Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Diskusné fórum » Ostatní » Videa
 
Royal Family Security VIDEO
Bakerko
čč nudil som sa a kedže som člen RFS tak som sa rozhodol urobiť firemné video. doba robenia je den. Chcem vediet ako hodnotíte obsah a strih videa.

Arbys
na zacatku se ti hrozne klepe kamera, priste vic smooth

pisnicka - 2 klasicke "ncs style" pisnicky, hodily by se treba do nejakeho zavodu, ale do fir. videa bych volil neco jineho, originalnejsiho, extravagantnejsiho

obsah - moc dlouho venujes zbytecnym vecem, jako pozice firmy (kterou kazdy zna), voz. park (ktery nikoho nezajima) - navic si tyto dve veci lze na serveru zjistit behem 30sek, a nakonec trasa firmy, kterou stacilo zpracovat v nejake jednoduche animaci na mape, a pridat jen zaber z konce konvoje s odmenou

kdyz je cele video v duchu camhackovych zaberu, proc z velkych konvoju (coz je nejdulezitejsi cast videa) jsou jen trapne screeny? ubral bych na zaberech pro pozici firmy, a radsi smoothcamem natocil ten konvoj

abys upoutal ostatni, je potreba tomu videu dat neco navic, neco co zaujme divaka, a donuti ho jit do firmy, nebo se o ni alespon zajimat - to muze byt kratka scenka, pribeh, animace, tanec, cokoliv - takhle je tvoje "firemni video" vlastne preformulovani zakladnich veci, co si lze zjistit o firme, a asi 3min nudne jizdy po SF, cimz je to jedno z desitky firemnich videi, co na SP jsou, a jsou vsechny do jednoho stejne
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Czech_
Jako vyloženě me to nejak neoslovilo. Ty songy to podle me kazí nejvice. Kdyby si vice vyladil songy a obsah bylo by to lepší. Ale i tak cenim praci s tím.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
25 Hlasov
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasov
15%
Ne
9 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
8 Hlasov
12%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 27