Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Novináři LV
_Eg1_
img.tpx.cz/uploads/novinarilvnadpis.png
Chtěl bych Tě za celou firmu přivítat a poděkovat Ti, že si navštívil naší vizitku. Abych začal, firmu jsme koupili společně s hráčkou Terka, bylo to spontánní rozhodnutí, ale novinářskou firmu jsme měli jako cíl získat už dlouho. Dne 16.3. 2019 jsme tak uskutečnili a získali firmu za 140milionů. Další z naších cílu je udržet si firmu co nejdéle to jde. Ve firmě se vytvořil skvělý kolektiv a neříkám to jen, protože jsem majitel firmy. Firmu máme krátkou dobu, ale pár kuriozit už nastalo. Například, když nám vykradl firemní garáž. Hráč jehož jméno sdělovat veřejně nebudu.[/color] Ale chci mu i poděkovat, protože díky něj vím, jak skvělý kolektiv je. Když najednou mi většina členů podala pomocnou ruku, nastavili si platy 1, dokonce mi někteří z nich darovali infernusy. Jsem vděčný všem, kteří mi přímo, nebo nepřímo pomohli.Jako odměnu jsme samozřejmě uspořádali soutěž o 55milionů. Jestli se chceš taky kouknout a na vlastní kůži si zkusit naši firmu, tak se určitě zastav, míst je stále dost.
Sám za sebe bych chtěl hlavně vypíchnout hráče Brazil, FakinHype. Pomáhají mi strašně moc s chodem firmy, jsou to skvělí kamarádi. FakinHype dokonce zamnou přecestoval z bývalé firmy pro mechaniky. Děkuji Vám prostřednictvím vizitky, nesmírně si Vás vážím a nevím, jak by bez vás firma vůbec mohla fungovat.

img.tpx.cz/uploads/firemniinfonlv.png
Najdete nás pomocí příkazu /cloc 10.
Firma se nachází v LV kousek od dálnice, která vede napříč SA.

img.tpx.cz/uploads/vedeninlv.png
Majitel-Degitozz
Majitelka-Terka
Vedení-Brazil
Vedení-FakinHype

img.tpx.cz/uploads/pravidlanlv.png
Pravidla jsou prosté.
Chovat se slušně, navzájem se respektovat.
Nenadávat, nebo nevyvolávat jakkoli konflikty.
Zbytečně Nekomentovat řízení ostatních svěřenců.

img.tpx.cz/uploads/nlvhodnosti.png¨
×Novinář×- plat 99
img.tpx.cz/uploads/vozparknlv.png

img.tpx.cz/uploads/infernusnlv.png

9x Infernus
img.tpx.cz/uploads/newsvanlv.png
1xNewsvan

Upravil/a _Eg1_ dne 05.04.2019 15:34
besteu
Čau,
vizitka hezká, firma taky super(hlavně kolektiv). Hlavně ať se daří.
Brazil7
Pekne spracované, dúfam že nám teda tebe vydrží dlho tá firma a som rad že som našiel takúto firmu Díky
Smeky99
Hezký zpracována vizitka Degi. Ať se Vám s Terezkou daří a ať tu firmu máte co nejdéle Smile
Cappuccino
Čau,

vizitka není zlá, ale nelíbí se mi jak barevně zvýrazňuješ každičkou hloupost, působí to pak na mě maličko přeplácaně. Taktéž se mi moc nelíbí ta tmavě modrá, zvolil bych o několik stupňů světlejší. Ale to jsem já. Jinak je ale ve vizitce vše podstatné.

Oprav si ale některé chyby (lépe řečeno překlepy).

Ve firmě jsem chvilku byl a není zlá.

Ať se daří.
KrobertoCZ
Ahoj, vizitka nevypadá zle co se firmy týče, inzeráty na to že nabíráte vidím celkem často, s majitelkou jsem problém neměl když jsem byl členem firmy a kolektiv docela v pohodě. To je z mojí strany asi vše akorát eště dodám a ať se daří firmě i vám a ať vám vydrží ten job potřebuje zas pořádnou firmu co bude fungovat déle než pár týdnů. Palec nahoru
Kurkuma
Prodáno.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 12