Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Pizza Hut™
Cappuccino

img.tpx.cz/uploads/pizhut1.png
Firma byla odkoupena od hráče Mr.Doggiano dne 20.3.2019 za cenu 22.000.000$. Znovuobnovena byla 20.10.2019. Chceš-li se k nám přidat, tak máš dveře otevřené!
img.tpx.cz/uploads/pizhut2.png
Jak je již z názvu patrné, tak se naše firma zabývá zaměstnáním Rozvážeče Pizzy, čili Pizzaře.

Citácia
img.tpx.cz/uploads/pozzaboy.jpg
ilustrační foto


Naše firma rovněž úzce spolupracuje s pizzerií The Well Stacked Pizza Co.

Citácia
img.tpx.cz/uploads/wellstackedpizzaco.jpg
obsahuje placenou propagaci


Firma sídlí v San Fierru.

Citácia
img.tpx.cz/uploads/sfph.jpg
ilustrační foto

img.tpx.cz/uploads/pizhut3.png
O kvalitu dovážené pizzy a také hladký průběh rozvozu se starám já. Níže jsou původní spoluzakladatelé firmy.

img.tpx.cz/uploads/vedenifirmyph.png
img.tpx.cz/uploads/pizhut4.png
Celkově mi odjet jednu misi trvá cca 2min. +/- 10s. Za tuto dobu si můžete vydělat například tolik:

img.tpx.cz/uploads/odmenaph.png

Samozřejmě, že v konvoyi jsou odměny mnohem lepší, ale k tomu se ještě dostaneme.

Každopádně.. jak je to u nás s platem? Plat je stálý
95%, avšak o víkendu (sobota a neděle) se plat zvyšuje na 98%.

img.tpx.cz/uploads/pizhut5.png
Pravidla jsou u nás stanovena jednoduše. Nedělejte nic, co by se druhým nemuselo líbit a co by se nelíbilo ani vám..
img.tpx.cz/uploads/pizhut6.png
Náš vozový park obsahuje auta pro nováčky i veterány.

1x Tampa
1x Blista Compact
6x Bullet
1x Sandking


img.tpx.cz/uploads/phpark.png
img.tpx.cz/uploads/pizhut7.png
img.tpx.cz/uploads/phcj123.png


Nadpisy by Mikyi.
Upravil Cappuccino dňa 20.10.2019 20:04
destiny-
Stavim sa , pizzar je moja srdcovka a ked vidim ze konecne to nemusim rozbiehat ja , tak preco nie :D gl s firmou.
Owomo
Pěkná vizitka a fajn firma Smile
MlMk205
Tohle vypadá slibně. :o Jde vidět, že to s pizzařem konečně někdo myslí vážně a ta perfetkní vizitka tomu jen přidává.. Hodně štěstí s firmou, až budu pizzař, tak vím, kam zkusit napsat. :D A koukám, že až budu potřebovat nadpisy, tak vím, koho otravovat jako prvního. :o Good job! Palec nahoru
Kacka
Krásná vizitka, nadpisy totéž. To se mám ještě od tebe co učit, jak se správně dělají vizitky :D Jinak doufám, že ti tato firma vydrží dlouho, hlavně si připravte hodně pizz, na moje RP body jazyk Tak GL firmou, ať se daří! Smile
Cappuccino
Destiny - Určitě se zastav, budu jen rád za kolegu ze starých časů v Sabrru Smile

F4jki - Ty jsi můj držák. Ať u rybářů, tak tady, díky.

Micro - Ve firmě tě určitě rád uvidím, ale nadpisy jsou od hráče Mikyi.

Kacka - Já se vizitkám opravdu už chvilku věnuju a jsem rád, že to podle toho vypadá. Kytka pro tebe
Czech_
Vizitka jako vzdy geniální.Ty barvy a hlavně takhle sepsat ten text, je prostě skvělé. Nadpisy od Mikyiho na ty radši nemam ani slov jak jsou skvele. Jsem rád ze konečně někdo pizzare rozjel, a hraci uz nebrečí jak je to špatný job. Mate tam super kolektiv se kterym rad delam výměny i jinak spolupracuji. Navzajem se tak nejak spolu držíme a pomahame si tak, což je fajn.Snad vam to ještě nějaký ten čas vydrží. Bohužel osobně se ve firmě zastavit nemohu, ale duší tam jsem přítomen. Za me rozhodne skvělá vizitka a ještě lepší firma na serveru. Správně
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
the_Wilson
Najlepšia firma s najlepším kolektívom a tryhardermi jazyk
GaToo_BoTaS
Nejlepší firma, super kolektiv, vstřícný majitel, vizitka je moc moc hezká. Jsem rád, že mohu být členem! Smile
Cappuccino
Děkuji všem členům firmy, že byly součástí něčeho tak skvělého. Vybudovali jsme fantastickou komunitu. Vzhledem k faktu, že se ATomas rozhodl Pizzaře opět pohřbít byla firma prodána. Díky za všechno a poprosím lock. Lock!
MaReK_
Lock!
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně
3.5.2024 Správně

king
Pandy
Na žádost majitele, vizitka znovu odemčena.
Horys
Ahoj,je to fajn firma,super kolektiv až na nějaké výjimky,sám tam jsem. Dobré výdelávky,ale furt se to mění ty cp,to mě štve.
Kurkuma
Citácia
Firma prodána.


Zámek.
Jertn
Firma opět aktivní Smile


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Jump_
Ahoj Cappucino, hezká vizitka a asi nejvíc mě rozsekavaj ty obrázky jako třeba "obsahuje placenou propagaci" tak gl s firmou. Jinak vedete ananasovou pizzu? Smile
vajcak
CS DOBRÁ VIZITKA KHASNEE NADPISY NECH SA FIRME DARI
Cappuccino
Firma prodána. Lock! prosím
MaReK_
Lock!
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně
3.5.2024 Správně

king
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17