Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Vizitka Woxri. [Edit 4.2 2020]
Yoistik
Ahoj Woxri. Nějak jsem se dokopal ti sem hodit komentik. Vizitka je fakt krásně spracovaná, laděný barvy do modré a žluté a Trips fakt odvedl dobrou práci s kvalitníma nadpisy. Ještě nedávno(před půl rokem) jsem byli v souboji o OA ve zkušbce, ve které jsem zvítězil férově já. A od té doby jsme dost velcí kamarádi. Doufám, že se budeme bavit i nadále. Díky za označení jak v oblíbených administratorech, tak b lidech na které nezapomeneš. Kláním se Hi #Autokelly
vajcak
Cau dobra vizitka pohode typek nech sa dari na sp rl
Woxri
nmdrd Čau sem rád že se tivizitka líbí, taky v pohodě týpek, ať se i tobě daří na Sp i RL


Will Čau Will, taky seš v pohodě Smile a do gangu se rád vrátím. Teda pokud nedostanu zase kick :D


Yoistik Ahoj Yoistiku, TripS odvede vždy dobrou práci jazyk. Jak si psal byly jsme spolu na zkušebce, vyhrál si férově, já byl nasranej na všechny okolo i když byla moje chyba to že jsem ten Race odflákl :D. Bavíme se dlouho a bavit se doufám budeme. :D

AutoKelly se bohužel ještě nevrátila :-(
MissNaboo
Ahojky Woxríno. Moc pěkná vizitka :3 Ráda jsem tě poznala a věř tomu, že na tebe taky nikdy nezapomenu <3 Trips + Nabooina + Woxri <3
Woxri
Citace
MissNaboo napsal:

Ahojky Woxríno. Moc pěkná vizitka :3 Ráda jsem tě poznala a věř tomu, že na tebe taky nikdy nezapomenu <3 Trips + Nabooina + Woxri <3


Ahoj Nabooino. Taky sem tě rád poznal a sem rád že se ti vizitka líbí.Smile<3 Trips + Nabooina + Woxri <3 Yoista pod čarou :*

Sloučeno 04.11.2019 15:07:
Vizitka aktualizována.
Upravil/a Woxri dne 04.11.2019 15:07
esx_exiteye
Gut vizitka, mám tě rád jsi bráška.
Woxri
Citace
_ExiT napsal:

Gut vizitka, mám tě rád jsi bráška.


Díky bráško, taky tě mám rád :D Pivo
Salazar
Ahoj Woxrí, již nastal čas, abych ti tu hodil koment k vizitce :D. Vizitka se mi líbí, hezky sepsaná a zvolil jsi fajn barvy, které se k sobě hodí. Mnohé jsem již o tobě věděl, ale samozřejmě jsem se dozvěděl i info nové. Jsem rád, že jsem jeden z tvých oblíbených administrátorů, zkus mě někdy vymazat! :D Jako hráč a člověk jsi fajn, je s tebou sranda a dobře se s tebou píše. Pevně věřím, že zase někdy navštívíš mou firmu, pokud tě Kačka pustí :D. Jsem opravdu rád, že jsem tě poznal a třeba se někdy někde uvidíme i v reálu :D . Tak přeji ti, aby se ti ve všem dařilo a moc tě ty holky nezlobily :D
Woxri
Citace
Salazar napsal:

Ahoj Woxrí, již nastal čas, abych ti tu hodil koment k vizitce :D. Vizitka se mi líbí, hezky sepsaná a zvolil jsi fajn barvy, které se k sobě hodí. Mnohé jsem již o tobě věděl, ale samozřejmě jsem se dozvěděl i info nové. Jsem rád, že jsem jeden z tvých oblíbených administrátorů, zkus mě někdy vymazat! :D Jako hráč a člověk jsi fajn, je s tebou sranda a dobře se s tebou píše. Pevně věřím, že zase někdy navštívíš mou firmu, pokud tě Kačka pustí :D. Jsem opravdu rád, že jsem tě poznal a třeba se někdy někde uvidíme i v reálu :D . Tak přeji ti, aby se ti ve všem dařilo a moc tě ty holky nezlobily :D


Ahoj Salazárku, děkuji za komentík. Jsem rád že se ti líbí.:D Neboj mazat tě nebudu. S tebou taky sranda a taky se s tebou dobře píše. Jestli mě Kačka pustí pak někdy tak příjdu zpět. Uvidíme určitě :D Díky moc taky ať se ti daři a doufám že nebudou Smile
LukyNoo
Čauko, hodně povedena vizitka. Jsi moc vklidu hráč
Woxri
Citace
PlayFour napsal:

Čauko, hodně povedena vizitka. Jsi moc vklidu hráč




Čauko Play, Díky velkou práci na ní udělal pan TripS. Taky jsi vklidu hráč a pohodovej člověk. Díky za komentík Smile

Sloučené 19.04.2021 14:33:
Aktualizace 19.4

Upravil/a Woxri dne 19.04.2021 14:33
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasů
24%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
17%
Ne
5 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17