Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Superpařba rádio
Antihrdina
Čau Morloxi, super nápad!
Jen si říkám sobota, neděle 6:00-8:00 :D. Jako já nevim, kdo má být cílovka a na koho to má být mířený, ale není to trochu brzo? V tu dobu se moc hráčů na serveru nevyskytuje a jestli jo, tak to jsou (promiňte mi za to výrazivo :D) děti, kteří chodí spát okolo 22:00 a vstávají takhle brzo. I pro vás to z dlouhodobého hlediska nebude moc OK a po čase vás tohle začne otravovat.
O víkendu si dle mého chce každý přispat. Já bych to být váma posunul na 9:00 - 11:00.
morlox
Citace
Qark napsal:

Čau Morloxi, super nápad!
Jen si říkám sobota, neděle 6:00-8:00 :D. Jako já nevim, kdo má být cílovka a na koho to má být mířený, ale není to trochu brzo? V tu dobu se moc hráčů na serveru nevyskytuje a jestli jo, tak to jsou (promiňte mi za to výrazivo :D) děti, kteří chodí spát okolo 22:00 a vstávají takhle brzo. I pro vás to z dlouhodobého hlediska nebude moc OK a po čase vás tohle začne otravovat.
O víkendu si dle mého chce každý přispat. Já bych to být váma posunul na 9:00 - 11:00.



Díky, já právě nespím tak dlouho, už z toho principu, že bydlím na vesnici tak celý život vstávám třeba v 6 i když chodím spát v 1 ráno :D
Antihrdina
No jasně, čest výjimkám :D. Jen si říkám, že když bude na serveru víc lidí, tak to bude znamenat větší ohlas a víc vás to bude bavit, ale dělejte si to jak chcete. :D Holt tě o víkendu neuslyším.
Barty
Výborný nápad tohle! Doufám že se rádio bude držet co nejdéle. Přeji hodně posluchačů a odehraných písniček Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
40 Hlasů
43%
Ano, ale hokej moc nesleduji
16 Hlasů
17%
Ano, těším se na gaučové trenéry
15 Hlasů
16%
Ne
13 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19