Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Vizitka firmy Capital Taxi | 11. 3.
MiKyi
img.tpx.cz/uploads/cp310_1.png

Firma Capital Taxi bola založená 11. marca 2019 a odvtedy fungovala celé 3 mesiace,
dňa
25. augusta bola opäť obnovená a premiestnená do mesta Las Venturas, hneď vedľa jobu taxikára.
Dostaneš sa k nám jednoduchým príkazom /cloc 38.
Firma je zameraná na job taxi, teda prevoz hráčov - zákazníkov po celom SA za výhodné ceny.


img.tpx.cz/uploads/cp310_5.png

Šéfom a zároveň majiteľom firmy Capital Taxi je BoltTokyoDrifter008.
Zástupcom je hráč MiKyi.
Náborár môže byť hocijaký člen firmy,
ktorý bude za svoju aktivitu
odmenený.


img.tpx.cz/uploads/cp310_2.png

Nič nové, nič zložité jednoducho sa správaj normálne, nehádaj sa a neurážaj zbytočne
kolegov a
hlavne svojich zákazníkov,
nerob zbytočný neporiadok v okolí firmy a v prípade
potreby
tankuj firemné vozidlá aby aj tvoji kolegovia mohli na čom jazdiť.


img.tpx.cz/uploads/cp310_3.png

Zarobiť si môžeš fakt jednoducho a rýchlo prostredníctom rôznych súťaží a prémií za aktivitu,
ale
hlavne prevážaním zákazníkov,
poprípade robením častých
misií hlásených dispečingom každú minútu!
Základný a stály plat je 95 pre každého člena a
hodnosť si môžeš zvoliť ľubovoľnú avšak nie vulgárnu a pod.

Samozrejme aj plat si môžeš zásluhou navýšiť.


img.tpx.cz/uploads/cp310_4.png

Ponúkame bohatý vozový park, kde si každý nájde tú svoju mašinu.
Tvorený z 10 vozidiel špičkovej kvality, obsahuje 3x infernus, 3x cheetah, jeden Sandking a Bullet + Taxi a Cabbie pre začiatočníkov.

img.tpx.cz/uploads/cpvozpark1.png

img.tpx.cz/uploads/cpvozpark2.png



Ďakujeme za prečítanie vizitky a vidíme sa vo firme.

Upravil/a MiKyi dne 03.10.2019 15:30
Cappuccino
Ahoj,

vizitka graficky velice pěkná (ještě aby ne). Ve firmě jsem nebyl, protože když jdu na taxikáře, tak jako zázrakem nejsou zakaznici. :D Ať se ti s firmou daří!

S pozdravem
Cappuccino
MiKyi
Serus vďaka za koment so zákazníkmi je to bieda :D ale zatiaľ sa držíme ;)
MaReK_
Pekná vizitka, stabilná firma Správně

PS: zaujímavý vozový park :D

img.tpx.cz/uploads/bmwcapitaltaxi.png


img.tpx.cz/uploads/bmwcapitaltaxi2.png

king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně
3.5.2024 Správně

king
Horys
Zdravím,pěkně zpracovaná vizitka,což se týče firmy,tak jsem tam byl a je to kvalitní firma. Tak ať se ti daří.

S pozdravem Horys
RomaN1
Zdravím vizitka graficky zpracována Hodně v pohodě a co se týče firmy,tak vypadá že majitel si ji bude chtít nechat ještě dlouhou dobu takže Hodně štěstí se zákazníky!
MiKyi
Ďakujem vám všetkým za pozitívne komenty a sme radi že ste sa u nás zastavili ale aj vydržali doteraz niektorí čoho si ceníme ;)
Kacka
Ahoj Mikyi, vizitka dobrá + Nadpisy taky, nezastavím se, protože mám firmu. Ale přeji ti, aby ti vydržela co nejdéle, a hlavně ať se ti v ní daří! Smile
BolT
Ďakujem Vám všetkým za vaše pozitívne komentáre a aj ľudom ktorí sú alebo boli súčasťou firmy. Kytka pro tebeDíky
kolotocar
Ahoj, som v tejto firme necelý týždeň? Myslím, že nejak tak :D S touto firmou som spokojný aj keď niekedy mi kolega zoberie auto a utečie s ním :D (nebudem menovať).. Ale inač vcelku pohodička ostatní kolegovia :D V tejto firme plánujem byť dlho. ;) Hej skoro som zabudol.. nadpisy sa mi veeeeeľmi páčia a obsahovo to ujde :D



S úctou
kolotocar
MiKyi
kolotocar - dík za koment som rád že sa ti vizitka ako tak páči :D som rád že si vo firme u nás a hádam že vydržíš čo najdlhšie ;)
Rich
Parádna vizitka, o to lepšia firma, naozaj som v nej rád, máte veľa taktík ako napríklad convoye. Dúfam, že budeme super kolektív, prajem firme len to najlepšie, snáď budeme topka. Smile
BolT
Rich - Ďakujem za tvoj komentár, dúfam že ešte dlho budeš členom.Peckaaaa
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=11822

imgur.com/WHTT459.gif
Spidzer
Tak já už jsem ve firmě pár dní, myslím si tedy že mohu zhodnotit. Doporučil bych všem, kteří hledají fajn kolektiv, pokud je někdo v jobu nový, vždy se najde někdo kdo poradí či pomůže. Firma má schopné vedení a váží si svých zaměstnanců (kteří jsou pracovití, např. já :D), podle toho to pak také vypadá. Jsem rád že jsem součástí firmy a rozhodně nemám v plánu odejít, asi se mě jen tak nezbavíte, oblíbenej job... *DEVIL* B)
savage
Majiteľa poznám,je to človek na úrovni a tak vypadá aj firma. Čomu sa však čudujem je,že existujete v tak mŕtvom jobe. Či vozíte npc?Nemůžu Prajem veľa šťastia a nech je tých zákazníkov len viac a viac.
Spidzer
Tak to je jak kdy no... Já jsem se včera celkem nezastavil (je to také tím, že nás není tolik), ale jindy čekáš třeba i 10 min na zákazníka a to není ideál no. Když nejsou zákazníci, dělám mise, které ale od včerejška nejdou. Já ten job ani tolik nedělám kvůli penězům, ale protože mě baví. A pokud by chtěl někdo po cestě trochu víc než chatovat, nemám s tím problém, rád pokecám ;) Tak kdyby se někdo nudil případně tolik nespěchal do své cílové destinace, tak už ví koho volat :D
Ad4M_
Zdravím,
velmi pekná vizitka.. keby ma taxikár bavil, určite by ma takáto forma firmy zaujala Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26774

i.imgur.com/WHTT459.gif
Antihrdina
Taky se přidávám k chvále. Vizitka se mi moc líbí a doufám, že vám firma vydrží i co nejdéle.
BolT
Spidzer - Ja Ti ďakujem že si súčasťou nášho kolektívu a dúfam že ešte aj dlho budeš. :D

Savage - Ďakujem Ti za tvoj komentár. Ako po pravde nie vždy je to mŕtvy job. Samozrejme že sú aj dní keď si málo ľudí volá taxi ale tak prežívame. Alebo si jazdíme convoye.Smile

Ad4m - Ahoj, ďakujem za tvoj komentár. Ak by si niekedy chcel byť taxikár tak sa kľudne prídi pozrieť.;)

Qark - Ďakujem za tvoj komentár. A aj ja dúfam že firma vydrží čo najdlhšie a že s ňou budú ľudia spokojní.jazyk
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=11822

imgur.com/WHTT459.gif
BolT
Firma som po 3 mesiacoch predal. Dôvod - Nedostatok času.
Ďakujem všetkým ktorí boli súčasťou firmy. Kytka pro tebe
Môžeš to presunúť preč.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=11822

imgur.com/WHTT459.gif
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16