Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Fly Emirates
strato
img.tpx.cz/uploads/flyemiratesn11.png
Zdravím a vítám každého návštěvníka naší firemní vizitky. Ať jste pilot, fanoušek létání, či pouhý hráč, tak doufám, že se ve vizitce dozvíte něco o naší firmě a třeba se k nám posléze i přidáte.

Vizitku vytvořil
Cappuccino a nadpisy vytvořil Mikyi.

img.tpx.cz/uploads/flyemiratesm22.png
Ve firmě se, jak už název napovídá, zabýváme zaměstnáním Pilot a s tím související činností. Ať se jedná o přepravu nákladu, či osob.

Sídlíme, kde jinde, než na letišti a to
v Devonu, čili na ostrově. Jinak nás lze také najít pomocí GPS - /cloc 58.

Ve firmě má každý člen stálý
plat 97%. Výjimku tvoří soutěže, kdy si na vlastní žádost je možno plat snížit.

img.tpx.cz/uploads/flyemiratesn33.png
Dobrou firmu, dělá kolektiv, ale především vedení. Z vlastní zkušenosti musím podotknout, že vedení, tvořené Stratovariusem a [T]omQem je stejně skvělé, jako stálé.
img.tpx.cz/uploads/flyemiratesn66.png
Osobně si myslím, že pravidla firmy by si dokázal každý domyslet sám, ale pro pořádek je zde uvedu v doslovném znění.

Nedělat bordel u firmy.
Respektovat vedení firmy.
Jakýkoli problém řešit výhradně s vedením firmy.
Tankovat po sobě vozidla.
Chovat se slušně a v pohodě.

img.tpx.cz/uploads/flyemiratesn55.png
Firma má ve vlastnictví rovněž špičkový letecký park pro své zaměstnance.

1x Infernus
Citace
img.tpx.cz/uploads/feinf.png


1x Police Maverick
Citace
img.tpx.cz/uploads/fepm.png


5x Shamal
Citace
img.tpx.cz/uploads/fesham.png


3x Andromeda

Citace
img.tpx.cz/uploads/feand.png

img.tpx.cz/uploads/flyemiratesn44.png
Mise je navržena tak, aby našim členům přinesla co nejvíce $. Trvá něco přes jednu minutu. Každopádně lítáme z Devonu do SF a hned zase ze SF do Devonu.



Speciální poděkování patří hráči WiXi ,který je s námi ve firmě snad od samotného začátku.
Dále hráčům
Capuccino a Mikyi za to ,že obětovali kus svého času na tuto vizitku.
Díky za přečtení vizitky. Doufám že se ti vizitka líbila a třeba se někdy ve firmě i potkáme!

Upravil/a strato dne 18.05.2019 01:00
Sweet
Ahoj,
abych řekl pravdu, o firmě jsem zatím ani neslyšel. Pilota jsem nedělal ani nepamatuji. Nadpisy supr,celá vizitka v pohodě. Možná se někdy přidám. Přeji hodně úspěchů s firmou a ať dlouho slouží.

SWT
img.tpx.cz/uploads/hemrafodit.png
strato
Citace
Sweet_Original napsal:

Ahoj,
abych řekl pravdu, o firmě jsem zatím ani neslyšel. Pilota jsem nedělal ani nepamatuji. Nadpisy supr,celá vizitka v pohodě. Možná se někdy přidám. Přeji hodně úspěchů s firmou a ať dlouho slouží.

SWT


Ahoj děkuju sloužit snad bude. Pokud se budeš chtít někdy přidat rozhodně s tím nebude problém a budu jen rád.
Cappuccino
Má cenu komentovat svojí vlastní vizitku? Těžko říct, ale každopádně je skvělá Jooo Jinak firma je super, mám takový pocit, že jí neplánuješ jen tak prodat a to je dobře. Pilot je super chill job u kterého se dá v pohodě psát s lidmi ve firmě a ty tam jsou super.

Ať se daří!
strato
Citace
Cappuccino napsal:

Má cenu komentovat svojí vlastní vizitku? Těžko říct, ale každopádně je skvělá Jooo Jinak firma je super, mám takový pocit, že jí neplánuješ jen tak prodat a to je dobře. Pilot je super chill job u kterého se dá v pohodě psát s lidmi ve firmě a ty tam jsou super.

Ať se daří!


Též se mi líbí hele :D každopádně jen tak ji neprodám :D jsem rád že jsi ve firmě spokojený :D a ať se ti též daří
Dzavori
Som jeden z členov firmy Fly Emirates a musím povedať, že v takejto super firme som dlho nebol... Komunita je výborná a vedenie ešte lepšie Smile vo firme je každý deň zábava, čiže tam nieje nuda. Dúfam, že tu firmu budeš mať ešte veľmi dlho ;)
Tazzy
Ahoj vizitka se vám povedla. Ve firmě jsem byl ale málo asi 3 dny ale od komunity po výdělky tak jsem neměl problém jen tak dál ;)
strato
Citace
Dzavori napsal:

Som jeden z členov firmy Fly Emirates a musím povedať, že v takejto super firme som dlho nebol... Komunita je výborná a vedenie ešte lepšie Smile vo firme je každý deň zábava, čiže tam nieje nuda. Dúfam, že tu firmu budeš mať ešte veľmi dlho ;)


Ahoj jsem rád ,že se ti ve firmě líbí a že jsi v ní spokojený. Nechystám se ji prodat neboj :D

Citace
Tazzy napsal:

Ahoj vizitka se vám povedla. Ve firmě jsem byl ale málo asi 3 dny ale od komunity po výdělky tak jsem neměl problém jen tak dál ;)


Ahoj jsem rád ,že se ti vizitka líbí. A ať se ti daří!
Fantomas_
Vizitka pěkná, ve firmě sem byl tak měsíc zpátky ale nebavil mě job. Jinak pocit z firmy byl pozitivní, majitel mi na vše odpověděl a vyšel vstříc. GL s firmou Smile
strato
Citace
FNTMS_ napsal:

Vizitka pěkná, ve firmě sem byl tak měsíc zpátky ale nebavil mě job. Jinak pocit z firmy byl pozitivní, majitel mi na vše odpověděl a vyšel vstříc. GL s firmou Smile


Jsem rád ,že se ti ve firmě líbilo. Zas je pravda ,že ten job je spíš takový relaxační a v podstatě odpočinkový či jak to nazvat ,tak nemusí každého bavit každopádně Díky a ať se ti daří
_Groot
Ahoj,tak na první pohled vizitka vypadá dobře.Myslím si že sou zde uvedené základní informace.Akorát se mi nelíbí to poslední letadlo Andromeda,že je jiné pozadí než u jiných.A myslím si že se ti s firmnou bude dařit.
Přeji hodně štěstí...
strato
Citace
TomiiiiikCz napsal:

Ahoj,tak na první pohled vizitka vypadá dobře.Myslím si že sou zde uvedené základní informace.Akorát se mi nelíbí to poslední letadlo Andromeda,že je jiné pozadí než u jiných.A myslím si že se ti s firmnou bude dařit.
Přeji hodně štěstí...


Díky za názor ,každopádně i tobě přeji hodně štěstí
strato
Firma prodaná. Můžete lock
Kurkuma
Prodáno.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online