Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rybáři z Karibiku
Cappuccino
img.tpx.cz/uploads/PIRAT111.png

tej na palubě!

img.tpx.cz/uploads/PIRAT222.png

Hned pro pořádek, suchozemská kryso, nejsme jen nějaká firma. Jsme společnost zkušených mořeplavců, seskupených za jediným cílem - odvést si z každé výpravy na moře pořádnou nálož peněz. Pro to jsme byli stvořeni a pro to existujeme.

Naším doupětem je přístav, starý jako moře samo. Přístav na pláži v
Palomino Creek [/cloc 65].

Zabýváme se lovem drahocenných ryb, sběrem pokladů, ukrytých pod hladinou (ústřice) nebo pouhým drancováním náhodných lodí.


img.tpx.cz/uploads/PIRAT333.png

Pevný řád a chod naší společnosti spravují kapitáni Hope. a By.Blue.

Další vysoce postavení korzáři jsou stíháni spravedlností a proto zde jejich jména nebudou uveřejněna.


img.tpx.cz/uploads/PIRATt444.png

Platem je u nás myšleno procento, které vám zůstane z kořisti při každé výpravě. Zbytek zlata půjde do společnosti, která za to nakoupí rum pro naše členy.

Při vstupu do společnosti vám bude nastaven plat na
90%, nicméně, pokud jste zkušeným mořeplavcem [900b. u rybáře], tak máte nárok na plat až 95%.


img.tpx.cz/uploads/PIRAT555.png

Je nutno ctít a respektovat pravidla společnosti! V opačném případě se projdete po prkně!

Pravidelně se účastnit výprav.

Chovat se na úrovni hodné respektu.

Nespamovat.


img.tpx.cz/uploads/PIRAT666.png

Společné výpravy (convoye) jsou pravidelně oznamovány pomocí papouška jmeném Chat (čteno [Čet]). Ryby a poklady lovíme do maxima a poté je rozvážíme kupcům, abychom je proměnili na lesklé zlato. Níže bude sestavena doporučená trasa pro zkušené mořské vlky.

V zátoce Palomino Creek zahájíme výpravu [/mise » Lovení]. Plujeme až k letišti San Fierro, kde vyhledáme výskyt tresek (žlutá zóna pod mostem). Tam položíme dvě sítě [2x /polozitsit]. Hned vedle je naleziště žraloků (bílá zóna), tam položíme tři sítě [3x /polozitsit]. Dále se trochu vrátíme (směrem k firmě) a hned za mostem najdeme sardinky (červená zóna). Sardinky nachytáme ručně (do maxima, tj. 24ks). Hned vedle sardinek (u břehu) je naleziště ústřic (tmavě modrá zóna). Ústřice opět nalovíme ručně a do maxima. Poté se vrátíme k naším sítím, které vylovíme [/vylovitsit] (popř. dochytáme co je třeba aby bylo maximum). Dále plujeme zpět k zátoce v PC a cestou nachytáme s pomocí udice i sítí zbylé dva druhy. Následně vše rozvezeme obchodníkům v pořadí - Žraloci » Ústřice » Makrely » Tresky » Štiky » Sardinky.


img.tpx.cz/uploads/RZK.png
Rikk uvězněn a oloupen i o kalhoty.

img.tpx.cz/uploads/PIRAT777.png

Naše flotila je plně připravena k boji i k lovu. Vybavena nejmodernější technologií pro přepravu, lov, i drancování ostatních.

Vlastně bych chtěl vědět.. Na co ještě čekáš?!
Přidej se k nám!


Upravil/a Cappuccino dne 19.03.2019 23:20
Pandy
Zdravím,

vizitky jako takový už nekomentuju natož firemní, ale vám sem kluci hodit prostě musím. Připomíná mi to starý časy v TLD. Kde jste byli oba dva a já. Vizitka je suprová, je vidět, že ehm ehm caffé umí pracovat s grafikou a to dodá celé vizitce fakt šmrnc.
Škoda, že je rybář nudnej job, ihned bych se přidala, ale bohužel nebaví mě. Je to rakovina (Bůčka slova) :D

Tak se hoší mějte a ať se daří a vydržíte u toho aspoň stejně tak dlouho jako u TLD bez firemního turismu.

Pusa
KrobertoCZ
Ahoj já nemám vlastně ani co říct, všechny vizitky co vytvořil cappuccino se mi prostě po grafické stránce mega líbí, a k vzhledu vizitky nemám co dodat, co se týče firmy vypadá dobře stalý majitel a má to pěkný nádech, snažíte se obhájit svoje jméno proč se vlastně vaše firma tak jmenuje, a to se mi mega líbí jen kdyby ten job pro mě nebyl tak nezáživní a nudný určitě bych se kvám přidal, bohužel mě moc nebaví ale co já vím třeba se tam někdy ukážu. Fakt pěkná vizitka Cappuccino.
Czech_
Ahoj, snad jedna z těch top vizitek co jsem tu četl. Sice jsem čučel ze jste firmu prejmenovali ale ani ve snu by me nenapadlo co s ni plánujete. Ve firme jsem byl, super kolektiv, aktivne convoje a tedy dost money. Cappucinova grafika klasicky nezklamala a přidané pirátské hlášky tez ne. No dobre hosi. Jen tak dale a snad vam to vydrzi a rybara nějak pozvednete.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Cappuccino
Mr.Sausage - Děkuji za poklonu kapitáne. Ten slib dodržíš, jinak si tě Kraken najde, to víš. :D

Wery - Skoro mi slza ukápla, když jsem to četl.. Děkuju za pochvalu, no snažím se a jsem rád, že není má práce marná. Snad jednou objevíš to kouzlo rybáře. :D

Kroberto - Mám se začít červenat?! Je opravdu hezké slyšet, že se někomu něco, co jsem vytvořil líbí tak moc. Díky!

Czech - To vzniklo hrozně spontálně, ale když mě napadl ten název, tak jsem si hnedka řekl, že to by šlo nějak propojit i s vizitkou a dát tomu celkově nějaký smysl. Pořádně to provázat! Každopádně taktéž děkuju!
Owomo
Jsem hrdý na to že jsem členem firmy moc pěkná vizitka Smile :D
Cappuccino
F4jki - Hrdost je to správné slovo. Za pochvalu moc děkuji, bude ti přidělen extra rum!
rakus
Odpadnem šak toto je niečo perfektné, ujo Cappuccino vy ste boh normálne. ;)
Dafuq
Arrrr. Vizitka pekná, veď ju robil Cappuccino :D Firma je PPČ v lepšej firme som nebol.
Aj keď po jednom veľkom konvoy sa každý odpojí ale to nevadí :D


S pozdravom Will Turner aka Dafuq Arrrr
Cappuccino
Děkuju pěkně zabijáci. Vážím si toho! :D Od rybáře už jsem si odpočinul, takže jsem brzy zpět u vás!
MaReK_
Hráč vlastní inú firmu. Lock!
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně
3.5.2024 Správně

king
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13