Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Lolyho (jednoduchá) vizitka
L4GZ
Já čtu všechno neboj :D jojo, staré časy v Supremes, Reckless Side, snad to někdy ještě bude :D
Loly
Ak nebudeš obchádzať alebo budeš obchádzať lepšie ako teraz tak je možné že sa to zopakuje a ja dúfam v to že ano :D.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Loly
Maličký edit informácií.
TheVitman
Čuš Loly, taky ti přidám nějakej koment :D
Jsi v pohodě týpek setkali jsme se v Alkaidě a víc si nepamatuju takže tak :D :D
Hodně štěstí na sp i v realu Jojo
Hi
mara
no jo už to bude, naděláš :D vizitka gud
Loly
Vítek - Dík za komentík, ty si tiež v pohode chalan, som rád že som ťa mohol spoznať.

Mara - Dík za komentík.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Lukin_
Zdravim tě,

vizitka pěkná, přehledná, pěkně se to četlo Smile
Ted o tobě.. znám tě, párkrát v CBčku jsme se potkali s Jertnem a Jagym...
Jsi v pohodě týpek Smile
Hodně štěstí v reálu i na SP.

Lukin2000
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
KoLoB
Vizitka vypadá jak můj záchod po ranní cigaretě :D
Ale ne, hezká a celkem zajímavá, třeba to že jsi romantik.. panebože ty jsi ale lhář :D

Ale ne, něco zasebou máme, určitě patříš k lidem které mám rád.
Tak zase tě někdy budu učit jezdit, pac a pusu ahooj lolynko :D
Loly
Lukin - ahojky, ďakujem za komentík... jagy je pánko, už len to že sa s ním bavíš je + :D. Tiež veľa šťastia v real aj v hre.

Kolobínek - Som lenivý robiť grafiku na vizitku... kto by to robil zadarmo že. Romantik som... len keď sa bavím s chlapcami tak to velmi nevidno, nečakane :D. Až budeme mať rs na pre*ebavanie tak budem učiť ja teba a nie ty mňa... kým vypadneš z AT tak zo mňa bude top cp-čkar... až po vojtovi, to sa budeš mať čo učiť.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Reggie_
Šéfko Lolyverko, díky za označení, milujem ťa Mimo
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Cappuccino
Ahoj Loly,

skvělá vizitka jak graficky, tak obsahově. Opravdu parádně zpracovaná bez jakékoliv grafiky (a to se často nevidí!). Byl jsem v pár tvých firmách a z toho mála co jsem viděl, tak se jevíš jako opravdu v pohodě člověk.

Hodně štěstí na SP i IRL.

S pozdravem
Regis.
NiKo_
Ahoj,

Takže vizitka pekná, hráč si super. Rád si stebou píšem poznáme sa už dlhšie, a to GR sem tam padne.
Tak nech sa darí na SP, aj v reale. Smile

Hi
vajcak
Serus

Vizitka je pekná aj keď tam sú není žiadne grafity.Čakal som že máš tak 17+-Nech sa darí na SP aj RL
Loly
Redžíííí - označenie máš predsa isté... aj ja ťa lubkam <3.

Regis - ahojky, väčšina mojich firiem stála za hovno no... som rád že si tam bol, tiež GL v reale aj v hre

Nikoooouš - GR-ka musia byť, sicé sme obaja cepkari ale to neva... až (ak) dostane lagz ub tak pojdeš pekne ku nám. Aj tebe nech sa darí.

Drbas - aj tebe nech sa darí, vekom som prekvapil už veľa ľudí... no pravdou je že tak "dospelo" sa správam len na SP... :-D
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
voidisko
Rozumný to chalanisko, snáď sa dostaneš do at, takých ako ty tam je treba. Ily bb
img.tpx.cz/uploads/slowriderspodpisv3bymrtn.png


hypnotized
reinz
Na svůj věk dost vyspělej týpeček, jen tak dál kámo ;) gl s žádostí a díky za označení Kytka pro tebe jen ten nick bys mi mohl dát aktuální a bude to perfekto x)
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Pepek
čus, vizitka pěkná jednoduchá, gl do at a díky že si mi dal jako jedinej v tý době příležitost naučit se grka :D
Upravil Pepek dňa 11.03.2019 23:42
Loly
Davoid - Dík, ty tiež nie si úplne blbý Kappa. Fandenie na F1, snáď si ešte nezabudol :D. <3

dizel - Označenie si zaslúžiš, to vieš. Mohol by si sa už doučiť tie GR-ka a vyhráme sezónu hhh.

Pepík - Som rád že si tú príležitosť využil. Síce medzi nami boli malinké spory ale to je už jedno. Mám ťa rád kamo.

Dúfam že to s tým AT vyjde hoši, dík že mi fandíte <3.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Will
Nazdar Lolyč :D vizitka doslova stručná :D dozvedel som sa o tebe viac aj som sa trocha zasmial :D si mega v poho tipek :D <3 mame podobný štýl hudby čiže sa rad s tebou vozím a púšťam songy :D prajem veľa stastia na SP aj v reále.

/\
Is my value based only on your perception?
Or is your opinion of me
Not my responsibility?
/\

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=29305
Ben_
Ahoj Loly, v pohode boy vizitka jednoduchá a mne sa to páči díky za označenie a GL :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasov
45%
Ano, ale hokej moc nesleduji
6 Hlasov
18%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
18%
Ne
4 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
2 Hlasov
6%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16