Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

Diskuzní fórum » Ostatní » Videa
 
Gang Systém - tribbute.
fIoW
static1.squarespace.com/static/577d3f2737c581a641459dc0/t/5b43c062575d1f090db96b19/1531166826780/hi.png


Zdravím všechny fanoušky gang systému a všechny co jsou v gang systému aktivní. My starší a zkušenější už jsme si určitě všimli že gangy umírají, to že část gang systému jako jsou gw umřeli už dost dávno ani zmiňovat nebudu. Už delší dobu si alespoň já osobně a pár dalších říkáme jak jde gang systém ke dnu, ze začátku to šlo pomalu, ale momentálně to jde opravdu drasticky rychle. Aktivita gangů nulová, chtíč jezdit taky. Chtěl bych jen podotknout že s gang systémem podle mě umírá i celá SP, kde aktivních hráčů je míň a míň.

Já osobně už po x tisících gang bodech na to nemám už ani náladu, poslouchat od někoho kdo sotva ví co je gang race nějaké narážky a egoistické kecy, to dost lidí taky odradí. Začínal jsem jako totální newbie úplně od nuly a dostal se až tam, kde jsem. Gang systém jsem si dost užil ale moje aktivní účast v něm tady končí.

Jsem rád že jsem stihl udělat video u kterého bych doporučoval si přečíst popisek ještě dřív, než to umřelo úplně.

https://youtube.com/watch?v=0TGyFC7xp...e=youtu.be
Zajímalo by mě, jaký na to máte názor vy, prosím "gangsteři" vyjádřete se rozumně pod topic do komentářů, ať už je vaše pověst jakákoliv.

pngimg.com/uploads/thank_you/thank_you_PNG116.png

img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
rmvecko8
V gangsystému jsem se poprvé objevil cca 2,5 roku zpátky, což je málo oproti některým, ale i já si poslední dobou řikám jak moc je to v pi*i. Dneska když dám /gangy tak tam nevidím ani jeden dobrý AKTIVNÍ gang. Dojdu na server a 15 minut se tam nemůžu doprosit o GR, tak jdu /q protože tam nebudu jak kre*en jezdit po mapě. Kvalitní gangsteři jako třeba Pentagram, RaTy nebo DonD přestávají hrát protože prostě
Citace
osobně už po x tisících gang bodech na to nemám už ani náladu, poslouchat od někoho kdo sotva ví co je gang race nějaké narážky a egoistické kecy
Moc nových lidí to do Gangsystému netáhne, koho by to tam taky táhlo, když má docela velkou šanci, že trefí na někoho kdo mu při první příležitosti napíše "táhni" v lepším případě. Mě kdyby Destiny nevzal cca rok zpátky do gangu a nedal mi šanci jezdit, tak bych sám od sebe jezdit grka asi nešel viď. čau Smile
asthenic
Ďalšie vyplakávanie aký je gang systém zlý.

Nechajte ten GS vymrieť, o pár týždňov/mesiacov sa zasa k tomu dostanete, pretože ste obrovské legendy gang systému, ktoré nikdy neodídu zo scény. rofl

Citace
Moc nových lidí to do Gangsystému netáhne, koho by to tam taky táhlo, když má docela velkou šanci, že trefí na někoho kdo mu při první příležitosti napíše "táhni"

Keď som písal do SR o vstup a DM skončilo 10-15 v ich prospech, dostal som PM, že som slabý. Vy sami ste si ten GS doebali, šašovia. rofl
Loly
Tak ono dosť záleží aj na tom nováčikovi, ako sa správa a ako sa snaží do toho gang systému dostať. Väčšina hráčov rieši penízky a ak majú možnosť sa nejakým spôsobom dostať do gang systému tak to majú na háku. Na to aby si sa do gang systému dostal a mohol jazdiť aktívne potrebuješ nejaký ten malý skill a väčšina nováčikov si myslí že ten skill príde sám od seba, bez nejakého tréningu a podobne. Pamätám si ako som zakladal x závodov rally na štadióne aby som sa učil nové skratky, pozeral GR montáže od najlepších GR-károv a podobne. Potom niekedy na prelome rokov 2017/18 som začal jazdiť normálne GR-ka v gangu €FG. Možno by som s GRkami začal oveľa skôr ak by som nemal internet ktorý stál vážne za ho*no čo je podľa mňa ďalší celkom veľký problém celých gang raceov.

Veľa nováčikov má zlý net a tak sa ani nemôžu do gang systému dostať, no to je už vec ktorá sa nedá nijako ovplyvniť hráčmi.


Komunita gang systému je podľa mňa celkom v poriadku. Problém je ten že je tam pár jedincov ktorí sa nevedia chovať a tým robia naozaj zlú reklamu. Ak prídeš na server okolo 23:00 - 01:00 tak je ten global gang chat vážne úplne o niečom inom (ak sa tam neháda shody s mravcom).

Možno by som trošku znížil ego gangsterov pretože sa niekedy vážne len predvádzajú a myslia si že im všetko prejde, možno ani nejde o ego ako o to že sa niekedy objaví nesprávny ban a gangster tak zmení pohľad nie len na administrátora ktorý mu ban udelil ale na celý AT, ako to bolo napríklad u Vojtíka.


Ďalší problém je možno v tom že ak hráč chce zaúčať nováčikov tak ho gangsteri vysmejú so slovami "ani ty to nevieš, ako to chceš niekoho učiť". Len ono je celkom trapas že to musia robiť hráči ktorí to poriadne ani nevedie keď sa o to tí skúsení hráči nezaujímajú, áno, je tu pár výnimiek ako napríklad RaTy, Destiny alebo aj Lagz ktorí si pod svoje krídla zobrali pár hráčov a učili ich.

Veľa krát vidím v chate hlášky typu "jazdi proti silnejším, inak sa to nenaučíš". Súhlasil by som s týmto výrokom ale jedna vec mi na tom vadí. Veľmi často keď idem práve proti tým "silnejším" tak jazdím tak aby som neobchádzal, aby som sa reálne niečo naučil no ide o to že x krát sa mi stalo že šli tí skúsenejší taktiku "2 cp, blokera nám netreba" a v takej situácii sa toho CP-čkár asi veľa nenaučí.


K tomu ako sa každý firmičkár vyjadruje k návrhom ohľadom gangov a o tom ako sa AT ako celok na čele s ATomasom zaujíma o gang systém sa vyjadrovať ani nebudem.


Tak tu máte menší sloh, už dlhšie som sa chcel vyjadriť k tejto téme, btw. toto je len môj osobný názor z pohľadu "polo-nováčika" takže ma neukameňujte prosím.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
zorys
Koho by taky bavilo hrát na SP, kde jediná cesta jak nemít nervy nebo neprohrávat je hvh, v gang systému jsem za pár měsíců už 6 let a můžu říct maximálně to, že mi extrémně chybí doba, kdy se cleo nitro neznalo a tankmode skoro nikdo nepoužíval. Ať byly shbugy nebo cokoliv, furt to bylo lepší než mít zacheatovanou celou komunitu. Neříkám, že jsem nejčistější člověk na SP, ale když si vemu jaká byla SP v roce 13-14, kde nikdo skoro neznal cheaty krom sobeitu, tak je to fakt oproti dnešku extrémní rozdíl. Na GRkách extrémně lidí cheatuje, odrazuje mě to prostě, přidal k tomu i unban lagzika a alexxe, v tu chvíli se mi nechtělo na SP už vůbec hrát, když takový lidi dostanou unban, co tam nemají absolutně co dělat a všem ostatním to tam kazí.

Gang systém jsme si zabili sami, ale někdy ho dorážel i Admin Team nějakýma banama nebo právě unbanama, někdy se dorazil nějakýma změnama jako jsou sezóny, protože když s něčím není spokojeno alespoň 80% komunity, tak to tam nemá co dělat. To že to je skvělej systém v někoho hlavě neznamená, že to skvělej systém bude i pro ostatní a že si na to musí jen zvykat. Pokud něco nechce alespoň 80% komunity, tak to není dobrej nápad to tam mít. Gang komunita je malá a když 80% té komunity vadí sezóny, tak by se hodně rychle s tím mělo něco dělat, než se na to každej z nich vysere a budeme si jezdit grka jednou za den. Zdar

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
fIoW
Citace
billy napsal:

Ďalšie vyplakávanie aký je gang systém zlý.

Nechajte ten GS vymrieť, o pár týždňov/mesiacov sa zasa k tomu dostanete, pretože ste obrovské legendy gang systému, ktoré nikdy neodídu zo scény. rofl

Citace
Moc nových lidí to do Gangsystému netáhne, koho by to tam taky táhlo, když má docela velkou šanci, že trefí na někoho kdo mu při první příležitosti napíše "táhni"

Keď som písal do SR o vstup a DM skončilo 10-15 v ich prospech, dostal som PM, že som slabý. Vy sami ste si ten GS doebali, šašovia. rofl



Eeeh, nikde jsem nenapsal ze gang system je zly, tak nevim co tady vypoustis za fekal. Jediný co, tak jsem narážel na komunitu.
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
asthenic
Citace
fIoW napsal:

Eeeh, nikde jsem nenapsal ze gang system je zly, tak nevim co tady vypoustis za fekal. Jediný co, tak jsem narážel na komunitu.


GS tvorí komunita. Komunita = hráči. Zlý hráči = zlá komunita. Ergo; zlá komunita = zlý GS.

ATomas/či správcovia gangov prijali VAŠE návrhy a upravili systém podľa VÁS.

Aj ty si v tom gang systéme. Aj tvoj gang. De facto, ty a tvoj gang je tiež zlý. Všetko do seba zapadá.
fIoW
Ty furt nechápeš o co mi jde, já si nestěžuju na to že je gang systém špatnej, jen jsem narážel na komunitu, jde mi tady o to že ten systém umírá celkově stejně tak jako server, lidi to už nebaví ani s těma improvementama co se vymysleli.
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
Suve
Citace
billy napsal:

Citace
fIoW napsal:

Eeeh, nikde jsem nenapsal ze gang system je zly, tak nevim co tady vypoustis za fekal. Jediný co, tak jsem narážel na komunitu.


GS tvorí komunita. Komunita = hráči. Zlý hráči = zlá komunita. Ergo; zlá komunita = zlý GS.

ATomas/či správcovia gangov prijali VAŠE návrhy a upravili systém podľa VÁS.

Aj ty si v tom gang systéme. Aj tvoj gang. De facto, ty a tvoj gang je tiež zlý. Všetko do seba zapadá.


Asi lol_noobe zapominas na to jak atomas odkopaval navrhy hracu x let :D To ze v roce 2018 kdy na sp byl jeden jediny aktivni gang konecne zacal poslouchat hrace tak to neznamena ze to je chyba komunity. Nechapu jak tohle muzes napsat kdyz si sam pusobil v gang systemu jeste driv nez vsichni tady ostatni a i v ty dobe to bylo same :D Asi na to tezce zapominas. Kdyz teda "ATomas/či správcovia gangov prijali VAŠE návrhy a upravili systém podľa VÁS." kde jsou navrhy od Pitrase, Hrbce, Martina ? Tenkrat je schvalil kazdej, vsichni z gang systemu byli za, byly to jiny veci ktery mohly prilakat hrace a furt to tady neni. Ono je nejlepsi taktika nechat neco skoro chipnout a pak to az zacit resit a divit se ze to nefunguje podle planu :D Nerikam, ze neni vina na strane lidi ale chovani jiz zminovanych na to ma dost velky vliv :D
asthenic
Nie je na mieste komentovať to, čo tu bolo pár rokov späť, gangy vám zomierajú teraz. Vieme aký bol/mal ATomas prístup ku gang systému, no dostal sa k tomu, že prístup zmenil. A keď si už spomenul pár hráčov, ktorý mali dobré nápady, kontaktuj ich, nájdi tie nápady na webe a pripomeň mu to. Žiadny veľký update ten gang systém neobnoví, nepomôže mu. Neviem aká je situácia na SP, ako ostatní hráči vidia gangy; pozitívne/negatívne. Osobne si nemyslím, že popri desiatkach zvýhodnení a cheatoch, ktoré hráči poznajú a dokážu v GR/GW použiť nie je šanca, aby bola komunita vyrovnaná. Takmer každý deň môžeš tu v SB vidieť ľudí, ktorí píšu to isté; kto má cheaty, kto nemá, kto je čistý. Zmierte sa s tým, že gang systém už nebude čistý a všetci sa vysmejete tomu, kto povie, že nič nemá. Bohužiaľ, je to tak. Gang systém pochovali cheaty a hráči, ktorí ich používajú.
Saph1R
Jaký na to mám názor no.. Když se budem bavit o ostatních tak je taky hlavně vaše chyba že do toho gs nedokážete začlenit nový lidi, nemáte žádnou ochotu je přijmout ať jim je kolik je a něco je naučit na to není čas no zase na druhou stranu vás chápu. Další věc je jak jsi zmínil už se v gs pohybuju dlouhejch 5,5 let sice nejsem nejlepší ani to nějak nemám zapotřebí, taky jsem měl svojí dobu, ale aby mi někdo vypisoval že mám cheaty nebo lagy a podobný hovna nebo někomu jinýmu to věčně psal na to opravdu taky nemám náladu se na to dívat úplně mě to odráží od nějakýho snažení nebo k nějaký spolupráci vůbec no... Jak jsem řekl jsem tu už nějakou dobu, člověk přijde unavenej chce se vychillovat třeba v klidu a po týhle zkušenosti co jsem získal jako nemám moc chuť se vracet. Neříkám že kdyby to bylo naopak, že by byla opačná situace i se mnou. To je další věc když se dostanem ke mně, jako já se chválit nebudu když jsem měl West "vychoval" jsem si svoje lidi naučil jsem je něco někteří relativně hrají dokonce do dneška, ale taky jsem dělal kraviny který ty gangy jenom poškozovaly a trvalo mi chvíli, než mi to došlo... Neříkám abyste se nad tím nějak zamysleli je to jen na vás, já už jsem tady stejně jen takovej přežitek ze starejch dob takže tak.
Suve
Citace
billy napsal:

Nie je na mieste komentovať to, čo tu bolo pár rokov späť, gangy vám zomierajú teraz. Vieme aký bol/mal ATomas prístup ku gang systému, no dostal sa k tomu, že prístup zmenil. A keď si už spomenul pár hráčov, ktorý mali dobré nápady, kontaktuj ich, nájdi tie nápady na webe a pripomeň mu to. Žiadny veľký update ten gang systém neobnoví, nepomôže mu. Neviem aká je situácia na SP, ako ostatní hráči vidia gangy; pozitívne/negatívne. Osobne si nemyslím, že popri desiatkach zvýhodnení a cheatoch, ktoré hráči poznajú a dokážu v GR/GW použiť nie je šanca, aby bola komunita vyrovnaná. Takmer každý deň môžeš tu v SB vidieť ľudí, ktorí píšu to isté; kto má cheaty, kto nemá, kto je čistý. Zmierte sa s tým, že gang systém už nebude čistý a všetci sa vysmejete tomu, kto povie, že nič nemá. Bohužiaľ, je to tak. Gang systém pochovali cheaty a hráči, ktorí ich používajú.


Tak ono je docela tezky neco rozjet, kdyz na sp byl posledni aktivni gang(tim myslim to ze tam aspon 3 clenove byli vickrat jak jednou za 3 dny). Ja to treba tedka vidim jako uspech oproti tomu co to bylo na zacatku roka 2018. A opravdu za to admini nebo majitel nemuze ale hraci :D s gang systemem se melo pracovat nekdy v roce 2016 kdy to ja z meho pohledu beru ze jeste byl gs opravdu aktivni (a to se i tenkrat rikalo ze to je mrtvy :D) Do gang systemu by se mohlo dostat vic lidi kdyby atomas nedaval prednost jinym vecem. Treba to fiasko s mentem. Chapu ze atomas je pysnej na to co naprogramoval ale tudy fakt cesta nevede kdyz heisty mas na konkurencich a i v jinych verzich gta. Vy furt nevidite ten potencial gr/gw atd. Je to kompetetivne zalozeny a lidi takovy veci bavi. (Csko,lolko,fortnite,pubg,apex) jsou toho prikladem. A je jedno ze to je 14 let stara hra. Kdyby misto zaplceni mentovi na blby heisty radsi zaplatil aby odzkousel grka tak by ho to dokonce mohlo i jeho samotneho bavit a i jeho fanousky :D ted uz jen cekam az mi napise nekdo ze gs je jen honeni za cisilkem v /gangy nebo “toxic” komunita. Lolko, csko neni se jen hnani za blbym rankem ? :D V jiz zminovanch hrach jsou vsichni v pohode a vubec tam nikdo neni toxic ? :D Firmy moc lidi nenalakaji kdyz jsou snad na kazdym samp serveru :D

//Jeste odpoved na zora.

Sezony tenkrat odhlasovalo 25 hracu svym souhlasem. Jednalo se z nejvetsi casti o gangstery ale objevili se tam i firmari. Sezony byly navrh aby se pokusilo nejak zmenit gang system a prilakat nove hrace s tim ze jsem zadal o rekĺamu na gangy ktera byla ze strany vedeni sp nulova. Jinak nez navrhnout zmenu novou v gs nebylo mozne protoze atomas se nechce vracet ke starym vecem takze treba ruseni gangu pri 0 rs, zruseni prodavani respektu by bohate stacilo ale to neprojde.Jinak pokud se sezony zrusi tak at se zrusi ale o tehle vecech by si ty mel mlcet s tvyma vyrokama “kdyz to 80% komunity nechce tak at to neni” kdyz sam si neskutecnym zpusobem obhajoval a kricel a plakal na vsechny strany za to aby se nezrusil denni respekt za uzemi kdyz jedinej kdo tohle chtel bylo par jedincu z tveho gangu a nejakej kkt z konkurence.
Ja sam jsem za to aby se vyhlasila nejaka anketa a lidi se vyjadrili a navrhli zda chteji novy system a nejaky vymyslet. Jinak to u atoma nikdy neproslo.
Ucelem sezon nikdy nebylo aby kdyz se to hracum po case znelibi aby se to nezrusilo a bylo to tady navzdy :D
Upravil/a Suve dne 24.04.2019 12:01
destiny-
Tak tak , gs je cesta Smile si zoberte kde takyto system gangov ne ? Skoro nikde a uz len kvoli tomuto je na sp nieco co niektorych hracov bavi a idu tam len preto aby si zajazdili s kamosom Smile len ze atomas dava prednost hracom ktory jazdia misie ( nechci nikoho urazit)
fIoW
jasně že dá přednost misionářům když tam má jistotu že mu budou kupovat premko, protože firmy maji z premium vyhod vic nez gangy, takze je to pro nej vydelecnejsi.
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
25 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
13 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasů
15%
Ne
9 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
8 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18