor tebe, ze si sa na tu cestu vydal a rozsiril obzory.

Skylake - Moj novy najlepsi kamos :3 Cenim si tu tento komentar od teba a ver mi, že som bol extremne smutny Sad Aspon ze si to napravil Na holou Si mega poho typek a hlavne jediny hl. admin s ktorym mozem viest take srandy ake vedieme :D ( ty dobre vies ). Nelutujem ze som ta spoznal a niekedy dame jacka Dáme si jedno nee?

Ember - Ja niesom sef :D bez clenov gangu by som bol nula ako kazdy 2 :D Takze to díky patri tebe. Jáá a ignorovat? To si kde videla? WTF nikdy som ta neignoroval Kappa Diky, cenim komentar a gl hlavne v reale jazyk

laky - Zdravím brokolivocu hlavu, stale cakam na ten tvoj bengr, ale nejako neprichadza :/ aj ja teba mam rad a cakam ta v gangu zase.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
44%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 9