Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - Niko
Diana
Prajem vám pekný deň čítatelia!
Viem, že som sa vám dlhšiu dobu neozval, ale ako viete, plno som sa venoval svojmu postu Helper a tak som plnil vaše dotazy na serveri.
No dnešným dňom som spísal rozhovor s hráčom Niko. Prajem vám príjemné čítanie.


img.tpx.cz/uploads/rozhovor_nikko.png

Oranžová farba - Niko
Biela farba - Rich

Takže ahoj Niko, v prvom rade ťa musím privítať čitateľom. Niko, podľa čoho ťa môžu poznať hráči na SuperPařbe?

Ahoj Rich, na SuperPařbe ma môžu hráči poznať podla toho, že už 2x pôsobím ako Organizátor Akcií.

Druhý krát? Takže už si ako Organizátor akcií bol, aký bol dôvod tvojho odchodu? Bol to dobrovoľný odchod?

Áno bol, no bohužiaľ to dobrovoľný odchod nebol, dostal som "kick" z dôvodu Krytie Obchádzača. No po čase pravda vyšla na povrch a zistilo sa že, som bol neprávom vyhodený.

Nepríjemné, koľko trvalo, aby sa tvoja nevina dokázala, pomohol ti s tým niekto?

No trvalo to približne rok, bolo to strašne domiešané takže som rád, že sa to konečne všetko vysvetlilo.
Ban aj kick som dostal od Ex-Hlavného Administrátora Nosferata ktorý mi čiastočne aj pomohol dostať dôkazy, že to bolo neprávom no a tak sa nám aj podarilo za čo mu veľmi pekne ďakujem.


No, na tvojom mieste by som sa cítil zle. Ako si sa vôbec na tento post dostal? Marí sa mi, že ty si bol helper, či mýlim sa?

Nie, nemýliš sa, dostal som sa na post Helper, no bohužiaľ sa po mesiaci zrušil ako som nastúpil. Takže mi Nosferatu napísal "Post Helper rušíme, buď budeš Organizátor Akcií alebo nič."

No úprimne, ja som teraz helper a neviem si predstaviť, že by sa ten post zrušil, ale na tvojom mieste by som spravil to isté. Takže si prestúpil na organizátora akcií. Bol si z toho nadšený? Bavil ťa vôbec ten post?

Samozrejme, bol som neskutočné rád, že som sa na ten post dostal.
Organizátor je taká stredná cesta, robíš akcie pre hráčov, len to je o tom, že ten post ťa musí baviť, ináč viac ako 2 mesiace tam nevydržíš podla mojich skúseností.



Ale tak mal si skúsenosti s dotazmi, aj akciami. Takže klasicky si robil akcie, potom si bol neprávom vyhodený, no zostal si aktívny na SuperPařbe?


Ako som dostal vyhadzov, tak aktívni som veľmi nezostal, začal som troška žiť inak.
Dal som si pauzu od počítača a začal som behať troška po vonku.
Aktívni som začal byť znova od Septembra kedy som sa vrátil späť do partie "Zagzovci". Chcel som sa už dlho vrátiť spät na Organizátora čiže od Novembra som bol v skušobke ktorú som vyhral takže znova od Novembra pôsobím ako Organizátor Akcií začo som veľmi rád.


Zagzovci.. Takto od chuti som sa ešte nezasmial. Kto je v tej partii Zagzovci?

No bereme to ako našu partiu, ktorú sme pomenovali len tak zo srandy podľa Administrátora ZaGza kvôli tomu, že finančne bol vždy lepšie zabezpečený ako my :D
Kto patrí do partie to ja tažké povedať. ZaGz, Eminem, Trips, Yoistik začali ako prví spolu volávať a hrať, po čase som sa dostal ku nim aj ja, za čo som veľmi rád. Poznáme sa všetci už niekoľko rokov, pomáhame si vo všetkom, radi spolu volávame a hráme, proste taká naša skupinka.


Tak pekne, tak to má byť. Koho máš najradšej z AT, čo sa týka aj z minulého helpera a minulého OA, ale aj súčasného?

Na túto otázku je dosť tažké odpovedať, keďže ja vychádzam so všetkými dobre a každého si vážim inak.

To je dobre. Naozaj. Aké akcie robíš najradšej a čím sa chceš pochváliť pred čitateľmi? Nejaké svoje majstrovské diela napríklad.

Samozrejme ja som skôr Organizátor Závodník, robím rád závody ale samozrejme občas dám dáky ten Parkúr alebo Akciu smrti.
Majstrovské dielo? To bohužiaľ nemôžem o žiadnej mojej stavbe povedať lebo ja si myslím že, robím také klasické akcie ako bežný OA/AT.


Môžeme odstúpiť od tvojho postu a skúsim sa ťa spýtať na veci ohľadom RZE 10. Tešil si sa na RZE 10? Čo ťa najviac prekvapilo a čo sklamalo?

No popravde, na RZE som sa tešil a ak mám pravdu povedať mňa nesklamalo vôbec nič

Veľkou zábavou pre mnohých hráčov sú questy, čo ty? Plníš ich?

No ja questy veľmi neplním, zdá sa mi že, raz som jeden spravil a to bolo všetko, mňa tieto veci veľmi nebavia skôr si dám zopár gang závodov, misiu alebo akciu.

Aha a čo hovoríš na misie na ostrovoch? Tie si dúfam robil?!

Jasné, mise sú podľa mňa fakt super spracované, veľmi dobre sa ich plní.
Misie sa super podarili a to je tiež taká zábavka keď nemáš čo robiť.


Tiež si myslím, mne sa tam ľúbia tie NPC a ten systém. Určite si robil detektívky, to mám aj ja veľmi rád, čo na to hovoríš?

No detektívky ma tiež najviac zaujali. Už som spravil asi 4 detektívky no ešte ďalej som nepokračoval ale je pravda že, niekedy ma to nahnevá keď niečo nedám na X pokus.

Ja som už súrne niečo aj tipol a správne. Ale väčšinou nesprávne. :D
Písal si niečo o gangoch. Porovnaj nám dve veci - Gangy a Firmy, ako si na tom u týchto dvoch vecí?


Ja skôr preferujem gangy, práve pôsobím v gangu West-Side Thug Life ako člen gangu.
ALE! Niekedy to bolo naopak, stále som sa venoval len firmám, kúpil som si firmu a prerobil som na nej.. To som celý ja.


Jak ja, tiež som chcel hľavne firmy, firmy, firmy, ale utratil som na to veľa..
Ako si prežil X-mas na SuperPařbe? Zúčastnil si sa jej? Robil si aj nejaké mega vianočné akcie?


X-Mas tento rok bola neskutočná. Zúčastnil som sa každej akcie a musím uznať, že akcie fakt stáli zato sa ich zúčastniť!
Bohužial som vianočné akcie nerobil len klasické závody v podobe vianočnej.


Hej, hej, no nakoniec sa ťa spýtam na veci ohľadom webu. Mal si jednu zaujímavú funkciu pred dvoma rokmi, aká to bola, čo bolo tvojou úlohou?

No pôsoboil som ako žurnalista, mojou úlohou bolo robiť rozhovory s hráčmi a administrátormi.
Post som opustil lebo ma to vôbec nebavilo a vtedy som sa práve dostal na Helpera, takže by som moc nestíhal dve veci naraz.
Ale ako pozerám, ty to stíhaš na jednotku.


Oo, ďakujem za pochvalu. No úprimne, ako som na helperovi, tak ani ja to moc nestihám, chcem sa venovať 100% dotazom, takže ako tak rozmýšlam, či ešte na žurnalistovi ostanem. Každopádne ja ti ďakujem za rozhovor, ktorý sme robili dve hodiny a prajem ti pekný deň. :)

Aj ja veľmi pekne ďakujem, pekný deň prajem :)

Milí čítateľia,
to by bolo na dnes všetko, dúfam, že sa vám rozhovor páčil, na to sú tu komentáre, aby ste tento rozhovor ohodnotili.
Ďakujem a prajem vám pekný zvyšok víkenda.



Upravil/a Czech_ dne 11.06.2020 01:08
EM1N3M
V pohode rozhovor ale čakal som že sa ho popýtaš na rel life aj ked viem onom dosť ale aj tak :D .
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Diana
Čauko, rozhovory na reálny život už nerobím, keďže informácie o ňom máš aj vo vizitke. Ale díky. Smile
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Cappuccino
Ahoj, kolego,

i mě tam trochu chybí informace z RŽ, ale sám sis vybral, že je nebudeš dělat, takže tvojí volbu beru. Jen někomu se nechce chodit na vizitku, když už čte ten rozhovor. Kromě RŽ jsem se toho dozvěděl poměrně dost a rozhovor je celkově pěkně zpracovaný.

Ať se daří!

Cappuccino.
Diana
Díky cappucino, čo už, nie každý chce, aby mu bolo zasahované do reálneho života.
Čs zatiaľ.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
22%
Ne
3 Hlasů
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20