Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - [A]lvin
Czech_
img.tpx.cz/uploads/PicsArt_06-15-08.07.21.png
Citace
Alvin je bývalý organizátor akcí, jenž byl vyhozen z teamu. Proč ho vyhodili? Jaký má názor na aktuální OA team? To vše se dozvíte v rozhovoru.

Ahoj Alvine,
můžeš nám na začátek osvětlit, proč jsi byl vyhozen z pozice organizátora akcí?

| Ahoj Czechu, děkuji za pozvání do rozhovoru. Byl jsem vyhozen z důvodu hraní na konkurenčním serveru.

To pro některé hráče nemusí být dost závažný důvod na vyhazov. Jaký máš na to názor ty? Bylo to dle tebe oprávněné?

| Podle nových pravidel organizátora akcí, které jsem samozřejmě podepisoval, tak to bylo oprávněné. Ale nemyslím si, že je to tak závažný důvod pro vyhazov, ještě když jsem se po výstraze přejmenoval.

Říkáš, že dle nových pravidel. Předtím to tedy zakázané nebylo?

| Přesně tak. Předtím to nebylo nikde napsané. Kvůli mně se to muselo dopsat.:D

Přestal si po tomto připsaném dodatku hrát na konkurenci? nebo jak jsi to řešil.

| Abych řekl pravdu… nepřestal. Důvody: na SP už mě to delší dobu nebavilo, a ještě k tomu tam hráli moji dobří přátelé.

Doufal si tedy, že se to tím přejmenováním vyřeší a bude vše v pořádku?

| Takhle bych to přesně neřekl. Myslel jsem si, že bude chvíli trvat než na mě přijdou, ale spletl jsem se. :D
img.tpx.cz/uploads/PicsArt_06-15-08.10.53.png
Máš tušení kdo ti tzv. naprášil kožich? Myslíš si, že to udělal záměrně, abys o funkci přišel?

| Hráči jsou zlí a nepřející, nevím kdo mě udal a proč, ale tomu člověku to stejně nic dobrého nepřineslo. Věřím, že spíš ublížil superpařbě než mně.

Jak si myslíš, že na tebe po změně nicku daný práskač přišel?

| Když si na konkurenci změníš nick, tak to píše v chatu a když to vidělo 130lidí, tak to nebylo nenápadné. :D

Doneslo se ke mně, že máš nějak blízko k majiteli konkurenčního serveru? Objasnil bys nám to nějak? Co je na tom pravdy?

| Nikdy jsem si s daným majitelem nepsal, dokonce jsem ho ani na serveru nepotkal. Takže tohle pravda určitě není.

Myslíš si, že se obávali právě toho, že by si mu mohl přenášet informace? Z jakého důvodu je hraní na konkurenci zakázané?

| Důvod je jednoduchý, vypadá to blbě když někdo z AT, který má reprezentovat server, hraje na konkurenci každý den pod svým jménem. A jestli se báli, že bych přenášel informace, tak to bych určitě neudělal.

Měli na tebe dostatečné důkazy? Nebo se s tebou rozloučili na bázi určitých domněnek?

| Důkazy, že to jsem doopravdy já a né jen nějaký borec, kterého si vyfotili v TABU, tak mi nikdy poslány nebyly.

Můžu to tedy chápat tak, že tě vyhodili, protože si mysleli, že to jsi ty, ale neměli to nějak více ověřené?

| Ověřené to určitě měli, nemyslím si, že by mě vyhodili na základě nějakých domněnek, ale nevím proč mi to nechtěli nějak dokázat.

A byl jsi to skutečně ty? Nebyl to jen někdo, kdo si dal tvůj nick?

| Skutečně jsem to byl já, jak před přejmenováním tak po něm.
img.tpx.cz/uploads/PicsArt_06-15-08.14.22.png
Je fajn, že jsi se alespoň přiznal a nehrál jsi si na klasického ňoumu, co nic neví a nic nezná. Nadále bych se tě chtěl zeptat, co říkáš no nová OAčka, jenž byla vybrána po tvém odchodu?

| Viděl jsem, že akce dělají, tak můžu doufat, že jim to vydrží.

Mají dostatečné kvality na tento post nebo se mohla najít i lepší náhrada?

| Určitě je to dobrá náhrada, dokonce i akce jsou dobře zpracované a originální.

Je dle tebe důležité, aby OA team pracoval jako jeden celek? Nemá spíše každý pracovat sám za sebe?

| Já osobně jsem pracoval vždy sám. Pokud někdo z OAček nebo Administrátorů potřeboval pomoc s akcí, nikdy jsem problém neměl.

Je postup z OA na Administrátora lehký?

| :D určitě není… viz. když je nábor, tak všichni píšou, že se časem můžete dostat na moda, ale to by muselo být ještě volno, nikdo nikdy nebere v potaz to, že ty tam hraješ déle než někdo, a ještě k tomu máš už třeba 5měsíců práva OA. Jsi OA = dostaneš se na moda časem. Horší je to, že ten čas je NEURČITÝ.

Je to tedy jen taková hláška, která určité lidi naláká na tento post?

| Přesně tak. OA má daleko menší šanci se dostat přes nábor na moderátora, i přesto že jeho dovednosti a kvality jsou větší než některých, kteří poté ten post dostanou.

Doufal jsi i ty, že bys mohl dále postoupit? Za jakým účelem jsi šel tedy na OA?

| OA post mě osobně hodně bavil a určitě jsem chtěl postoupit dál. Ale když jsem chtěl postoupit na post moderátora, bylo mi řečeno, že nemají místo, mezi tím nabrali dva moderátory a teď dali nábor, tak co si o tom má člověk myslel. :D

Vnímáš to tedy tak, že tě jen sprostě odbyli?

| To se říct nedá, ale kdyby mi dali toho moda, když jsem o něj stál, mohlo být všechno jinak.

Plánuješ se vrátit na nějaký post?

| Zatím neplánuji. V tuto chvíli je pro mě SP nezáživná.

Děkuji ti za rozhovor. Měj se pěkně.

| Není zač. Přeji příjemný zbytek dne.

//by Czech

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
checkm8
Mě by zajímalo, který vysoce inteligentní člověk přišel s nápadem, že pokud hraješ jinde než na SP, nemáš nárok být v AT. To je stejná blbost, jako kdyby zaměstnanec v samsungu nemohl používat jiné značky. Pokud alvin nijak server nepoškozoval ani nevynášel informace atd atd, nevidím důvod, proč by měl být vyhozen. Pokud by klesla jeho aktivita a neplnil by povinnosti, pak je samozřejmé že by se to řešilo. Už vidim jak někdo píše kamarádum že si nemůže jít s něma zahrát na jiný server, protože mu to pravidla nedovolí...

Jinak rozhovor fajn, jak graficky tak obsahově.
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
petrys
Souhlasím s shootem, že je rozhovor graficky a obsahově fajn. Celé pravidlo o hraní na konkurenci se mi zdá celé přitažené za vlasy. Zrovna Alvin, který i tak měl více akcí než jiní organizátoři, snad může hrát kde chce ne. Snad ho nová "oáčka" dokážou aspoň z poloviny nahradit a já si budu moct zajet nějaký ten závod.
</3
Koldy
Vyhazov by se dal pochopit jen kdyby se Alvin vykašlal na akce a byl neaktivní :D Jenže on i při hraní na konkurenčním serveru dával akce a byl aktivnější jak někteří OAčka :D Tady na SP to ale nepřekvapí, vyhodit nejlepší OAčko je fakt umění x)
KittyKat
Podla mna je to pravidlo uplne legitimne, dobry dojem to nerobi a samozrejme je tam problem uniku citlivych info.

Prirovnavat to k tomu , ze zamestnanec applu nemoze pouzivat samsung je uplny nezmysel.

Presnejsie by bolo, ze zamestnanec obchodu Adidas nemoze nosit tricko Nike.

Ale rozhovor je naozaj velmi pekne spracovany. Odpovede mi ale prijdu trochu strohe no.

Dozvedela som sa iba, ze Alvin hra na konkurencii a ze ho kickli a nevie kto ho nahlasil a ze ho SP nebavi.

Skoda, ako zurnalista si skvely, no tu to bohuzial potiahol dole Alvin.
Bratek
Rozhovor je to pěkný, grafika super, ale je škoda že je takový strohý a moc se nám nerozvinul. Celé se to točilo kolem jednoho tématu - vyhazov z OA. Nic víc jsem se jako člověk co Alvina nezná o něm moc nedozvěděl, což je podle mě škoda, když už se dělá takový rozhovor.
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
6 Hlasů
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
36 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15