Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
San Andreas Transport
Twelvyy_
Môžem vedieť aké textury a mody máš stiahnute? vyzerá to bombovo.
MaiLo
Spamer - Ďakujem za koment, aj za pochvalu vizitky. Dúfame aj my že vydržíš.
Twelvyy_ - Convoy, aj tie ďalšie screeny fotil Spamer.
Upravil MaiLo dňa 13.01.2019 10:47
AndreW_
Ahoj,
vo firme pôsobím už 2 týždne a tak si teda dovolím vyjadriť svoj názor na túto firmu a celkovo na spracovanie tejto vizitky.
Takže čo sa týka vizitky tak je urobená pekne, je tam všetko podstatné, čo by vizitka daného typu mala obsahovať. A teraz prejdime k firme samotnej.. Je to už nejaká DOBA, behom ktorej som sa snažil nájsť nejakú firmu na prácu kamiónistu a som skutočne veľmi rád, že sa mi podarilo takú firmu nájsť.. , vedenie je super, kolektív vo firme je taktiež na úrovni aj keď si nebudeme klamať že sa občas nájde nejaká tá výnimka ale kde sa v dnešnej dobe nenájde že :D
Ďalšou pozitívnou vlastnosťou je aktivita firmy, každý deň sa konajú konvoje, firma ma vždy jak sa hovorí "narváno" a je niekedy problém nájsť niekoho na vyhodenie pre uvoľnenie miesta.. No čo by som k tomu viac dodal.. Proste super firma so super vedením a taktiež kolektívom ktorý zohráva veľmi veľkú rolu.. Som teda rad že som takú firmu našiel a dúfam že táto firma ešte veľmi dlho vydrží v takej dobrej atmosfére a celkovo aj ja v nej. Smile
MaiLo
AndreW_ - Čauko, díky za koment a za pochvalu, cením Kytka pro tebe Dúfam že vydržíš aj ty. Smile
Jeffy
Vizitka se mi libi asi nejvic, ty nadpisy + ta kombinace s cervenou a zvyrazneni hlavnich veci, ve firme jsem byl jeste pod majitelem Kamilos :D treba se jeste omylem dostanu ke kamionakum a nejakou "nahodou" se treba dostanu i k vam, ale zatim gj a gl
Hendy
No čo k tomu povedať, najkrajšia vizitka asi aku som kedy videl Smile proste super vizitka, taktiež aj firma je super! Včera ráno som sa ku vám pridal do firmy, a myslel som si že to bude asi nič, a myslel som si že Job SBS je oveľa lepší, ale mýlil som sa, toto je ešte lepšie, tie večerné konvoye s 20-timi hráčmi to za 2 konvoye nad 1mg. Fakt dúfam že ti firma dlho vydrží, a tiež dúfam že aj ja vydržím dlho. Smile;):D
RomaN1
Pěkná vizitka,pěkná firma! Omg Poslal bys mi ten snowmod ? Na verzi 0.3DL jsem nic nenašel.. :-D
MaiLo
Jeffy - Dík, a som rád že sa páči.
HenDy - Diky za pochvalu vizitky aj firmy, firmu nemáme v pláne predávať. Som rád že sa ti páči.
Rom@n- Ďakujem za pochvalu. Ten convoy točil Spamer, ale tu máš link, možno je to to isté čo mal v tom videu on, keď tak sa ho to opýtaj súkromne. http://superparba.eu/forum/viewthread...d_id=96252
MaiLo
Update 01/04/19: Prerobený vzhľad vizitky + aktualizované informácie.
Yoistik
Stydím se, že jsem ještě nenapsal koment i když jsem se chtěl napsal hned ze začátku :D Firma má fakt kvalitní vedení, což cením. Byl jsem ve firmě už 2x a chtěl bych se vrátit i po 3x, jen doufám, že mi uděláte místo, protože firma je furt plna, a jde to vidět i na convoyích a kolektivu, který je v TOP, vždycky když jedu misi u dealera, tak vždy někoho od vás potkám. Líbí se mi též podpora ve videi od Spamera Smile Nevím co bych více dodal..prostě WAU. Ale zarazilo mě "Tankujeme na Tierra Robada Benzinke - /ploc 49" Sad
Upravil Yoistik dňa 04.04.2019 12:12
MaiLo
Ahoj Yoi, dik za koment. :D Už si k nám prišiel, takže dúfam že si spokojný s firmou. :D Taktiež dik za pochvalu vizitky aj samotnej firmy. ;) Snáď u nás vydržíš a budeš spokojný! Smile
Horys
Ahoj,pěkně zpracovaná firemní vozitka,ve vaši firmě jsem byl,máte super kolektiv a dobrý convoje,Mailo prostě firmy umí rozjíždět.
Tazzy
Ahoj,

Vizitka zpracovaná pěkně. Ve firmě jsem a doufám že zůstanu ještě dlouho. Zatím co jsem ve firmě teprv pár dní tak už vidím ten super kolektiv Smile. Doufám že firma zůstane tak jak je Smile
MaiLo
Citácia
Tazzy napsal:

Ahoj,

Vizitka zpracovaná pěkně. Ve firmě jsem a doufám že zůstanu ještě dlouho. Zatím co jsem ve firmě teprv pár dní tak už vidím ten super kolektiv Smile. Doufám že firma zůstane tak jak je Smile


Ahoj, ďakujem za pochvalu či firmy tak aj vizitky. Dúfam že u nás vydržíš a bude sa ti páčiť.
Antihrdina
Ahoj,

ve firmě jsem už měsíc a pořád mě to v ní baví. Kolektiv super a ve vedení jsou pohodáři, kteří nic nehrotí. Každý den jsou pravidelné konvoje v 10 a více lidech, takže o velké výdělky není nikdy nouze. Doufám, že vám firma vydrží, co nejdéle.

A chtělo by to firemní vidžejko :D.
MaiLo
Citácia
Qark napsal:

Ahoj,

ve firmě jsem už měsíc a pořád mě to v ní baví. Kolektiv super a ve vedení jsou pohodáři, kteří nic nehrotí. Každý den jsou pravidelné konvoje v 10 a více lidech, takže o velké výdělky není nikdy nouze. Doufám, že vám firma vydrží, co nejdéle.

A chtělo by to firemní vidžejko :D.


Ahoj Qark, díky za koment. :D To sme radi, že ťa to u nás baví a si spokojný. Firma vydrží, o to sa báť nemusíš. :D
fugas_
SAT je super firma, snad se tam opět někdy zastavím Smile
Deckard_
Vizitka se ti povedla, taková jednoduchá, není přeplácaná, barvy jsou pěkně sladěný. Teď k firmě líbí se mi jaký má firma vedení, do kterýho patřím i já, yoi, trips a danny. Samozřejmě jako majitelé se se Skylakem o firmu dobře staráte a chcete, aby vydržela a fungovala co nejdéle. Mě osobně se firmě líbí, je tam pár lidí který mám rád. Takže doufám, že vám firma dlouho vydrží. Kytka pro tebe
Upravil Deckard_ dňa 19.02.2020 21:52
img.tpx.cz/uploads/acabacabacabacab.png
Ghetto Cartel
California City Gang
King's Return
The Dead Eyes
Reckless Side
Straight Outta Flames
Memento † Mori
They Hate Us
!ncorporated Futhers
DarkJan123
Dobrá vizitka a máš dobrou firemní komunitu Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=27383
MaiLo
fugas_ - Ahoj, díky za koment, určite sa zastav keď budeš chcieť. Smile
[I]ri$h_ - Čauko, ďakujem za pochvalu vizitky. Kytka pro tebe Tak to sme radi že sa ti stále u nás páči a dúfame že sa ti aj naďalej páčiť bude. :D
DarkJan - Ďakujem za koment. Smile

// 23.7.2019 - Edit vzhľadu vizitky a drobné úpravy.
Upravil MaiLo dňa 14.08.2020 00:24
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14