Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Sabka_ vizitka
Sabka_
img.tpx.cz/uploads/serverinfosabka.png

Váš nick na serveru: Sabka_

Odehrané hodiny na serveru: 2000

Váš bankovní obnos: Stále sa mení

Nasbíráno marihuany: nezbieram

Momentálně jsem šéfem/členem gangu: nemám

Můj oblíbený administrátor: 1.Gameluner, 1.Skylake, 1. Domes,

Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /port /kill

Můj nejoblíbenější event serveru: Rally

Má nejoblíbenější akce od administrátorů: Skyrace , Kopec smrti

Mé oblíbené vozidlo: Infernus, Cheetah

Má oblíbená práce na serveru: Šofér kamiónu , pilot , Novinár

Ohodnoťte známkou práci administračního týmu: 2



img.tpx.cz/uploads/webinfosabka.png
Váš nick na webu: Sabka_

Vloženo komentářů: neviem

Vloženo příspěvků ve fóru: neviem

img.tpx.cz/uploads/osobinfosabka.png
Jméno : Sabína

Příjmení: *******

Datum narození: 24.9.****

Kraj: Košický

Kolik mám zhruba kámarádů/kamarádek: Pravých málo

Jazyky: Čeština, Slovenčina Angličtina, Ruština

Kde bydlím: V dome


img.tpx.cz/uploads/infoopostavesabka.png

Výška: No žirafa nebudem :D
Hmotnost: Na to koľko furt jem by si sa divil .

Barva očí: hnedá

Barva vlasů: hnedá

Brýle: nenosím

img.tpx.cz/uploads/zajmysabka.png

Zájmy: bicykel , plávanie ....

Šport: basketbal , futbal

Literatura: Preč s tým

Hudba: To čo sa dá počúvať.

Zvíře: Nemám

img.tpx.cz/uploads/zavislostisabka.png

Kouření: NE

Alkohol: NE

Závislosti: SP , Tablet , Tv , Vrieskanie po Czechovi


img.tpx.cz/uploads/mojstylsabka.png


Moje webová stránka: Nemám

Co nesnáším: Falošných ludí

Co miluji: Spoľahlivých ľudí

Oblíbené jídlo. Kebab ,pizza

Oblíbené pití: Čaj , malinovky , kofola

Oblíbený film: Nemám

Oblíbená barva: fialová , biela, modrá

img.tpx.cz/uploads/flistsabka.png

Gameluner , fanatik. Skylake Simo.
Ember, [A]lvin postih1
Domes uG.]$[D]ann[Y]$
Mine ToToKeR3
Shack.

Upravil Sabka_ dňa 01.04.2021 18:35
img.tpx.cz/uploads/Domessss.png
petrys
jsem rad ze nekoho takoveho znam, hodne stesti na stredni skole. Neni nahodou oblibene jidlo pizzovnik a donut?
</3
sachmats
Čaaw Sabko. Vizitka pekná, si v pohode dá sa s tebou aj popisat, pokecať ešte neviem len raz sme spolu kecali aj to som bol väčšinu ticho no. Dobrá závodnička by som povedal že ešte lepšia jak ja, ale len s Cheetahom hh. Najlepšie spamy v pmkach s tebou. No a uživaj život. neže sa utopiš ked budeš plavat Smile
Alvin
Ahoj, Nejlepší vizitka co jsem kdy viděl. Rozená Grkářka, cpka dáváš jako nic. Admin Akce vždy první, prostě ve všem jednička.
Jednou bych chtěl být jako ty*Dobrá práce*
Sabka_
Čaaw Sabko. Vizitka pekná, si v pohode dá sa s tebou aj popisat, pokecať ešte neviem len raz sme spolu kecali aj to som bol väčšinu ticho no. Dobrá závodnička by som povedal že ešte lepšia jak ja, ale len s Cheetahom hh. Najlepšie spamy v pmkach s tebou. No a uživaj život. neže sa utopiš ked budeš plavat Smile





Dnes musíme zase pokecať. Závodiť mi veľmi nejde ale čo už každému ide niečo iné. Ty spamovať ani nevieš do pm ale do chatu ti to ide nie raz si za to dostal mute a verím že ani nie naposledy :D . A ďakujem za komentár.

Zlúčené 12.06.2020 16:57:
Ahoj, Nejlepší vizitka co jsem kdy viděl. Rozená Grkářka, cpka dáváš jako nic. Admin Akce vždy první, prostě ve všem jednička.
Jednou bych chtěl být jako ty*Dobrá práce*



Ďakujem . No obaja vieme že nič z toho není pravda:D .
Upravil Sabka_ dňa 12.06.2020 16:57
fanatykk
CAF POPRVE VIZITKA PRENADHERNA (kappa) ALE NE SUPER JE NECH SA TI DARI NA SP AJ V RL.........
Sabka_
CAF POPRVE VIZITKA PRENADHERNA (kappa) ALE NE SUPER JE NECH SA TI DARI NA SP AJ V RL.........


Diký filip :D :D :D :D
Koldy
Vizitka jak z tiktokerskeho megaúčtu! Hodně povedená Sabko. Jsem rád, že jsme spolu zažili chvíle na tsku a nelituju toho! Chvíle, kdy jsi mě na GRku drtila a objížděla jako nůž máslem. Doufám že na SP ještě vydržíš a budeš adminkou. Hodně štěstí!
Gameluner
Zdar gangkolegyně,

Jako člence našeho Divočáckého gangu se ti musím k vizitce vyjádřit. Vizitka pěkná, barvy super, díky za označení ve friendech a i v adminech. Pivo GRkařka úžasná, až na občasné (většinové) trefování kolegů z gangu. :D V oblíbených akcích ti chybí tvoje oblíbené Sabka rejsy, jak to je možný?! Provrtám tě Ale třetí a čtvrtý na oslavy stavět nebudem, radši. jazyk Na TS je s tebou vždycky sranda, třeba když zrovna nemůžeš mluvit. Kappa Každopádně vinšuju gut luck na SP i v reálu! Ratatata
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Sabka_
Zdar gangkolegyně,

Jako člence našeho Divočáckého gangu se ti musím k vizitce vyjádřit. Vizitka pěkná, barvy super, díky za označení ve friendech a i v adminech. Pivo GRkařka úžasná, až na občasné (většinové) trefování kolegů z gangu. :D V oblíbených akcích ti chybí tvoje oblíbené Sabka rejsy, jak to je možný?! Provrtám tě Ale třetí a čtvrtý na oslavy stavět nebudem, radši. jazyk Na TS je s tebou vždycky sranda, třeba když zrovna nemůžeš mluvit. Kappa Každopádně vinšuju gut luck na SP i v reálu! Ratatata


Díky kolego , :D
neboj sa ja ťa dakedy presvedčím na tie sabka rejsy :D . Ako môžeš povedať že trafiam kolelgov tak to ma osočovať :D :D ale ne no niekedy sa mi to podarí. Ďakujem za komentár.
Domes
Čau Sabkoooooooooooooooooo,

na grkách umíš dobře trefovat své spoluhráče to se musí uznat, ale možná by to chtělo někdy i trefit někoho jiného :D:D:D. Jsem rád, že jsem tvůj oblíbený administrátor ;). Doufám, že už žádné pokaročování Sabka Race nebude protože to je o nervy :D. Tak hodně štěstí HODNÁ SESTRO

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Sabka_
Čau Sabkoooooooooooooooooo,

na grkách umíš dobře trefovat své spoluhráče to se musí uznat, ale možná by to chtělo někdy i trefit někoho jiného :D:D:D. Jsem rád, že jsem tvůj oblíbený administrátor ;). Doufám, že už žádné pokaročování Sabka Race nebude protože to je o nervy :D. Tak hodně štěstí HODNÁ SESTRO


čau
Neboj sa ale ja Gameho niekedy presvedčím na to pokračovanie . To že viem trafiť "občas" spoluhráča znamená že sa viem aspoň do dakoho trafiť :D . Ďakujem za komentár.
South
Cs Sabka, v prvom rade chválim vizitku. Dobrá závodníčka, pekné závislosti, chválim tvoje bindy. V pokeri tiež jednotka, vždy všetko vyhrá, je to vidno aj na tvojom bankovom účte. CJ masterka na jednotku, Gamelunera zastupuješ najlepšie. Sranda s tebou na ts3, v /sinslavy už není miesto kvôli tebe. Si vo všetkom dobrá proste, no :D Nech sa darí na SP aj IRL. Smile
Skylake
Takže nazdar Sabinko!!

Po dvou měsících dohánění napsat ti komentář pod vizitku jsem konečně zde! Doufám, že jsi ráda a už budu mít odpočinek na TS. Vizika je hezká, velice obsahově zajímavá, hlavně u částí "neviem". Děkuji ti za označení prvního místa u administrátorů, vím že si to zasloužím! :D

Jsi super holka, na TS je s tebou sranda, každý den se smějeme a na to budu vzpomínat ještě doost dlouho. Nejraději mám chvíle, kdy křičíš, jsi agresivní a odpojuješ se pryč. Také jsem si už zvykl na křičení tvé o pár sekund starší sestry (doufám, že si to dobře pamatuji) a aspoň není ticho, když jsme všichni do něčeho "zažraní", ale to není tak často. :D

Měj se krásně, hodně štěstí hlavně v reálu a také na té naší SP! Čau!

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
Sabka_
Takže nazdar Sabinko!!

Po dvou měsících dohánění napsat ti komentář pod vizitku jsem konečně zde! Doufám, že jsi ráda a už budu mít odpočinek na TS. Vizika je hezká, velice obsahově zajímavá, hlavně u částí "neviem". Děkuji ti za označení prvního místa u administrátorů, vím že si to zasloužím! :D

Jsi super holka, na TS je s tebou sranda, každý den se smějeme a na to budu vzpomínat ještě doost dlouho. Nejraději mám chvíle, kdy křičíš, jsi agresivní a odpojuješ se pryč. Také jsem si už zvykl na křičení tvé o pár sekund starší sestry (doufám, že si to dobře pamatuji) a aspoň není ticho, když jsme všichni do něčeho "zažraní", ale to není tak často. :D

Měj se krásně, hodně štěstí hlavně v reálu a také na té naší SP! Čau!




Ahoj Adamku :D .
Konečne tu mám ten komentár. To prve miesto si samozrejme zaslúžiš. Ja niekedy kričím ?O tom vôbec neviem :D. Ďakujem za komentár.
destiny-
Chcela si tu mať vyvesenú legendu, máš ju mať. Si pohode dievča, hlavne keď kričíš na tsku Smile Vtedy ťa mám najviac rád. Ale aj keď kričíš, tak hlavné je, že poznáš srandu a neurazíš sa na moje blbé poznámky a podpichovanie :D To sa v dnešnom svete veľmi cení. Drž sa na SP, ale hlavne veľa šťastia v reálnom živote.

Legenda Shack Hi

Sabka_
Chcela si tu mať vyvesenú legendu, máš ju mať. Si pohode dievča, hlavne keď kričíš na tsku Smile Vtedy ťa mám najviac rád. Ale aj keď kričíš, tak hlavné je, že poznáš srandu a neurazíš sa na moje blbé poznámky a podpichovanie :D To sa v dnešnom svete veľmi cení. Drž sa na SP, ale hlavne veľa šťastia v reálnom živote.

Legenda Shack Hi



Konečne som sa dočkala . Ja niekedy kričím ? A tých poznámok máš až niekedy PRÍLIŠ veľa .
Tak dakujem za koment Eržo Smile
Simo
TOTO DIEVČA ČO FURT PO MNE ZJAPE, chce aby sme boli kamaráti dá si ma do Friend Listu tvári sa ako malý káčer , ale je drsná ako lev.

Býva často nervózna a nevie si pripustiť , že to tak je , ale aj tak je to drobné , zlaté dievčatko s ktorým sa dá porozprávať a zahrať nejaké hry.

Síce jej to dáko extra nestrieľa ale snaží sa.

Pozdravujte ju všetci v dobrom , rešpektujte toto hrdé dievča.
Prajem ti veľa štastia v realnom živote ale aj v tom hernom , nech sa tým môžeš začať živiť :D
S pozdravom
malá agresívna veverićka Šimo
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
36 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 10