Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Sokaiya
Loly
img.tpx.cz/uploads/Sokaiya - hlavný nadpis.png


Citácia
Náučné okienko

Yakuza má pre vydieraciu činnosť skupinu s názvom “Sokaiya“. Táto skupina tajne zhromažďuje informácie o členoch väčších spoločností, obzvlášť tých na vyšších miestach. Akonáhle zistia informácie, ktoré spomínaní ľudia držia v tajnosti, začne sa vydieranie. Hovorí sa, že táto skupina dostane vždy to, čo chce.


img.tpx.cz/uploads/Sokaiya - info.png


Firma sa zaoberá jobom Yakuza. Našou hlavnou úlohou je preberanie nemovitostí Ruskej Mafii. Preberanie trvá 30 sekúnd a odmena sa pohybuje od $15.000 do $20.000. Taktiež môžme vypaľovať podniky, zabíjať rusákov ktorí nám chcú nemovitosť prebrať a zabíjať hráčov ktorí nemovitosti vykrádajú.

Firmu som si kúpil od mesta za $10.000.000. Chcel som si konečne niečo vybudovať sám a podľa seba, to je napríklad jeden z dôvodov prečo vlastním firmu sám a som jediným členom vedenia firmy.

Môžete nás nájsť na vrchole Missionary Hill pri meste San Fierro.

img.tpx.cz/uploads/Sokaiya - firma.png


img.tpx.cz/uploads/Sokaiya - hodnosti.png


Vo firme máme 3 hodnosti.
Tekija - Pouličný priekopník - základná hodnosť
Bakuto - Hazardér - po zarobení $50.000 firme
Gurentai - Gangster - po zarobení $100.000 firme


Plat je u nás permanentne 99%. To znamená že firme ide 1% z odmeny hráča. Členovia firmy majú práva na pozývanie hráčov, respawnovanie a tankovanie firemných vozidiel a od hodnosti Bakuto aj na vyberanie zbraní.

Inzerát ktorý používame - {ffffff}[ {cc0000}Nebavia ťa CP joby? Príď do firmy {ffffff}Sokaiya {cc0000}(Yakuza) | Plat 99 | 15-20k za 30s {ffffff}]

img.tpx.cz/uploads/Sokaiya - voz. park.png


[size=16]Náš vozový park obsahuje Sultan, Infernus, Cheetah, NRG-500, Elegy a Maverick. Všetky vozidlá sú značky BMW. "Najkvalitnejšia značka aká existuje" - Geroj a Ejsi


img.tpx.cz/uploads/BMW - oficiálny sponzor.png



Dúfam že sa ti vizitka páčila a dozvedel si sa niečo nové, možno chytil trochu cringu alebo sa pobavil.

Všetkým n€ch sa darí

Upravil Loly dňa 23.06.2019 14:55
OR1G1
Ahoj, Loly vizitka je naozaj pekná jak po grafickej stránke tak aj spísaná , Firmu už máš nejakú dobu dúfam že ti vydrží Gl Hi
img.tpx.cz/uploads/podpisfirma.gif
Antihrdina
Ahoj, mně se firemní vizitka taky líbí, hlavně ty nadpisy, které pěkně ladí s japonskou tématikou. Možná se zastavím, good luck.
Upravil Antihrdina dňa 17.05.2019 18:48
Sweet
Ahoj,
vizitka supr. Nadpisy jsou top a kombinace barev je taky pěkná.
K firmě - název sem v životě neslyšel, ale zní to dobře. Umístění firmy taky fajne. Firmu už chvíli máš. Snad ti dlouho vydrží a stane se symbolem jobu yakuza.
Přeji s firmou hodně štěstí.

SWT
img.tpx.cz/uploads/hemrafodit.png
Koldy
Moc pěkná vizitka a firma vypadá celkově moc fajn Smile At se daří
Loly
Dík všetkým, vážim si vaše názory. Firmu nemám dôvod predať, $ už nejako netryhardim a už ma na SP nebaví vážne žiaden job, predsa len, skoro všetky sú o tom istom.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
RuliiKkO
Tohle je případ těch vizitek které po přečtení tě lákaj se do ní přidat. Myslím že ti pak na serveru pišnu :D

Vizitka je moc dobře udělaná, nádpisy jsou nádherné v tom Japonským stylu (moc se mi to líbi) a je "simple", sepsal jsi nám jen to nejdůležitější info a myslím že tam vůbec nic víc nepotřebuješ, perfektní práce. Gratuluji a snad ti dlouho vydrží Hi
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Loly
Kľudne príď, budem len rád. Teší ma že sa ti vizitka páči, ďakuje za komentík.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
TheBoss01
Tentokrát už aj Fiermný TRAILER! Bež si ho pozerieť a odoberaj!!!!
Tazzy
Čau,
V tvé vizitce jsem se dozvěděl vše co bych měl. Graficky udělaná taky není špatně. Firmu moc neznám, ani jsem v ní nebyl, ale vím že majitel je dobrý člověk a že se o ní dokáže postarat. Někdy se určitě příjdu podívat.
Hodně štěstí Loly ;)
Upravil Tazzy dňa 07.07.2019 14:13
Rich
Lolyno, pekná vizitka, firma mi príde fajn, určite prídem pozrieť niekedy, rezervuj mi miesto. Pusa
Loly
Ďakujem za komentíky, kľudne príďte, miesta je dosť pre všetkých. :D No okrem Richa, ten už prísť nemôže. :D

A hlavne ďakujem za ten trailer.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
destiny-
Firma bombova a hlavne jej majitel Smile Smile. Dufam ze ti firma vydrzi. Gl
Kurkuma
Loly již firmu nevlastní.

Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14