Informácie o serveri
Informácie o videu
/sp2013 kdyby se tak šlo vrátit do těch let 

Jooo moje řeč bro. 

2011-13 Najlepšie roky SP 

Tpč ještě můj původní nick tam... Kámo no co.. dobře už bylo
Dík za vzpomínky
Dík za vzpomínky
Panzeríno Ramzič, pro Tebe mám prostor v druhým videu, uvidíš sám kamaráde.


Tak to jsem zvědavý
Neber si servítky
Neber si servítky
gato, najlepsi hrac superpazby pavol5231, errorkova fejkova cestina a obsesia screenovat kazdu pciovinu z // su moje najoblubenejsie aspekty tohto videa 

Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Anketa
Kam se chystáte v létě?
Jedu na dovolenou do ciziny
18 HlasovBudu jezdit na výlety po Česku
10 HlasovBudu hrát SuperPařbu
17 HlasovNemám ještě žádné plány
18 Hlasov
Len prihlásení môžu hlasovať.
Najnovšie články
Kto je online
· Hostí online: 18
