Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Reformovat i auta?
Maxgustin
Hlasoval jsem pro smazání všech vozidel Smile
img.tpx.cz/uploads/maxfinm8teeamaxgustin.gif
Heno
Hlasoval som pre zmazanie všetkých vozidiel.
Hendy
Hlasoval som za variantu č. 1, ale s tým, že každému hráčovi ponechá jedno vozidlo.
Upravil/a Hendy dne 06.09.2020 16:55
Skylake
Vozidla klidně smazat, ale rozhodně nějak konat tak, aby se už toto opakovat nemuselo. Například ať se zavede to, co navrhoval Maxgustin s najetými kilometry. Po několika kilometrech se vozidlo stane nepojízdným a musí si hráč koupit nové.

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
Majky_
A hodiny, kredity, firmy, domy mazat nechceš?
Fakt si myslíš, že tam po tý reformě s tímhle někdo bude hrát?
Nasypal jsem do toho dost peněz do questů, sebereš mi to a je ti to u prdele..
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Zacek
Vidím, že tady nemá smysl se s ostatníma dohadovat, aby nechal těch pár aut v garáži. Čemu tím pomůžete? že za jeden den salony zase vydělají raketu? Nic absolutně nic se v ekonomice s auty nezmění, jen je budete muset jak retardi kupovat. Začněte trochu přemýšlet, kdo zažil předchozí reformy dokáže si představit jak to funguje. Smazat auta z garáže, dobře to bych překousl, ale doprdele proč to mazat z firem? To mají po reformě dělat mise pěšky? Sorry, ale nevíte jakou cenu budou mít auta, nevíte jestli na to budou prachy. (aha vlastně většina má spoustu kreditů Smile takže je jim to uplně u prdele Smile ) Snažíte se vylepšit něco, ale dokud budou nasyslené kredity stejně to bude stejné Smile Kredity se mazat nemůžou, tak chcete smazat i body v zaměstnáních třeba? rovnou smazat všechny účty a hotovo. Někde jsem četl inteligentní argument na vozidla, že někdo kupuje firmy/gangy jen pro úschovu vozidel..twle :D a ty ranky se udělají samy? Už jste si ekonomiku doebaly kredity, teď chcete dělat nesmyslné úpravy a stejně můžeme reformovat za 3 roky znovu CG Smile


A hodiny, kredity, firmy, domy mazat nechceš?
Fakt si myslíš, že tam po tý reformě s tímhle někdo bude hrát?
Nasypal jsem do toho dost peněz do questů, sebereš mi to a je ti to u prdele..


Správně, dost věcí oproti minulé reformě se ruší. Do doplňků jsem dal 100k kreditů a dostanu za radlici 500mg, které teď pomalu rozhazuju do rozpočtu Smile A to se nebavím o tom, že si kredity kupuju za real, abych podpořil SP a né retardované překupovače kreditů. Nechte toho smazat ještě víc a rovnou smažte SP, protože už teď ztratila polovinu hráčů.
Upravil/a Zacek dne 06.09.2020 11:27
LeV312
Ja som zato aby hráčovi ostalo iba jedno vozidlo.
Adam05
Já mám cheetah od roku co jsem tu začal a fakt nebudu tolerovat že mi ho smažete.
:D :D
img.tpx.cz/uploads/Bul%C3%A1nciprvn%C3%ADvefirmabody.png
Pandy
Nechat každému 1 vozidlo na 1 slotu v garáži alespoň.

Mám auta 5 let v garáži, které pravidelně používám a byly to dary od přátel na památku, protože už nehrají, takže se mi to smazání moc nelíbí, ale kdyby nebylo jiné řešení, tak každému nechat alespoň 1 auto.

Spousta hráčů do hry narvala Real peníze a auta jsou denně používány, takže chápu, že se to některým nelíbí.
husk
Aspoň ty auta nechat.
img.tpx.cz/uploads/domihusk.png

img.tpx.cz/uploads/dzojk.png
Lukin_
Hlasoval jsem pro nechání vozidel, protože bych rad měl vozidla, které vlastním už hodně dlouho.
A nebo jak píše Loly, nechat třeba první 2 slotySmile
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
RuliiKkO
Hlasuju pro smazání vozidel a doufám že zase uvidím staré ceny jako jsme měli před cca 8 lety.
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Twixo38
Hlasoval som pre zanechanie áut, nebudem po reforme naháňať autá do gangu a ešte pre seba jedno auto s maverikom. Nejde mi o cenu, idem mi o zbytočne strávený čas naháňaním vozidiel.
Nick911
Hlasoval jsem pro variantu č.1
Pitras
Smazat vše, aspoň se rozjede taxikář.
Krowky
Kludne ich zmaz, ale daj podobnu anketu aj na nemovitosti, ktore su ovela vacsi problem ako vozidla nakolko sa tu najde x ludi co ich ma daleko viac ako 3 co povoluje samotny ucet hraca.
MaReK_
Som za.

Dobre by bolo zmazať aj RS a firmabody.
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
Tearsko
Hlasoval som za možnosť č.2 - minimálne aspoň pre crew, aby mali s čím robiť bezprostredne po reforme, ale súhlasím aj s mazaním všetkých vozidiel.
petrys
hlasoval jsem pro 1. moznost
</3
MACHYY1
hlasoval jsem pro první možnost, s tím, že bych nechal v garáži jedno vozidlo.

machyy1.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
6 Hlasů
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
35 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 11