Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Reformovat i auta?
1) smazat všechna vozidla úplně 71 Hlasov
55%
2) nastavit vozidla v garážích jako půjčená na nějakou dobu (1-2 měsíce) 8 Hlasov
6%
3) nechat vozidla tak jak jsou 50 Hlasov
39%
Počet hlasov: 129
 
Reformovat i auta?
ATomas
Zdravím,
dost lidí mí píše, že by chtěli s reformou smazat i vozidla aby po reformě měla vyšší cenu (mín aut - cenější)
Tak by mě zajimal Váš názor, víceméne máme 3 varianty:
1) smazat všechna vozidla úplně
2) nastavit vozidla v garážích jako půjčená na nějakou dobu (1-2 měsíce)
3) nechat vozidla tak jak jsou

Samozřejmě VT se mazat bude ihned s reformou.

Prosím o "podepsání" hlavu v komentářích, děkuji Smile

ATomas
Zacek
Tak já si myslím, že už i tak o dost příjdem, proč mazat 8 vozidel co má hráč jakou dobu? Všechno nějak beru, ale auta to už je moc. To už rovnou můžeš odebrat ty kredity a vykašlat se na to. Více než polovina hráčů má nasyslených hromadu kreditů a ty chceš mazat i auta, s tímhle nechci mít nic společnýho.... Jakou bude mít po reformě cenu třeba Sultan, 2,5mg? Podle mě uplně zbytečné sebrat uplně vše na co jsou lidé zvyklý. Já mám některé auta v garáži třeba i několik let a vzpomínku na časy kdy jsem ho kupoval. Jestli mi sebereš i tohle, tak už opravdu nevím jak se na SP udržet.
Ad4M_
Já mám některé auta v garáži třeba i několik let a vzpomínku na časy kdy jsem ho kupoval.

Tady je odpověď i za mě, určitě nejsem pro.
Gameluner
Prosím o "podepsání" hlavu v komentářích, děkuji Smile

Podepisuju se, hlasoval jsem pro smazání.
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Bratek
Hlasoval jsem pro smazání, aspoň se zase nakopne ekonomika s vozidly. V dnešní době jsou vozidla prakticky bezcenná, když nejdražší z nich stojí 10 000 000$.
SLaKe
Napadlo mě ještě nechat třeba první 2,3 sloty v garáži a zbytek smazat. Jinak já jsem za ponechání vozidel.
ypres
zmazat uplne aj firemne.ved pre lepsie zauzivane firmy nebude taky problem auta dokupit a mensie firmy sa musia vypracovat a bude do coho investovat peniaze.
chapem,ze niektori maju sentiment,ze auta maju roky,ale ked uz sa robi reforma,tak nech sa urobi poriadne.
cechyy
Zdravím, hlasuji pro smazání všech vozidel. Sice jich mám dost, ale aspoň bude po reformě co dělat a koupit si ty vozidla z5. Navíc jak psal Zacek, když si někdo ty kredity koupí real peníze nebo si na ně našetří na SP, aby si je mohl koupit, tak je logicky blbost, aby se mazaly i ty kredity.
img.tpx.cz/uploads/cechypodpisvww.png
DaJaS_
Hlasuji pro 3. variantu. Protože potom s takovou si rovnou můžete založit nový účet. Kdežto takhle by jste aspoň tak měli nějaký majetek.
Antihrdina
hlasuji i pro smazání firemních a gang vozidel, jinak možnost 1
Ben_
Hlasoval som pre zmazanie všetkých vozidiel, pamätam si že niekedy som si šetril na buffalo asi 2 mesiace a momentálne si na buffalo môžem našetriť (keby som nováčik) možno za 1 hodinu, o infernusu ani nehovorím 10mega pred reformou ? v roku 2016 sa infernus predaval minimalne za 200, momentalne každy si vytvoril ďalší účet na ktorom ma ďalšie 8 infernusy (aj ja), čiže 16 infernusy na 1 hráča je trochu moc

A možno by bolo aj dobre vymazať vozidla aj z firiem a gangov, predsa tie auta sa dajú aj požičiať za par tisic z nemky a časom si tie požičane odparkuješ a kupiš nove
Jertn
Hlasoval jsem pro smazat všechno Smile


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Koldy
Hlasuju pro smazanich vsech aut. Citovy vztah mas mit treba pro psy a ne pro virtualni auticka Smile Doufám, že to platí i pro firemní a gang vozidla.
Loly
Bol by som najradšej ak by ostali aspoň prvé 2 sloty v garáži hráča keďže tam mám vozidlá ktoré vlastním už cez 2 roky ale zmazanie všetkých vozidiel by bolo asi najlogickejšie riešenie. Takže hlasujem za 1
MRSHLL
Jsem pro smazání všech vozidel.

S pozdravem
Máršl :*
PoisoN_
Hlasujem za variatnu č 1).
media4.giphy.com/media/CchzkJJ6UrQmQ/giphy.gif
hormoskunk
Taky hlasuju pro smazání všech vozidel i těch firemních a gangových. A klidně po reformě nastavit větší defaultní ceny vozidel v autosalonech i navzdory tomu, že budou zmenšeny odměny v zaměstnáních. Jen ať hráči hrají alespoň půlroku na to aby si mohli zakoupit své první sportovní auto. Podle mě hráči budou mít nějaký cíl, kterého budou chtít dosáhnout co nejdříve a bude je to trochu více bavit po tu dobu. A je dobré, že ta doba nebude týden či 2 týdny, ale třeba několik měsíců.
TimG
Keďže to vyzerá len na garáž hráča tak som hlasoval za č. 3, ak by sa jednalo aj o vozidla firiem a gangov tak 1. ;)
// Ale i tak si myslím, že zmazanie všetkých áut nič nevyrieši. Jediné čo by pomohlo je to že budú mať nejaký limit tých najazdených kilometrov.
Upravil TimG dňa 06.09.2020 11:38
MegaBite
hlasuju pro smazání, asi je to nejrozumnější řešení
err0rk0
Hlasoval jsem pro smazáni všech vozidel včetně těch firemních a gang vozidel.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
35 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17