Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
San Andreas Transport
MaiLo
img.tpx.cz/uploads/SATbymikyi1.png


img.tpx.cz/uploads/satpanorama123.png


Vítam ťa pri firemnej vizitke firmy San Andreas Transport. Firma bola odkúpená 2.1.2019 krátko po 16. hodine od hráča SkFrajerko s bývalým názvom Milka Transport a sídlom v oblasti Easter Bay Chemicals, no po odkúpení bola firma premenovaná na staré legendárne San Andreas Transport so sídlom v Blueberry pri továrni. Naša firma sa zaoberá povolaním Řidič kamionu, teda prepravou a logistikou tovaru napriek celému San Andreas.

Firma bola znovu založená
28.7.2023.

Máme plný vozový park, ktorý tvorí:

7x RoadTrain + Article Trailer

2x Sadler

1x Infernus

1x Cheetah

img.tpx.cz/uploads/SATbymikyi4.png

Majiteľmi firmy sú Mailo a Skylake, správnemu chodu firmy taktiež pomáha [D]anny.

img.tpx.cz/uploads/SATbymikyi2.png

Jazdíme prevažne /Mise 6900 7000 - z Bayside do Ocean Docks (3. riadok - Přetížení). Trasu vám určite niekto po príchode do firmy rád ukáže. Každý večer organizujeme konvoje, kde pri väčšej účasti si hráč vie zarobiť veľmi pekné $$$.

img.tpx.cz/uploads/SATbymikyi3.png

Za misiu bez akéhokoľvek bonusu, s RP bodami a prémium / skinom dostávame približne
90,000$, a za každého v konvoji približne 40,000$. Misia trvá zvyčajne 7-8 minút.

img.tpx.cz/uploads/SATbymikyi7.png

Plat u nás je stály 90%. Po príchode do firmy obdržíte defaultnú hodnosť • Trucker, ale ak poprosíte niekoho z vedenia, tak vám ju zadarmo zmenia na takú, akú chcete vy.

img.tpx.cz/uploads/SATbymikyi6.png


KLIK
img.tpx.cz/uploads/convoy1.png

img.tpx.cz/uploads/convoy2.png

img.tpx.cz/uploads/convoyc3.png

img.tpx.cz/uploads/convoy4.png

img.tpx.cz/uploads/q95d.png

img.tpx.cz/uploads/megaconvooy.png

img.tpx.cz/uploads/satconvoy.png

img.tpx.cz/uploads/satconvoy2.png

img.tpx.cz/uploads/satconvoy22.3.png

img.tpx.cz/uploads/convoysat (2).png

img.tpx.cz/uploads/convoysat2.png







img.tpx.cz/uploads/SATbymikyi5.png

KLIK
AndreW_

[D]anny

[A]nne.

Falcon

Bones

Will

DJ123

Brazil

.daryl

MiKyi

.Fdo.

Qark

SPAMER

Brunet[Q]a

Miss_Naboo

Gallaxy

BeN_

VinySix651

Tauris

TripS

Yoistik

poulicnyprinc

poulicnaprincezna

ondrasCZ

Lukin2000

Johny.S

karci

Raynerko

[M]irka

HENDY

Mack90

[T]he[E]nd

Worthers.

ZoomiceQ

[C]zech

fanatik.

Ember

Sabka_

Domes

Gameluner



Posledná úprava: 18. september 2023
Upravil MaiLo dňa 18.09.2023 16:49
Kompix
Super vizitka,moc se mi líbí a z informací které tu jsou vypsány a zjistil jsem o firmě vše potřebné díky informacím,takže moc hezká vizitka,a samozřejmě San Andreas Transport je fakt Super Firma,dobrý kolektiv,a aktivní konvoje,prostě není co dodat,super vizitka,a vidím že sis s tím dal hodně práce a taky gratuluji Discovi jak udělal ty nápisy ty jsou fakt hezké takže prostě Super vizitka ;)
Upravil Kompix dňa 04.01.2019 20:18
Skylake
Ahoj,

super vizitka, pěkně jsi to sepsal. Tak jsem si to nějak představoval. :D

Firmu už sis chtěl koupit dlouhou dobu a taky jsme to už dýl plánovali, takže jsem rád, že se to konečně povedlo! Věřím, že nám firma vydrží dlouho a pojede stále tak dobře jako jede teď. Je to opravdu super a jsem rád, že tam je takový fajn kolektiv.

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
Will
Whooopsiii, super vizitka. Dik za spomenutie vo verných členoch.

GL s firmou a čo najdlhšiu účasť medzi firmami.
Kacka
Pěkná vizitka, ja nemít firmu, tak se určitě zastavím :D Ať se firmě daří, ať jí máš dlouho, at se hned neprodává. Držím palce a opatrně přes BS! :D Dnes do mě vrazil někdo od vás :D
MaiLo
Kompix - Ďakujem za koment, dúfam že vydržíš čo najdlhšie a bude sa ti u nás páčiť!
Skylake - Áno, chceli sme to kúpiť už dlho, a podarilo sa až teraz no. :D Vydrží, vydrží :D
Will - Ďakujem za pochvalu, ty dúfam tiež vydržíš ! :D
Kačka - Aj Tebe ďakujem za koment, vydrží dlho to viem. A áno poviem im nech idú opatrnejšie tadiaľ. :D
Ben_
Veľmi pekná vizitka a luxusne rozbehnutá firma.. keď predám firmu pridem k vám :D GL s firmou
Disco
Pěkná vizitka, nadpisy hodnotit nebudu, nejsem egoista :D
Ve firmě je momentálně fakt super komunita a je skoro pořád narváno a aktivita je fakt na nejlepší úrovni, i přesto že se to tam občas promění je to furt ta super komunita a za to jsem rád. Snad tam vydržím i já dost dlouhou dobu :D.

GL s firmou ať vydrží ještě dlouho.
Upravil Disco dňa 06.01.2019 02:11
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

MaiLo
Ben - Ďakujeme pekne, jasné prídi. :D
Disco - Ďakujem za koment, áno komunita je tu fakt super a ja len dúfam že sa len tak ľahko nerozpustí. Som fakt rád ako sa to celé vlastne rozbehlo a aká to v súčastnosti vôbec aktívna firma je. Ďakujem ešte raz a dúfam že vydržíš dlho. :D
Cappuccino
Parádní vizitka a určitě i firma. Omg Doufám, že se k vám budu moct brzo přidat (tj. že se uvolní místo) :D

Gl s firmou.
MaiLo
Cappuccino - Ďakujeme, a sme radi že sa vizitka páči. Jasné, napíš mi, spravím miesto a si u nás. :D
OR1G1
Ahoj Mailo
Vizitka je pekná je tak všetko čo ma byť a tak isto sa pekne pohral nadpisama aj Disco :D
Tak Gl naďalej firmou ;)
img.tpx.cz/uploads/podpisfirma.gif
stinG_
Jedna z najaktívnejších firiem na SP, skvelá partia, som rád že môžem byť súčasťou. Pivo
MaiLo
Hope - Dík za koment, som rád že sa páči. Smile
stinG_ - Ďakujeme, aj ja som rád že si našou súčasťou. Smile
kolotocar
Ahoj,

neviem, že s čím začať.. vizitka je perfektná jak obsahovo, tak graficky. Vo firme som len dočasne (level) ale som rád, že som v takej firme v akej som. Kolektív perfektní, voz. park tak akurát a "konvoje" sú skoro stále ($) :D Písal som ti dôvod, že prečo už neostanem vo firme "nastálo", keď dokončím všetky levely :D Som rád, že môžem byť "dočasným" členom vo firme SAT

PS: Koľko ťa stála firma? :D



S úctou
kolotocar
MaiLo
kolotocar - Ahoj, ďakujem ti za koment aj za pochvalu vizitky a taktiež aj firmy. Kytka pro tebe Také veci sa nevravia. :D
Czech_
Zdravím Smile, musím pochválit vizitku co se vzhledu týče ,tak zajísté i obsahu samotné vizitky,ale jak se říká tak vše není dokonalé a je místo se zlepšovat. Pro mě je naprosto dostatečná ,je vidět že není jen tak narychlo splácaná ,ale že je za tím nějakej ten čas. Navíc jako plus beru v potaz že si se zaměřil na tradici firmy a že chceš být dlouhodobej vlastník. Pokud to tedy jen tak neříkáš ,což doufám že nikoliv. Hodně štěstí s firmou a dobrá práce na vizitce.
S pozdravem [C]zech Jooo
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
MaiLo
Czech_ - Ahoj, ďakujem za koment a za pochvalu Smile. Áno dal som si s tým prácu no. :D A áno mám v pláne byť stály majiteľ a nepredať to.
MaiLo
Pridaný firemný convoy.
Spamer
Vizitka pekne nieje moc preplácana proste jednodúcha, majitelov už nejakú dobu poznám a som rád že som sa pripojil ku vám do firmy nech firma vydrží a ja v nej

PS. tie screeny a video z convoyu je bombové (Y)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16