Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Avatary, Podpisy - HenDy
Hendy
Grafická ponuka

Už nejaký čas robím grafiku a týmto topicom Vám chcem ponúknuť moje grafické služby. Najčastejštie robím avatary a podpisy, ale vedel by som urobiť aj nadpisy. Snažím sa všetky grafické výtvory urobiť tak, ako si prajete a čo najlepšie. Čas Vám presne neviem povedať ako to budem stíhať pretože ak bude veľa požiadavok, tak to určite nebude za deň a ak bude menej požiadavok, tak to bude určite rýchlejšie.

Cenník

Avatar - cca 10mg (záleží na tom, ako to vyzerá)
Podpis - cca 10mg (záleží na tom, ako to vyzerá)
Nadpisy - cca 20mg (záleží na tom, ako to vyzerá)

Osnova

Osnovu som urobil sám a je veľmi jednoduchá.

Citace
1. Čo chceš vytvoriť (avatar, podpis, nadpisy)
2. Ako to chceš urobiť (font, veľkosť textu, farba atď...)
3. Kontakt na Teba (napr. Skype alebo SZ)
4. Platba (Kredity alebo Peniaze na SP)


Tvorba

Pár tvorieb už mám, nie je ich až tak veľa, ale niečo mám, tak Vám ich ukážem.


Upravil/a Hendy dne 08.02.2020 14:24
Dreamys
Zdravím HenDy, já tě tady tedy zaúkoluji q rovnou vším.

Avatar
Přál bych si avatar s nejakou porafnou karou, na fotce nezalezi na internetu je jich spousta tak vyber podle tebe nejhezci, a dej k tomu nejaky pekny font s napisem Dreamys, pokud by tam sel dat nejaky efekt napriklad deste bylo by to uplne nejlepsi! Ale nemuso byt
Pral bych si uz asi jen aby to bylo trosku do modra. Smile

Nadpisy pro moji vizitku
Pral bych si nadpisy tak aby meli podobnou barvu jako muj avatar, aby to sedelo, tudiz opet zalezi na tom jaky vyberes styl avataru.
Nazvy nadpisu najdes kdyz si rozkliknes moji vizitku, tak uz tam jsou sepsany.
Opet aby to bylo do modra Smile

Podpis
Tady bych si predstavoval opet domodra napis napr. Vizitka dreamys klik nebo jenom Vizitka a k tomu dat treba kurzor transparentni, jak uznas za vhodne Smile

Nadpisy firemni vizitka
Tady opět najdes text nadpisu v jiz udělané vizitce v mem podpisu, je to hasicksa firma takze bych si pral aby to bylo udelane v tom stylu, a barvu textu bud cervenou nebo daa500 = hex kod

Podpis firmy
Zde bych si predstavoval aby to ladilo s firemni vizitkou, s temi nadpisy, a napsat napr poude Fire Department LV/Las Venturas jak uznas za vhodne Smile


Omlouvam se za pravopisne chyby pisu na mobilu Smile
Na cene se domluvime, vyuctuj si to :D jsem ochoten dat napr. 20,000,000$ klidne vic zalezi na domluve ;)
Hendy
Ahoj Dreamys, tak ja sa ti o niečo teda pokúsim. Smile
Hendy
No tak teda tu som ti všetko spravil.

Avatar
img.tpx.cz/uploads/imageedit_11_6603730991.gif


Nadpisy na tvoju vizitku
img.tpx.cz/uploads/vsi.pngimg.tpx.cz/uploads/vwi.pngimg.tpx.cz/uploads/vos.pngimg.tpx.cz/uploads/ivp.pngimg.tpx.cz/uploads/iovp.pngimg.tpx.cz/uploads/zavilky.pngimg.tpx.cz/uploads/vzac.pngimg.tpx.cz/uploads/k%C3%A1%C4%8Der.png


Podpis
img.tpx.cz/uploads/Opel-Corsa-OPC-292961.jpg


Nadpisy pre firemnú vizitku
img.tpx.cz/uploads/FDKA.pngimg.tpx.cz/uploads/infopreneho.pngimg.tpx.cz/uploads/vedenko.pngimg.tpx.cz/uploads/pravidleeenka.pngimg.tpx.cz/uploads/jo%C5%BEko.pngimg.tpx.cz/uploads/hodnotenky.pngimg.tpx.cz/uploads/platenko.png


Podpis firmy
img.tpx.cz/uploads/Firenko.png


A prepáč za ten Avatar že tam neni dážď ale sneh.
Upravil/a Hendy dne 09.02.2019 16:38
Cappuccino
Avatary dělej 150x150px.
fIoW
150x150 musí být jen v případě gifu, když je to solid image tak jde o to aby to bylo čtvercové rozlišení ...
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
Hendy
Ospravedlňujem sa, nenapadlo ma že to môžem editnúť, takže odomkýnam to. Ešte raz pardon. Sad
Fifa
Neaktivní diskuze.

Lock!

// edit Wery : znovuobnovení diskuze na přání zakladatele.


Upravil/a Fifa dne 12.04.2019 17:31
img.tpx.cz/uploads/ATomasPodpis1111.png
Fullspeed
Zdravíčko,chtěl bych tě poprosit o vytvoření podpisu s nějakým Darkness pozadím a tématem písma,díky moc na ceně se dohodneme ve hře Smile
Kontakt : email : [email protected]
Hendy
Tak tu to máš

img.tpx.cz/uploads/FullSpeed.gif
GaToo_BoTaS
Ahoj nevím zda děláš stále grafiku, ale zkusím to rád bych od tebe chtěl udělat avatar s nickem Rigel v černobílých barvách textu obrázek nemusí být nechám volbu na tobě. Dále by h rád podpis opět s Rigelem a bez obrázků pokud by šlo tak GIF obojí. Za vše ti dám 1o,ooo,ooo$ děkuji předem.
Hendy
Ahoj, tak tu to máš ;)

Avatar
img.tpx.cz/uploads/Rigelko.gif


Podpis
img.tpx.cz/uploads/Rigellko.gif
GaToo_BoTaS
Ahoj tak díky moc je to parádní
sKiLL
Opět neaktivní.
Lock!
Pandy
Na žádost odemykám
UnLii
Ahoj, chtěl bych od tebe udělat avatar s nickem $DannY$ v černobílých barvách textu obrázek želvičky. Pokud by šlo tak GIF.
Na ceně se dohodneme ve hře.
Kontak: ve hře --> /pm /offlinepm
Hendy
Citace
DannY735 napsal:

Ahoj, chtěl bych od tebe udělat avatar s nickem $DannY$ v černobílých barvách textu obrázek želvičky. Pokud by šlo tak GIF.
Na ceně se dohodneme ve hře.
Kontak: ve hře --> /pm /offlinepm


img.tpx.cz/uploads/dannyAVATAR.gif
sKiLL
Neaktivní téma. Lock!
Hendy
Posledný krát odomykám túto grafickú ponuku, môžete sem písať, čo by ste chceli spraviť.


//E: Tak nič,
Lock!
Upravil/a Hendy dne 16.02.2020 15:44
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 8