Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
National Army Of Bastards
Salazar
img.tpx.cz/uploads/naob.png

Zdravím, vítám tě na začátku naší firemní vizitky. Pohodlně se usaď a vychutnávej Smile

Firma byla založena kdysi dávno hráčem misa12345678, který ji vlastní dodnes pod nickem Salazar. Původní sídlo této vojenské firmy bylo v krásné vesničce Montgomery. I přes časté útoky teráků se nám ve vesničce líbilo a zažili jsme v ní opravdu mnoho. Vzhledem ke zvýšené kriminalitě v Las Venturas jsme byli nuceni firmu přemístit právě sem. Nové sídlo se nachází vedle firemní Spinybed benzínky. Navigace k naší firmě je velmi snadná, stačí napsat /cloc 26. Firmu můžete kdykoli navštívit, avšak návštěva s WL se nedoporučuje.

Jak začít u vojáka?
1. /nastaveni - označení hráčů - pro zaměstnání
2. Po nastavení se hráči s WL budou ukazovat červeně.
3. Úkol vojáka je tyto hráče zabíjet.
Ve /wanted máš možnost vidět online hráče s WL.
Pokud na serveru bude málo hráčů s WL, tak můžeš dělat mise. Misi spustíš po napsání příkazu /mise.

img.tpx.cz/uploads/naobvizitkapravidl%C3%A11.png

Pravidla naší firmy jsou celkem jednoduchá a jasná:
1: Pokud je prázdné firemní vozidlo, dotankuj ho!
2: Nezatýkej hráče z firmy, pokud to vysloveně nechtějí!
3: Nehádej se ve firemním chatu!
4: Nezamykej firemní vozidla, jsou pro všechny členy firmy!
Právo na zbraně máme pro všechny členy zdarma, avšak příspěvky na nákup zbraní nás vždy potěší! Smile

img.tpx.cz/uploads/naobhodnosti.png

Základní hodnost při příchodu do firmy je Nováček. Po zapracování si člen firmy určí svou hodnost, případně kreativní velitel Salazar nějakou pěknou vymyslí.
img.tpx.cz/uploads/naobvizitkavozpark.png

Náš vozový park sa skládá z:
2x Sultan

img.tpx.cz/uploads/naobsultan.png

2x NRG-500

img.tpx.cz/uploads/naobnrg.png

2x Infernus

img.tpx.cz/uploads/naobinf.png

Maverick

img.tpx.cz/uploads/naobmaverick%20(1).png

Sandking

img.tpx.cz/uploads/naobsand.png

img.tpx.cz/uploads/naobcelnove.png

Vedení

Salazar
Stanley111 - spolumajitel
Mkk - správce vozového parku
HETERAK_NA_BABY- organizátor lovu


Nejvýdělečnější členové
HETERAK_NA_BABY - výdělek firmě 27 800 000$
Stanley111 - výdělek firmě 20 500 000$
CapGod. - výdělek firmě 17 100 000$
Radis - výdělek firmě 11 500 000$
vasekdan79 - výdělek firmě 8 900 000$
adSi
Matusinek


Nejvěrnější členové

kled_main - nastoupil do firmy 08. 04. 2021
Tears - nastoupil do firmy 06. 06. 2021
HETERAK_NA_BABY - nastoupil do firmy 08. 11. 2021
Matusinek - nastoupil do firmy 25. 11. 2021
Stanley111 - nastoupil do firmy 21. 01. 2022
CapGod.
Radis

Aktualizováno: 01. 04. 2024

Upravil/a Salazar dne 01.04.2024 22:55
Jertn
Libová vizitka, nejlepší majitel, který má firmu už po staletí. doufám, že ti vydrží ještě do dalšího tisíciletí.
gl


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
sokeres
Citace
Vizitka se mi moc nelíbí je to jak kdyby jsi udělal během 10 min. A ani jsis na tom nenechal záležet, Možná se někomu vizitka líbí ale mě nikoliv, Přeji hezký večer sOkEreS
Will
Hellooo :D nadpisy super Minecraftera chválim za snahu firma topova ako ja hovorím všade dobre v NAOB najlepšie :D nech ti vydrží firma co najdlhšie Smile

/\
Is my value based only on your perception?
Or is your opinion of me
Not my responsibility?
/\

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=29305
Kacka
Vizitka dobrá, taky bylo na čase že si si jí udělal :D Ten job mě nějak nebaví, ale doufám že ti firma vydrží dlouho, i když jí máš nějaký ten pátek. :D A hezké nadpisy, bomba! Smile Ať se vám daří!
Czech_
Ahoj, firma je fakt super. Popravdě jsem cekal kdy uz tu vizitku konecne udelas. Text je jednoduchý a pěkně napsaný. Tato firma existuje uz po staletí a doufam ze i bude.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Sweet
Tak sem si říkal že si udělám taky vizitku, a že pochytám inspiraci :D No jak jsem viděl ty nadpisy, tak tady ji asi moc chytat nechci :D :D :D Vypadá to fakt vtipně :D Firma supr, byl jsem tam rád. Avšak mám teď svou, a ta je lepší jazyk
Mišo přeju ti s ní ještě spoustu dalších let.
img.tpx.cz/uploads/hemrafodit.png
4sport
Strašne dobrá vizitka, neviem či som videl lepšiu. Na SP ťa vidím ako mudreho a rozumného hráča tak nech ti to vydrží a nech sa darí aj firme
_Groot
Vzitka super,nadpisy super,přiložene obrazky taky super Smile akorát jenom by to mohlo být více barevné ten text ale jinak 9,5/10 (to 9,5 je za ten text )
Kayn
cauky,hezka vizitka,urcite se nekdy zastavim,hodne stesti v SP i RL.
Moravsky_kluk
Nejlepší majitel a nejlepší firma na vojáky. Není co dodat ať ti to vydrží jen tak dále
Salazar
Do vizitky přidána firemní soutěž o 50mg! Více se dozvíš na konci vizitky! Smile
Max_Max
Ahoj salazar
Firemní vizitka se ti povedla. Sám osobně jsem byl ve tvé firme a vím že jako admin nemáš dost času ale větší aktivitu by to chtělo. Ale jako admina si tě vychvaluju když ti napíšu mám instantní odpověď.
WyXo
Vizitka ujde :D pamatuji ještě starý Naob to bylo hodně super, ale měl bys to udělat aktivní potřebujeme jako teraci lovit víšco :D za mně super čau
img.tpx.cz/uploads/gayshalum.pngimg.tpx.cz/uploads/unknown (3).png
DaNi
Vizitka super, firma ešte lepšia. Poďme z tejto firmy spraviť najlepšiu firmu na SP.
Arko
Nejlepší firma která má nejlepší šéfa <3
LeV312
Vizitka je spravená na jedničku. Hoci majiteľ je tyran ale máme ho radi. Smile Dúfam že ti ta firma vydrží ešte dlhé roky a nech sa ti darí ty vajčaku. Smile
Eroo
Zdar nadpisy jako za komoušu
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34468
img.tpx.cz/uploads/images1653935026.jpg
-Winter-
💪👍
ErMiNtRuDa
Hodne dobrá vizitka borče, pamätám si keď si to kúpil ešte ako Míša12345... a všetci hovorili čo za blazna si kúpil hentú mŕtvu firmu z LS. Následne ako si to mal v MG a je tu rok 2022 a stále ti to fičí. Je to už taká klasika :D prajem ešte veľa rokov s firmou Peckaaaa
img.tpx.cz/uploads/wallpaperflare.com_wallpaper1667636734.jpg
Mitsubishi Pajero Evolution Cool
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
11 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15