Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Lukin - vizitka
Lukin_
img.tpx.cz/uploads/Lukin-1.png

Začal jsem hrát v roce 2016 nějak během července díky kámošovi, který mi to poradil.(Peugeot406ism) A opravdu toho nelituju Smile Je to už dlouhá doba :D A za tu dobu jsem poznal spoustu novych lidí a věcí



MODERÁTOR od 17.6.2020
ADMINISTRÁTOR od 20.10.2020

img.tpx.cz/uploads/Lukin-2.gif


Váš nick na serveru: Lukin

Odehrané hodiny na serveru: 1790 cca

Váš bankovní obnos: cca 25mg

Nasbíráno marihuany: vzdy mám něco kolem 1kg (na splnění questů)

Vlastním dům číslo: apartmán Market 1268

Vlastním hotel číslo: většinou pokoj v Las Barrancas

Momentálně jsem člen firmy: San Andreas Transport

Můj oblíbený administrátor: s nikym nemam nejmenší problém, aspoň doufam :D každopádně nejvíc asi Skylake, Salazar, Loly, Shalmay a Darfex

Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /pm, /kill, /port, /mise, /pratele, /quest, /mute

Můj nejoblíbenější event serveru: seskok a drag :D

Má nejoblíbenější akce od administrátorů: Let a auto smrti, tuning sraz, otázky

Mé oblíbené vozidlo: Infernus, Sultan, RT+AT

Má oblíbená práce na serveru: Pilot,
bezpečák, autobusák, kamioňák

Ohodnoťte známkou práci administračního týmu (jako ve škole): 2




img.tpx.cz/uploads/Lukin-3.gif


Váš nick na webu: Lukin_

Vloženo komentářů: 0

Vloženo příspěvků ve fóru: Mění se to, aktuálně něco přes 200



img.tpx.cz/uploads/Lukin-4.gif


Jméno: Lukáš

Příjmení: ---

Datum narození: 25.4.2000

Věk: 20

Kontakty: sem do soukromé zprávy na SP webu Smile nebo /pm a /offlinepm na serveru a skype mám v profile

Kraj: Královehradecký kraj

Kolik mám zhruba kámarádů/kamarádek: Něco tu bude, kolem těch 5, se kterýma se fakt bavím

Stav: kámošky na sexSex

Zaměstnání: "sestra" na dětským v nemocnici

Vzdělání: mám obory ve zdravotnictví - vše jako sestra

Jazyky: Čeština, angličtina, němčina

Děti: jednou chci mít asi 3 Smile

Kde bydlím: na vesnici

S kým bydlím: s rodiči a sourozenci

Sexuální orientace: heterosexuál



img.tpx.cz/uploads/Lukin-5.png



Osobnost: cholerický flegmatik :D

Pohled na svět: spíš pesimista

Otevřenost: extrovertní introvert :D :D

Moje povaha: společenská, vtipná, upovídaná, cholerická, nervák jako prase (hlavně za volantem), náladová



img.tpx.cz/uploads/Lukin-6.png


Výška: 196cm

Hmotnost: 93kg

Postava: michelin tyres :D :D

Barva očí: zelenohnědá

Barva vlasů: hnědá

Brýle: Nepotřebuji

Na těle mám: vousy občas :D

Vousy: jak píšu, občas :D



img.tpx.cz/uploads/Lukin-7.png


Kouření: nee

Alkohol: minimálně ale pivo si občas dám, jinak vubec

Sex: Every day, every night :D

Závislosti: moje auto, jídlo, kolo, sport a SP



img.tpx.cz/uploads/Lukin-8.png


Zájmy: hasiči

Sport: fotbal,kolo

Literatura: něco málo

Hudba: to co se mi líbí, ve stylu je seznam skupin

Zvíře: mám rybičky :D


img.tpx.cz/uploads/Lukin-9.png


Moje motto: Jak ty ke mně, tak já k tobě Smile

Moje webová stránka: není

Životní cíl: vysněná práce a zdravá, šťastná rodina

Co nesnáším: když někdo neumí gramatiku a svoji lenost

Co miluji: rodinu, svoje auto :D

Oblíbená muzika: Alan Walker, Chainsmokers, Keane, twenty one pilots plus nějaký klasiky, který hrajou v rádiu atd

Oblíbené jídlo: špenát a špalíčky

Oblíbené pití: Sprite

Oblíbený film: Probudím se včera, Sněženky a machři

Oblíbená kniha: Hasiči, Kdo chytá v síti

Oblíbené oblečení: kraťasy a tričko

Oblíbená barva: zelená a fialová

img.tpx.cz/uploads/Lukin-10.png

JagyCZ- toho jsem potkal jako majitele Buslovers SF, kdy měl zval do firmy a přemlouval mě ať jdu k němu :DD Od tý doby jsme kámoši se kterým si mám pořád co říct a vlastnili jsme pár firem + další plánujeme :D, nejvíc jsme se poznali u kamioňáků v LV, ale jinak jsem rád, že jsem ho poznal. Každopádně skoda, ze si skončil

dejvid121- toho jsem taky potkal u busáků v SF kdy měl ban za vykradení účtu :DD jinak borec... sranda vždy byla. Škoda, že už tolik nehraješ. Vzdy rad pokecam

Jertn-tebe jsem potkal u kamionaku v LV, když to vlastnil Godzillamaru a měl si nick Yezzy. To jsme se nějak nebavili, ale teď jsme kámoši. I když si nadáváme :D Díky za psaní s tebou. Smile


neozx- ty jsi borec, kterýho jsem taky potkal v RFS SF, nějak v červnu 2018, dělal jsem ti nadpisy na vizitku, ted už tam nejsi, ale furt tě beru v seznamu přátel Smile Díky za pokec

Qark- taky borec z RFS SF :D o prázdninách jsi vlastnil BusloverSF, kde jsem ti dělal zástupce, za což díky pro důvěru Smile borec, máme si co napsat Smile Díky za to, že tě znám Smile

FlixCZ- Kamaráde na tebe jsem málem zapomněl :D borec kterýho ani nevim, kde jsem poznal :D :D :D na tvůj věk máš hodně dobrý chování..tak si ho udrž Smile sice už moc nehraješ, ale když přijdeš, pokec většinou dáme nebo minimálně pozdrav Smile díky

...xsw0rius...- Opět známost z RFS SF :D s tebou jsem se bavil z tý firmy asi nejvíc, i když naše hádky byly fakt mazec :D ale jsem rád, že tě znám Smile Díky kámo :D

Salazar- S tebou hochu jsem se seznámil díky mým skvělým píchacím novinám :DDD jinak jsi frajer, sice pouštíš cancer songy, na který nadávám, ale vím, že to chtějí lidi :D a občasné jakože "hádky" myslím ze srandy. Díky za rady a hraní

HENDY- Šikana všude :D největší frajer ještě z bývalé firmy kamionaku. Rád si pokecám a pomůžeme si. A je jedno, jestli jsi dole nebo nahoře, protože na serveru jsi první!

Určitě je víc lidi, který jsem tu poznal, ale tyhle jen chtěl vyzdvihnout
Upravil Lukin_ dňa 14.11.2020 12:34
JagyCZ
Taky tě miluju Jooo
Kacka
Ahoj kolego, vizitka pěkná taky tě znám nějaký ten pátek Smile A ty nadpisy bomba! Nemusel si mě, ale jsem ráda že si na mě změnil názor, furt si máme o čem povídát a to je jedině dobře! Smile Ať se ti daří, a hlavně nezlob jazyk A děkuji za označení! Smile
Jertn
Díky lukínku <3


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Lukin_
Citácia
Kacka1997 napsal:

Ahoj kolego, vizitka pěkná taky tě znám nějaký ten pátek Smile A ty nadpisy bomba! Nemusel si mě, ale jsem ráda že si na mě změnil názor, furt si máme o čem povídát a to je jedině dobře! Smile Ať se ti daří, a hlavně nezlob jazyk A děkuji za označení! Smile


Dekuju za komentář Smile ano mame si co povídat porad Smile ať se ti taky daří Smile i v reálu
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
Lukin_
3.9.2018 update vizitky

1. Změněné barvy
2. Doplněné a změněné informace
3. Doplněn seznam přátel
4. Úprava chyb a textu
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
HARS
Ahoj, vizitka je celkem pěkná, ale osobně bych ji vycentroval. Na serveru jsem na tebe už párkrát narazil a žádnej problem s tebou nemám. To bude určitě tím, že si taky Lukáš a taky si duben 2000 :D Ať se daří jak ve hře, tak i v reálu!
Lukin_
Citácia
HARS napsal:

Ahoj, vizitka je celkem pěkná, ale osobně bych ji vycentroval. Na serveru jsem na tebe už párkrát narazil a žádnej problem s tebou nemám. To bude určitě tím, že si taky Lukáš a taky si duben 2000 :D Ať se daří jak ve hře, tak i v reálu!


Zdravim :D, děkuju Smile Taky tě znám a problém není :D
Shoda náhod asi :D :D :D Díky, tobě taky Smile
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
Salazar
Lukíno, tak už jsem se dostal teda k tvé vizitošš, nadpisy sůpr, vizitka fajnová, dozvěděl jsem se o tobě docela doost, obsahově to je na dobré úrovni :D, ale tak něco už jsem věděl :D. Na serveru s tebou sranda, neměli jsme spolu sebemenší problém zatím :D . Jinak děkuji za označení, cením a doufám, že budu i nadále tvůj oblíbenec! Smile Ať se daří na serveru, ale hlavně v reálku :D.
Lukin_
Citácia
Salazar napsal:

Lukíno, tak už jsem se dostal teda k tvé vizitošš, nadpisy sůpr, vizitka fajnová, dozvěděl jsem se o tobě docela doost, obsahově to je na dobré úrovni :D, ale tak něco už jsem věděl :D. Na serveru s tebou sranda, neměli jsme spolu sebemenší problém zatím :D . Jinak děkuji za označení, cením a doufám, že budu i nadále tvůj oblíbenec! Smile Ať se daří na serveru, ale hlavně v reálku :D.


Mišáku :D ty vojáku línej :D to to trvalo vid :D
Díky moc :D Smile S tebou je taky sranda Smile Problémy nejsou a nebudou :D Určitě budeš, práci odvádíš skvěle Smile Ať se taky daří Smile
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
Antihrdina
Lukine, díky moc za označení tam dole. Cením si tebe a děkuji ti, že jsi se mi tak pěkně staral o firmu. Bohužel to nevyšlo, ale nevadí, jsme spolu zase zpět u Kačky a užíváme si to! Hodně štěstí na serveru a v RL.
Lukin_
Citácia
Qark napsal:

Lukine, díky moc za označení tam dole. Cením si tebe a děkuji ti, že jsi se mi tak pěkně staral o firmu. Bohužel to nevyšlo, ale nevadí, jsme spolu zase zpět u Kačky a užíváme si to! Hodně štěstí na serveru a v RL.


Qarčíku, za to neděkuj Smile Firma šlapala pěkně, ale všechno hezký jednou končí Smile Ano u Kačky je to taky super Smile Díky moc, hodně štěstí Smile
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
xSw0rius
Díky za zmínění Pane Lukine :D Jsem rád že jsem tě poznal a že si zaplnil místo nějakého hráče který opět skončil na SP Smile A no zlatá Royalka jenže všechno jednou končí a jedno z toho že už nikdy nebudu a nechci být členem Royalky :D Skončil Godzillmaru a za chvílku nastane den kdy budu končit i já Smile A no chudák šéfová co šéfovala! :D

[bcolor=#00cc33]Ale jinak hodně štěstí na SP i reálu Smile[/bcolor]
Lukin_
Citácia
xSw0rius napsal:

Díky za zmínění Pane Lukine :D Jsem rád že jsem tě poznal a že si zaplnil místo nějakého hráče který opět skončil na SP Smile A no zlatá Royalka jenže všechno jednou končí a jedno z toho že už nikdy nebudu a nechci být členem Royalky :D Skončil Godzillmaru a za chvílku nastane den kdy budu končit i já Smile A no chudák šéfová co šéfovala! :D

[bcolor=#00cc33]Ale jinak hodně štěstí na SP i reálu Smile[/bcolor]


Nemáš za co, taky jsem tě rád poznal Smile Ano máš pravdu, taky přemýšlím o tom, že skončím...Už mě to tak nebere

Hodně štěstí v RL i na SP Smile
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
JagyCZ
Doufám, že se nezlobíš, že jsem skončil tak rychle a pořádně jsem nikomu nedal vědět, já nestojím o rozlučkový oslavy, dojemný zprávy a takovýhle věci, proto jsem to udělal takhle, jelikož mi server už nic pěknýho nenabízel a hlavně lidí, který jsem měl rád pořád ubývalo... Snažím se vybudovat úspěšnej osobní život a teď se daří fakt parádně, tudíž se to neslučuje s 10 hodinama denně na SP jako dřív :D Ale jsi jeden ze 2 lidí, u kterých jsem strašně rád, že jsem je potkal na tomto serveru, aspoň něco pozitivního mi to dalo Smile Díky za každou vteřinu, co jsme spolu odehráli, nikdy jsme neměli žádnej větší spor a téměř ve všem jsme se shodli.. a souhlasím, musíme se někdy vidět i osobně.. Moc ti přeju, ať ti vše vychází v osobním životě.. DÍKY a sbohem Pláču
Lukin_
Citácia
Lukin2000 napsal:

Citácia
JagyCZ napsal:

Doufám, že se nezlobíš, že jsem skončil tak rychle a pořádně jsem nikomu nedal vědět, já nestojím o rozlučkový oslavy, dojemný zprávy a takovýhle věci, proto jsem to udělal takhle, jelikož mi server už nic pěknýho nenabízel a hlavně lidí, který jsem měl rád pořád ubývalo... Snažím se vybudovat úspěšnej osobní život a teď se daří fakt parádně, tudíž se to neslučuje s 10 hodinama denně na SP jako dřív :D Ale jsi jeden ze 2 lidí, u kterých jsem strašně rád, že jsem je potkal na tomto serveru, aspoň něco pozitivního mi to dalo Smile Díky za každou vteřinu, co jsme spolu odehráli, nikdy jsme neměli žádnej větší spor a téměř ve všem jsme se shodli.. a souhlasím, musíme se někdy vidět i osobně.. Moc ti přeju, ať ti vše vychází v osobním životě.. DÍKY a sbohem Pláču


Jagýsku, co si budeme povídat, naštval si mě že si nedal vědět. Ale máš pravdu, takhle je to lepší ... pro obě strany...ty zprávy by dojemný byly :D Je pravda, že jsem na tom stejně jako ty, server mě baví čím dál míň, lidi ubývají...a já tam lezu někdy na pár minut denně. Osobní život je duležitej, to máš pravdu, a začínám to chápat já, a myslím si, že i Jertn...Mnoho kámošů už tam nechodí, a jednou přijde den (a nebude to za dlouhou dobu), co skončím i já. Společnýho hraní máme spolu dost, za to ti strašně děkuju....a vím jedno, že jsem udělal dobře, a šel s tebou do firmy na posledních pár dní. Někdy se musíme fakt vidět... At se daří. Díky.......ZA VŠECHNO

Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
Lukin_
27.10.2018

Upravený text
Doplněné informace
Opraveny gramatické chyby
Přidány lidi do přátel
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
Hendy
Lukine, ja ti dám také, že "šikana všude" :D. Si strašne super týpek, som rád, že si sa po nejakom čase vrátil na SP a znova aktívne hráš. Veľa šťastia na SP aj v RL. A ešte díky za označenie vo friend liste. ;)
Lukin_
Citácia
HENDY napsal:

Lukine, ja ti dám také, že "šikana všude" :D. Si strašne super týpek, som rád, že si sa po nejakom čase vrátil na SP a znova aktívne hráš. Veľa šťastia na SP aj v RL. A ešte díky za označenie vo friend liste. ;)


Sory, že odpovídám teď, ale musel jsem to smazat z důvodu moji blbosti :D mám tě rád ty dežo malej :D
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
Pandy
Přesouvám mezi AT, ikdyž opožděně.

Vítej Hi
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasov
5%
Nábory
6 Hlasov
8%
Žádosti o pUB
12 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
11 Hlasov
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
33 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online