Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Nabídka levných avatarů, podpisů a nadpisů
Cappuccino
Zdravím,

považuji se za grafika - amatéra, ale i tak jsem se rozhodl založit tento topic. Jde o to, že si zde můžete napsat o výtvor vcelku levného avataru, podpisu nebo nadpisů (možné i gify).

Příklady toho, jak by váš požadavek mohl vypadat:

Avatar - .png
img.tpx.cz/uploads/nick1test.png

Avatar - .gif
img.tpx.cz/uploads/nickgif963.gif

Podpis - .png
img.tpx.cz/uploads/cappupodpis.png

Nadpis
img.tpx.cz/uploads/testnadpis1590.png


Ceny za jednotlivé práce:

Avatar - .png
3,000,000 $ na serveru

Avatar - .gif
4,000,000 $ na serveru

Podpis - .png
3,500,000 $ na serveru

Podpis - .gif
4,500,000 $ na serveru

Nadpis/y - .png
350,000 $ na serveru za 1 nadpis


Osnova (do komentářů):

Citace
1) Nick na serveru:
2) Co požaduji (rozepsat se - gif/png, text s umístěním, barva textu, barva rámečku, font... CO NENAPÍŠETE UDĚLÁM PODLE SVÉHO UVÁŽENÍ):
3) Souhlasím se mnou stanovenou cenou (pokud ne, tak navrhněte svojí):
Zacek
Zdarec, pokud by šel trošku inovovat můj starý avatar, přál bych si avatar.gif a zbytek bych nechal na tobě, co ty na to? Barvy klidně zachovat jen tomu trošku dát moderní nádech :D sorry, že nepíšu osnovu, vše je snad jasné? Smile

Kdyby něco napíšeme si buĎ na serveru nebo skype (daniel.zacek5), díky.

https://img.tpx.cz/uploads/LKxJAZQ.png

img.tpx.cz/uploads/LKxJAZQ.png
Cappuccino
Citace
ZacekDan napsal:

Zdarec, pokud by šel trošku inovovat můj starý avatar, přál bych si avatar.gif a zbytek bych nechal na tobě, co ty na to? Barvy klidně zachovat jen tomu trošku dát moderní nádech :D sorry, že nepíšu osnovu, vše je snad jasné? Smile

Kdyby něco napíšeme si buĎ na serveru nebo skype (daniel.zacek5), díky.

https://img.tpx.cz/uploads/LKxJAZQ.png

img.tpx.cz/uploads/LKxJAZQ.png


Ahoj,

bohužel se tvůj obrázek nedá moc upravit, co se stávajícího podpisu týče. Tady jsem každopádně zkusil něco jiného. Napiš své připomínky zde. Na všem se lze domluvit.

Avatar - .gif č. 1
img.tpx.cz/uploads/zacekgif1.gif

+ tady máš druhý a myslím o dost povedenější pokus
Avatar - .gif č. 2
img.tpx.cz/uploads/zacekgif3.gif

+ tady je 3. pokus (sníh)
Avatar - .gif č. 3 (sníh)
img.tpx.cz/uploads/dangifsnow1.gif


img.tpx.cz/uploads/gooddaysircapp.png
Upravil/a Cappuccino dne 23.11.2018 17:28
MaiLo
1) MaiLo.
2) Ahoj, potreboval by som klasický avatar (.png), text by som chcel dole v rohu (stranu nechám na tebe), alebo aj do stredu cez obraz, to nechám na tebe ako sa ti to bude hodiť, farba najlepšie tmavočervená (moje meno aj s bodkou) a do pozadia nejakú dievčinu, zbytok nechám na tebe. (ak by si mal nejaké pripomienky ozvi sa mi na serveri do PM alebo tu do SZ)
3) Súhlasím, ak sa mi to bude veľmi páčiť dám kľudne aj viac Smile.

MaiLo., pekný večer.
Cappuccino
Citace
MaiLo napsal:

1) MaiLo.
2) Ahoj, potreboval by som klasický avatar (.png), text by som chcel dole v rohu (stranu nechám na tebe), alebo aj do stredu cez obraz, to nechám na tebe ako sa ti to bude hodiť, farba najlepšie tmavočervená (moje meno aj s bodkou) a do pozadia nejakú dievčinu, zbytok nechám na tebe. (ak by si mal nejaké pripomienky ozvi sa mi na serveri do PM alebo tu do SZ)
3) Súhlasím, ak sa mi to bude veľmi páčiť dám kľudne aj viac Smile.

MaiLo., pekný večer.


Ahoj,

tady ti obratem něco posílám. Není to nic složitého, ale myslím si že to účel splní. Smile

img.tpx.cz/uploads/mailo1.png


img.tpx.cz/uploads/gooddaysircapp.png
Upravil/a Cappuccino dne 22.11.2018 23:25
MaiLo
Ahoj, ďakujem, vyzerá to pekne, ozvi sa mi potom na serveri Smile
Zacek
Citace
Cappuccino napsal:

Citace
ZacekDan napsal:

Zdarec, pokud by šel trošku inovovat můj starý avatar, přál bych si avatar.gif a zbytek bych nechal na tobě, co ty na to? Barvy klidně zachovat jen tomu trošku dát moderní nádech :D sorry, že nepíšu osnovu, vše je snad jasné? Smile

Kdyby něco napíšeme si buĎ na serveru nebo skype (daniel.zacek5), díky.

https://img.tpx.cz/uploads/LKxJAZQ.png

img.tpx.cz/uploads/LKxJAZQ.png


Ahoj,

bohužel se tvůj obrázek nedá moc upravit, co se stávajícího podpisu týče. Tady jsem každopádně zkusil něco jiného. Napiš své připomínky zde. Na všem se lze domluvit.

Avatar - .gif č. 1
img.tpx.cz/uploads/zacekgif1.gif

+ tady máš druhý a myslím o dost povedenější pokus
Avatar - .gif č. 2
img.tpx.cz/uploads/zacekgif3.gif


img.tpx.cz/uploads/gooddaysircapp.png


Ten druhý avatar se celkem povedl, nemůžu od toho nic očekávat mám ten avatar snad 6 let :D Chtělo by to něco uplně nového, ale nenapadáme jaký obrázek bych si představoval, pokud máš nějakou velkou škálu nápadů můžeš mi je klidně ukázat, ale prozatím si teda chválím ten avatar č.2 a jak se potkáme na serveru (budu tam dneska někdy večer) tak se spolu vyrovnáme, díky Smile
NeiT
Nazdar, chci černé pozadí a nějakého capka co čumí do země je to jakoby nakreslená postava viděl jsem to dneska a líbilo se mi to, předlohu ti schopnej dát nejsem dám ti i víc cash
Hendy
1. HenDy.
2. Tak no potrebujem klasický avatar, text dole podobne ako má ZacekDan, farba písma taká tmavo modrá a font Segoe Script, nech sa to nehýbe ako to avatar.png, a do pozadia dákeho gangstera alebo dievčinu, to už vyber ty a dole mi napíš normálne celé meno aj s bodkou: HenDy.
3: Súhlasím s ustanovenou cenou (3mg)
A keby dačo tak kontakt: Skype: Zapikovník alebo mi píš správu ana webe.
S pozdravom HenDy. a pekný podvečer.
Upravil/a Hendy dne 10.01.2019 20:36
Cappuccino
Oběma se o něco během zítřka pokusím a přidám to sem.
Hendy
Dobre, tak ma potom kontaktuj priebehom dňa, najlepšie od 15:00h do 21:00h lebo vtedy som na servere, a buď na Skype alebo ak má nájdeš na SP tak tam, s pozdravom HenDy a pekný deň.
Cappuccino
Citace
NeiT napsal:

Nazdar, chci černé pozadí a nějakého capka co čumí do země je to jakoby nakreslená postava viděl jsem to dneska a líbilo se mi to, předlohu ti schopnej dát nejsem dám ti i víc cash


Takže pouze to co jsi napsal? Bez nějakého textu?
Cappuccino
Citace
HenDy napsal:

1. HenDy.
2. Tak no potrebujem klasický avatar, text dole podobne ako má ZacekDan, farba písma taká tmavo modrá a font Segoe Script, nech sa to nehýbe ako to avatar.png, a do pozadia dákeho gangstera alebo dievčinu, to už vyber ty a dole mi napíš normálne celé meno aj s bodkou: HenDy.
3: Súhlasím s ustanovenou cenou (3mg)
A keby dačo tak kontakt: Skype: Zapikovník alebo mi píš správu ana webe.
S pozdravom HenDy. a pekný podvečer.


Tady jsem ti teda něco zkusil.

img.tpx.cz/uploads/Hendy.png


Kdyby jsi chtěl cokoli upravit tak napiš. Jinak ten tvůj font mi nějak nešel, tak jsem vybral celkem podobný, pokud nevadí.
Hendy
Ahoj, no prepáč tá dievčina sa mi dáko nepáči, sry, nevieš mi tam rýchlo dať dákeho gangstera pre zmenu? díky
Cappuccino
Pošli mi fotku gangstera, kterého ti tam mám dát.
Hendy
Tak tu máš 2 obrázky, neviem vyber ti, podľa mna sú obidva pekné a neviem si vybrať, vyber ty:
ae01.alicdn.com/kf/HTB1VKGjQVXXXXbzXVXXq6xXFXXXV/14-4-15-5CM-Gangster-With-Guns-Vinyl-Decals-Bumper-Car-Tail-Decorative-Stickers-C4-0946.jpg_640x640.jpg
cdn3.vectorstock.com/i/1000x1000/89/72/gangster-vector-818972.jpg

a bez toho verstock
Cappuccino
Takže něco takového?

img.tpx.cz/uploads/hendy1.png
Hendy
JJ, môže byť, ok tak je to veľmi pekné, páči sa mi to, díky.
Cappuccino
Neaktivní. Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online