Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - Yoistik
Czech_
img.tpx.cz/uploads/IMG_20200719_125916.png
Citácia
Yoistik je dlouhodobý hráč, jenž se přes OA dostal až na samotné SA. Jak vnímá posun akcí s dobou? Jak hodnotí svůj vyhazov z AT? To vše se dozvíte v dnešním rozhovoru.

| Ahoj Yoi, vítám tě u rozhovoru. Jsi dlouholetý hráč na našem serveru, takže by mě prvně zajímalo, jak vnímáš celkový vývoj serveru. Jde vývoj dobrým směrem? Co by se mělo případně změnit?

|| Zdravím Czechu a děkuji za pozvání. Tohle je zajímavá otázka. Osobně si myslím, že novinek na serveru je bohatě. Nedávno byl vytvořen nový Gang systém, přesněji business update, který je dost propracovaný. Dále tu máme Akce, které Max nedávno představil. Myslím si, že na serveru přes prázdniny určitě nuda nebude, protože těch akcí je několik. Vývoj jde určitě dobrým směrem. Určitě se dá něco změnit, ale momentálně mě nic nenapadá.

| Bylo mi řečeno, že jsi kdysi byl vášnivý gangster. Bylo tomu tak i v poslední době?

|| Ano, je pravda, že před nabráním do AT jsem se věnoval jenom gangům. V té době to bylo jediné co mě tu drželo a hodně bavilo. Bylo i více konkurenčních gangů, takže jsi furt nejezdil proti jednomu gangu a jezdilo se furt. Momentální doba je taková, že moc gr není, takže se někdy jezdí i proti jednomu gangu. Dneska už ty gangy beru jako odreagování, že joo dám si jedno nebo dvě grka, podle nálady. Už tam není taková rivalita, že jsi přebíral nebo bránil územka klidně i 6h denně.

| Proč rivalita mezi gangy skoro vymizela? Čím je to způsobené?

|| Co si tak pamatuji, tak byl velký problém přivést nové lidi do gang systému. Prostě je to nebavilo, nebo je nebavilo jezdit proti silnějším. Snahu se učit jezdit a tak. Gang systém je komunita lidí. Když ta komunita není, tak logicky jakoby ten gang systém není a není žádná rivalita, protože není proti komu jezdit. Hodně starých gangsteru skončilo kvůli tomu, že je to už přestalo bavit jezdit furt dokola a nebo je hra přestala bavit už úplně. Nebo byli zabanování za porušování pravidel.

| Je tedy nový způsob vydělávání peněz z gangu to pravé, co by mohlo nové gangstery nalákat?

|| Popravdě abych řekl, že jsem to ani nezkusil ještě. Jako něco jsem o tom slyšel, ale vůbec mě to nějak nezaujalo. Několik nových lidí to přivedlo a co jsem tak koukal, tak to hodně lidí jezdit. Takže si myslím, že to několik lidí přilákalo.

img.tpx.cz/uploads/PicsArt_07-19-12.54.32.png
| Byl právě daný úbytek gangsterů příčina toho, že jsi pak následně šel na OA? Co tě lákalo se stát právě OAčkem?

|| To opravdu ne :D Popravdě jsem na OAčko chtěl přesně nějak přes 2 roky, ale furt jsem nedostal tu možnost. Po dvou letech jsem na Vánoce dostal dárek od Panthera, že jsem byl vybráno do zkušebky na šesté OA, jelikož OAček bylo vždycky pět.

| Lišily se nějak akce v době, kdy jsi začínal? Nebo jsou pořádané ve stejném duchu i v dnešní době.

|| Dřív se hodně dávali akce typu Kopec, auto, let, kombajn smrti a tuning srazy. Dneska už to jsou spíše závody. Myslím si, že dneska jsou ty akce lepší než dříve.

| Mám to chápat tak, že nonstop závody jsou lepší než střídavě pořádané akce?

|| To neříkám. Je dobré, když se dá občas třeba kopec nebo tuning. Ale hodně lidí chce furt závody, tak proč jim v tom nevyhovět.

| Když jsi se dostal na SA, měl jsi nějaké určité priority a cíle, co jsi chtěl změnit nebo vytvořit?

|| Určitě něco bylo a něco jsem i udělal. Chtěl jsem dělat častěji Mega akce, potom jsem uspořádal nábor do pořadníku na OA, kde bylo převážně více neaktivních hráčů než aktivních a nebylo z koho vybírat. Dále jsem chtěl dělat více akcí, aby OAčka na to nebyli sami, protože z AT nikdo moc akce nedělal. Změn bylo zkrátka hodně.

| Na SA jsi působil delší čas, takže si určitě musel zažít více kolegů na SA, jak bys hodnotil jejich práci? Pomáhali ti společně zlepšovat akce nebo to měli tzv. na salámu?

|| Spíše jsem zažil více SAček za dobu co jsem byl na OA než jako kolegy :D Jako jediní co se tam něco snažili zlepšit za moje působení v AT byl ZaGz, Disco, Jertn a Max. Zbytek nebyl schopný být nějak aktivní na serveru nebo zkrátka to měli na salámu, jak říkáš. Kdybych to měl brát jako z kolegů, tak to byl jenom Max, protože Jertna jsem zažil až ke konci jeho působení jako kolegu.
img.tpx.cz/uploads/PicsArt_07-19-12.54.06.png
| Jaký byl důvod tvého odchodu z SA?

|| Dejme tomu, že jsem předpověděl několik věcí, co se stane v budoucnu a měli by jsme se na to připravit. Já s Maxem jsme byli připraveni, že do toho jdeme, ale hlavní nám to zatrhli, že to je zbytečné. A týden před odchodem ten problém vypukl. Ale to nebyl jediný důvod proč jsem odešel. Převážně jsem odešel z důvodu, že mě to SA už nebavilo. Akce jsem nedělal vůbec, nebyla ani nálada vymýšlet, sepisovat a organizovat Mega akce. Jednoduše jsem nechtěl, aby se o mě říkalo, že jsem byl na prd SA, že jsem to měl všechno na salámu a nic mě nezajímalo. Je problém dělat něco, co tě nebaví, ale děláš to s nutnosti.

| Můžeš nám prozradit, co byly ony předpovědi?

|| Je nám známo, že v letě je dost úbytek hráčů a teda dost adminů/OA. Jelikož bylo 5 OA a z toho 2 neaktivní, že dávali měsíčně cca 10 akcí, tak jsou tu další 3 OA, kteří tu ztrátu akcí musí dohnat. Tenhle měsíc je pro OA team dost změnový. Nevím jak je to teď, protože na SP už několik dní nehraji, ale když jsem tam ještě byl, tak akce moc nebyly, protože je neměl kdo dávat. Na serveru byli maximálně online 2 OA a většinou i AFK. Na zkušebku bylo už pozdě, protože dokuď by se nabralo nové OA, tak by na SP akce nebyly 2 týdny. Dále tu byl problém, že nebylo z koho vybírat na zkušebku. Prostě nejsou zájemci o OA. Ale co jsem koukal, tak hlavní si nějak poradili a nabrali narychlo dvě OA do zásoby bez zkušebky.

| Je tvůj nástupce Domes ideální náhrada? Nebyla i jiná možnost, kdo by mohl jít na nové SA třeba nějaké OA?

|| Zrovna u tohodle si moc jistý nejsem. Gang akce a firemní akce dělal dost často, takže si myslím, že Mega akce u něho nebudou dělat problém, ale zase nevím jak to bude s rozvíjením okolo organizátorů. Ale třeba nás Domes překvapí a bude dost kvalitní SA. Skoro všíchni OA kromě Darfexe nejsou na postu moc dlouho, takže si nemyslím, že by teď měli nějakou šanci se dostat na SA. Zase nevím jestli by se Darfex zrovna hodil na SA, ale nejhorší by určitě nebyl.

| Chtěl si nějak skončit dobrovolně s hraním na SP?

|| Upřímně jsem o tom uvažoval poslední měsíc, ale furt jsem to odkládal. Nejdřív to začalo, že chci být minimálně na postech aspoň rok a potom můžu skončit, ale poslední uvažování skončilo, že odejdu 6.1.2021, jelikož by to byly 2 roky, co bych byl v AT. No ale to mi nevyšlo trochu. Takže jsem skončil nedobrovolně a ještě poníženě.

| Čekal jsi, že bys zrovna ty mohl dostat KICK z AT?

|| Jak už jsem psal ve vizitce, tak opravdu bych to nikdy nečekal. Jako neřeknu, kdybych si ho opravdu zasloužil nebo bych aspoň něco provedl, na čem bych měl vinu. Ale takový kick to fakt ne.

| Takže svůj kick považuješ za přehnaný?

|| Za tohle nešlo dát ani suspend, protože je to blbost, takže rovnou kick. Možná kdyby se probraly všechny detaily a zvážily všechny možnosti, tak to kick opravdu nemusel být. Ale je už rozhodnuto a nikdo to už nechce řešit. Měl jsem tu snahu, ale bylo mi řečeno ne.

| Je tedy tvůj kick definitivní konec na serveru nebo jen nějaká přestávka na určitý čas?

|| Kdybych měl možnost se vrátit, tak se možná vrátím, ale takhle mě na serveru nic nedrží. Už tam zkrátka není něco, co by mě bavilo. Nevím jestli to mám brát jako definitivní konec, třeba se jednou vrátím, nebo se přijdu z nudy kouknout co je na serveru nového a tak. Zatím to vidím, že prostě konec.
img.tpx.cz/uploads/PicsArt_07-19-12.58.18.png
| Hodně lidí tě pozná jako vášnivého motorkáře. Vlastníš tedy nějaké stroje?

|| Ano to je pravda, vášnivý motorkář opravdu jsem. No momentálně mám v garáži jen jednu mašinu, ale do budoucna bych chtěl ten počet určitě zvednout.

| Jakou máš mašinu, případně jaká je tvá vysněná mašina, kterou bys chtěl do budoucna pořídit??

|| Já mám zrovna takovou starou dobrou klasiku, kterou znají naši tátové a to je Simson s51. konkrétně mám typ elektronic. Možná to bude znít vtipně, ale jsem fanda veteránů a moje vysněná motorka je stará dobrá česká klasika Jawa 250/353 kývačka. To je vlastně další mašina, kterou bych chtěl pořizovat.

| Nebývají starší stroje poruchové nebo jsou více spolehlivé jak novější?

|| Ono to vyjde nějak nastejno s tou poruchou. Tady je právě rozdíl v tom, že starou motorku dokážeš opravit klidně i na silnici a nepotřebuješ to posílat do servisu. Dílů na starou motorku je neskutečně hodně a taky je seženeš za pár korun, což u nových se díly musí objednávat z Číny a taky to není levná záležitost.

| Jsi už na tolik zkušený, že by sis i sám poradil, kdyby byla nějaká porucha nebo bys něco musel předělávat v motorce?

|| S tímhle už zkušenosti mám. Konkrétně mi při přeřazování zůstala spojka v ruce, ale nakonec jsem to vyřešil tím, že jsem si omotal lanko okolo řídítek a tahal za lanko rukou. Domu jsem nějak dojel a výměna za novou trvala asi 5 minut. A to byla vlastně moje nejvážnější závada. Nepočítám čištění karburátoru, když se ucpe hlavní tryska.

| Oba víme, že jsi trošku jinačí barvy pleti. Setkal jsi se s nějakou diskriminací nebo podceňováním od ostatních lidí?

|| Tohle se mi spíš stávalo dost v mládí, když jsem byl dost malý capart. Ale teď se to moc neděje. Já jsem spíš ten typ člověka, který si sám ze sebe děla prdel se svojí barvou pleti. Jsem rád, že mě lidi berou takového jaký jsem a ne podle toho jakou mám pleť. I když takové lidi moc neznám, kteří by mě brali pouze podle barvy pleti.

| Bylo ti to nějak podstrkováno i od hráčů? Např. nevhodnými narážkami či urážkami?

|| Jen jednou, ale to bylo spíše myslelo ze závisti a vynervování z prohry v GRku.

| To bude vše z dnešního rozhovoru. Děkuji ti za tvůj čas a hezký zbytek dne.

|| Já děkuji též za tvůj čas a také přejí hezký zbytek dne.

img.tpx.cz/uploads/PicsArt_07-07-03.10.36.png
Dark/Light Mode.
//Graphics and Design by Czech

Upravil Pandy dňa 20.07.2020 10:03
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Ben_
Rozhovor na jednotku, informácie tiež super niektoré som ani nevedel xd, Paťo budeš tu chýbať viem aké to je keď ta kicknú tiež som skončil ale proste nudil som sa tak prečo sa nevrátiť a začať odznova :D ale snáď sa niekedy vrátiš a nemám problém ti vrátiť tie veci ktoré si mi dal :D píš keby niečo
Upravil Ben_ dňa 19.07.2020 17:33
checkm8
Práce admina se podle mě hodí pro mladší lidi bohužel ti to berou jako celoživotní poslání a pak to tak vypadá. Starší členové (né všichni) jsou více objektivní a nehrotí to tak, ale čím jsou starší tím víc je to nudí a víc si uvědomují že je to ztráta času. Organizace a výstavba akcí je určitě velice časově náročná a dělat to bez nějaké finanční odměny se pro mnohé nevyplatí. Plus snášet hejt od lidí že dělají všechno špatně. Hrabat staty jako mod je jedna věc ale udržet se a nevyhořet je věc druhá.

Rozhovor velice zajímavý. Yoi ať se daří Srdce pro tebe
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
KittyKat
Skvely rozhovor, a zaujimava osoba Smile

Len som z rozhovoru nejako nepochopila, co sa stalo.. Odisiel teda dobrovolne, alebo sa jednalo o kick? V rozhovore sa skor hovori o kicku, no ani oficialny dovod mi znamy nie je, a tu je to dost ''vague''.

Kazdopadne vdaka za prepracovany rozhovor a Yoistikovi takisto Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
37 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14