Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
∿kolotocarova vizitka∿ koniec
kolotocar
Fakju - cs dano, presne ako píšeš. :D Ď za komentár, drž sa Smile

[C]zech - cs czech, popravde som nečakal, že mi napíšeš niečo pod moju vizitku, ale stalo sa. :D Ty tiež pomáhaš hráčom, čo som si všimol (to sa nedá nevšimnúť si). :D Som rád, že sa ti páči moja vizitka. Smile S úctou už nepíšem, ale toto bude výnimka... Drž sa Smile

S úctou,
kolotocar
Bakerko
ferovy uprimny clovek, takych ja zboznujem. Vizitka jednoducha, citatelna a pekna. Nech sa ti dari vo vsetkom GL
kolotocar
XxTerzX - som rád, že sa ti páči vizitka. Smile
BolT
Nemám ťa rád ale čo už.Mám ban
Kolo vizitka pekná, dozvedel som sa aspoň nejaké maličkosti keďže nejaké tie veci už viem. Snažíš sa byť vtipný aj keď "niesi" preto ťa cením. Takže ti prajem hlavne veľa šťastia v rl ako aj in-game. P.S Dúfam že mi ešte dlho budeš zarábať do kasy.Pusinka pro tebe

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=11822

imgur.com/WHTT459.gif
vajcak
Čau dobrá vizitka hráča ta trocha poznám myslím ze si pohode nech sa darí v zivote
kolotocar
Citace
BolT napsal:

Nemám ťa rád ale čo už.Mám ban
Kolo vizitka pekná, dozvedel som sa aspoň nejaké maličkosti keďže nejaké tie veci už viem. Snažíš sa byť vtipný aj keď "niesi" preto ťa cením. Takže ti prajem hlavne veľa šťastia v rl ako aj in-game. P.S Dúfam že mi ešte dlho budeš zarábať do kasy.Pusinka pro tebe

Ty si riadny vtipkár, počúvaj sem. Aj tebe prajem veľa dobrého v živote. Kráva
PS: Mám ťa rád. YES
Upravil/a kolotocar dne 27.10.2019 09:41
kolotocar
Citace
Vajcak napsal:

Čau dobrá vizitka hráča ta trocha poznám myslím ze si pohode nech sa darí v zivote

Serus, aj tebe nech sa darí v živote. Peckaaaa
fanatykk
krasota to vizitka , pacia sa mi farby a podobne super hrac a clovek
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasů
18%
Ne
9 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16