Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Nabízím grafické práce
_Eg1_
img.tpx.cz/uploads/nabizimgrafickeprace.png
Ahoj, abych se představil, tak na serveru mám jméno Degitozz. V Photoshopu už pracuju nějaký ten pátek, dejme tomu 6let. Nikdy jsem nestudoval žádnou grafickou školu, jsem samouk.Nabízím vám své práce, pár jich zde už proběhlo(dolů přiložím do ukázek). Dělám avatary, podpisy, nadpisy a když je člověk moc lenivý, tak za příplatek i celé vizitky s textem.

img.tpx.cz/uploads/uk%C3%A1zky.png


GIF AVATAR

AVATAR

img.tpx.cz/uploads/knurlaganimated.gif

img.tpx.cz/uploads/SHOOTPROFILOVKA2.gif

img.tpx.cz/uploads/sworius.gif



NADPISY


NADPISY
img.tpx.cz/uploads/druhynastrel.jpg


img.tpx.cz/uploads/UKAZKANADPISY.jpg


PODPIS


PODPIS
img.tpx.cz/uploads/vizitkaroyaltaxi.gif

img.tpx.cz/uploads/vrock-Recovered.gif

img.tpx.cz/uploads/SHOOT.gif

img.tpx.cz/uploads/cen%C3%ADkgrafick%C3%BDchprac%C3%AD.png
Ceny jsou nastaveny tak, aby i méně bohatý hráč si dokázal zaobstarat pěkný profil Smile
AVATAR - 5mg
PODPIS - 5mg
NADPISY - 5mg
CELÁ VIZITKA - 11mg





Udělal jsem ti nějakou práci a jsi spokojený?
Vyjádři to dole v komentáři, strašně mi to pomůže.Díky

Upravil _Eg1_ dňa 15.03.2019 17:48
apero
Ahoj, tento hráč mi dělal nadpisy do firemní vizitky. Musím říct, byl jsem naprosto spokojený, upravil mi to přesně podle představ, měl jsem to během jedné hodiny hotové, možná něco málo přes hodinu a cena 5mg je super. Takže určitě mohu doporučit, příště se obrátím zas na něho.
OR1G1
Zdravím chcel by som podobného avatara jak je ten Xsworius dalo by sa ?
img.tpx.cz/uploads/podpisfirma.gif
Dreamys
Tento hráč je velice ochotný a hodný grafik, určitě doporučuji Smile
OR1G1
Aj budeš robiť toho avatara ? Či mám vôbec čakať alebo napísať niekomu inému Hi
img.tpx.cz/uploads/podpisfirma.gif
neozx_
Seruz

Zaujem o Gif Avatar, mam sz na webu
Díky
GaToo_BoTaS
Ahoj, až budu mít vydělané nějaké ty $ určitě tvou tvorbu zkusím, mohu se prosím zeptat, přes jaký program děláš avatary a podobně, můžeš mi to napsat i do SZ. Děkuji, jinak se mi tvá práce velmi moc líbí.
Pazmen
Ahoj,

kdyby byla možnost udělat celou vizitku byl bych velice rád. Celkem to spěchá a jsem schopen případně zaplatit větší obnos peněz aby to bylo co nejrychleji hotové. Nežádám nic extra, chci něco jednoduchého a smysluplného :D Prosím kontaktuj mě co nejdříve, buď zde na webu nebo přímo na serveru. Děkuji za tvůj čas.
neozx_
Ahoj.

Možem doporučiť Good job! Avatar bol taky aky som chcel podla požiadavok.
Skvela Práca,gif funguje bez zasekavaní atd.. Skvela a Rýchla komunikacia či na webu alebo na sp. *Tu sem*

DOPORUČUJEM Díky
GaToo_BoTaS
Zdravím, rád bych si přes velký úspěch u tebe objednal Nadpisy na mou vizitku a podpis, Nadpisy prosím v zelené a bílé barvě vše nechám na tobě. Podpis také nějak vymyslíš určitě a opět prosím zelenou a bílou barvu. Díky moc Smile
_Eg1_
Citácia
Paladino napsal:

Zdravím, rád bych si přes velký úspěch u tebe objednal Nadpisy na mou vizitku a podpis, Nadpisy prosím v zelené a bílé barvě vše nechám na tobě. Podpis také nějak vymyslíš určitě a opět prosím zelenou a bílou barvu. Díky moc Smile
Ahoj, něco takového?
img.tpx.cz/uploads/paladinopodpisuprav.jpg
GaToo_BoTaS
Može byť šéfko :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 12