Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Redsands West Servis ® [33]
Geby
img.tpx.cz/uploads/REDSANDSNADPIS11657142854.png

Vítam vás u firemnej vizitky RW Servis ®

img.tpx.cz/uploads/REDSANDSVEDENI1657191775.png

=Šéf: Geby.
=Šéfka: Andulinka.
=Zástupca: Grep.

img.tpx.cz/uploads/REDSANDSFIREMNEINFO1657220923.png
Pracujeme jak Automechanici. Ponúkame opravu vozidla. Alebo odtah na benzinku. Dokážeme opravú doplnit aj RP Body.Firma sa nachádza v Las Venturas u Redsands West Benzinky. Jak sa k ní dostat? /Cloc 33 , Firmu sem založil 21.6 2022 v čase 16:44
img.tpx.cz/uploads/REDSANDS HODNOSTI1657174438.png
=RW Brigadnik ® | Pri vstupe do firmy
=RW Pokročilý ®| 7 Dní členem ve firme. Alebo prínos 1 ooo ooo$ do firmy
=RW Veterán ® | 14 Dní členem ve firme. Alebo prínos 5 ooo ooo$ do firmy
img.tpx.cz/uploads/REDSANDSPRAVIDLA1657187553.png
Každá rozumná firma by mnela mnet nejaké základne pravidla...U nás platí nekrádnut si firemné vozidla. Nenadávat si. Nevyvolávat konflikty. Nespamovat firemný chat.
img.tpx.cz/uploads/REDSANDSVOZOVYPARK1657161269.png
1x Burritoimg.tpx.cz/uploads/sa-mp-0031657183392.png
9x Tow Truckimg.tpx.cz/uploads/sa-mp-0041657174683.png
Pridaj sa rádi ta prijmeme do našého kolektívu! Smile
domi
pulku veci co jsi napsal nechapu, pismenka jsou sice jak pro slepou babu ale jinak hezka vizitka
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25431

img.tpx.cz/uploads/fdgdfhgfdv c.png
denyZ
Väčšie písmo prosím, nedokážem to prečítať.
Geby
pulku veci co jsi napsal nechapu, pismenka jsou sice jak pro slepou babu ale jinak hezka vizitka


Sice nevím co na tem nechápeš. Ale beru to ;) trochu sem nepobral ty písmena... Tak sem sa podíval cez mobil jak to vúbec vypadá :D Je to decentne vetší. Ale aspon čitatelné Smile

Sloučené 06.07.2022 23:31:
Väčšie písmo prosím, nedokážem to prečítať.


Ked už si chceš nahrabávat komentáre jak ubožák tak si aspon neco vymysli jak ten nad tebú :D ;)
Upravil Geby dňa 06.07.2022 23:31
denyZ
Rád by som ti ohodnotil vizitku, bohužial nečitatelná.
tmx_
pekna vizitka, celkem se mi libi ty bannery, pismenka bych zmensil treba tak o 2-3 cisla, ale jinak to mate pekny
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-2031670465591.png


cc
Twixo38
Cením veľkosť písma. Otestoval som to s dedkom a videl všetko Jooo

Za mňa super vizitka, pre každú generáciu vhodná.
Geby
pekna vizitka, celkem se mi libi ty bannery, pismenka bych zmensil treba tak o 2-3 cisla, ale jinak to mate pekny


Díky moc Smile

Sloučené 07.07.2022 19:46:
Cením veľkosť písma. Otestoval som to s dedkom a videl všetko Jooo

Za mňa super vizitka, pre každú generáciu vhodná.


Nojo treba aj na starší generácie treba myslet. Díky za pozitívny koment Smile
Upravil Geby dňa 07.07.2022 19:46
ErMiNtRuDa
Borci, vizitka v topu. Konečne niekto myslel taky i na starší lidi a dali jste väčší písmo! Když se mi neco porouchá na bouráku vím že u vás dostanu vždy diskrétni dodáni a taky lidské ceny, deláte to dobře. Hodne štestí v tydle branži Jooo
img.tpx.cz/uploads/wallpaperflare.com_wallpaper1667636734.jpg
Mitsubishi Pajero Evolution Cool
Geby
Dekujeme moc Smile Snažíme sa to robit najlepší jak to len ide Smile
Arko
Nemohu to vůbec přečíst, dáš prosím o trochu ještě větší písmenka?Díky
Geby
Za takové sprosté nahrabavani komentu bych trestal Smile BTW vtipné to bylo ked to napísali prvý 2. Ináč už si trapný jak bota.
Grepos
Krásná vizitka MILUJU JÍ! povedla se ti <3
Jertn


Každá rozumná firma by mnela mnet nejaké základne pravidla


Jako viděl jsem fakt hodně, bobra lítat, krávu štěkat, shiftyho běhat a slona skejtovat, ale TOHLE, to jsem ještě neviděl a když jsem to viděl, šel jsem se pozvracet. Na discordu na mě flexíš, že máš X5 a jedničkovou ochcavku, ale chlape.... Kup si prosimtě slabikář, tohle není normální.... Jestli si to nemůže dovolit, bude vám u soudu přidělen, rozumíte svým právům?


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Geby
Nevím o co ti ide hnupe :D a už vúbec nevím proč bych si mnel kupovat šlabikár :D. Ty si kup nejaké auto abys nezávidel nejakému starému dedkovi jeho Felinu ked si to nemožeš dovolit určite ti nebude pridelená :D Protože to co si nekúpiš sám tak nemáš :D Flexit s autama ver temu že to nemám zapotrebí :D Ale ked je nekdo sprostý jak bota a má už roky na to aby tak sprostý nebyl tak schválne mna zajíma co v tem jeho ****ém živote dokázal :D Jedno vím isto že ty sa mi ani po kolena nerovnáš :D Peace
ZaGz
Odteraz poprosím komentáre len k vizitke, na diskusiu tu máte shoutbox. Ďalší OT dostane trest.
destiny-
Ale ked je nekdo sprostý jak bota a má už roky na to aby tak sprostý nebyl tak schválne mna zajíma co v tem jeho ****ém živote dokázal :D Jedno vím isto že ty sa mi ani po kolena nerovnáš :D Peace


Ty si tu vetu teda poskladal :D hlavne "po kolena nerovnas" ale i tak na neho obetujes 5 min pisania i s pomocou slabikara. Ale co ja ti vim, neznam nesoudim, ale ses asi pekne namyslenej.

K vizitke, nemam nazor, komentare viac zaujimave ako vizitka, do firmy sa mozno pridem pozriet ked sa budem nudit na sp, nak sa dari a čest
asthenic
Ale ked je nekdo sprostý jak bota a má už roky na to aby tak sprostý nebyl tak schválne mna zajíma co v tem jeho ****ém živote dokázal :D Jedno vím isto že ty sa mi ani po kolena nerovnáš :D Peace


Ty si tu vetu teda poskladal :D hlavne "po kolena nerovnas" ale i tak na neho obetujes 5 min pisania i s pomocou slabikara. Ale co ja ti vim, neznam nesoudim, ale ses asi pekne namyslenej.

K vizitke, nemam nazor, komentare viac zaujimave ako vizitka, do firmy sa mozno pridem pozriet ked sa budem nudit na sp, nak sa dari a čest


dost tragicke odsudzovat niekoho na zaklade toho, ze pouziva svoje rodne narecie :D ty ten slabikar mozno nepotrebujes, avsak vyuku obcianskej nauky pravdepodobne absentujes :D hlupak
Grepos
More k*** vám tu ukážu moje nářečí,to se ****ete more DYK DYK
mara
Firma byla vydrazena v admin drazbe Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasov
27%
Šupat holky.
24 Hlasov
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasov
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasov
27%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 24