Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Přijde ti to fér?
Ano. 5 Hlasov
19%
Ne. 22 Hlasov
81%
Počet hlasov: 27
 
Jaký máš názor na tuto majestátnost?
eS_
Zdar, docela si beru osobně tuto situaci a myslím si, že toto je ve zkratce docela fraška.


15.3.2021 - Přidáno nové pravidlo č. 30- Pravidlo č.30
Je zakázáno být neaktivní (/AFK), nebo být v jiném virtuálním světě (VW) u propadající nemovitosti / domu. Taktéž je zakázáno blokovat přístup!


Dobře, všichni víme o čem je řeč. Dneska už druhý den propadala Janciho vila v paradisu, byla to ohromná akce, tolik lidi na jednom místě, z mého pohledu, by měli mít všichni stejný podmínky a všichni by měli mít stejnou šanci získat dům/nemovitost legální a férovou cestou. Ovšem rozmohl se nám tady takový nešvar... Včera byl frajer afk, dostal ban, dobře, dům se odebral dneska propadl znova Drsnej Ovšem to by nebyly sociální případy hráčů, které se neumí bránit nebo nemají kamarády a jsou hladoví po herních penízkách. U hráčů se to dá ještě pochopit, ovšem věc kterou nechápu? jak může tuto prasárnu spáchat i hlavní admin? Přiložím vám sem video, kde je v pauznutých částech vidět, jak se eRo, Ben. a následně i krasavec err0rk0 připojili na server s uloženou pozici po odpojení jak největší gangsteři a byly Virtualnim worldu!!! stačí si dát chytrej příkaz /loc ID a napíše to hráč XXXX se nachází v blueberry acces, což je farma v bluberry a jak těm chytřejším a zkušenejším dojde, je to pozice 000,000,000. Tudíž jsou tito frajírci nesmrtelní, nejsou v normálním světě, kde se bojuje a probíhá tam válka mezi gangama a hráčema ale jsou prostě mimo. U pickupu nikdo nebyl kromě zoryse kterej fajtil(respekt pro něj a pro všechny, co uplatňují legální cesty) když domu vypršelo inkaso, můžeme na videu vidět jak se tam neohroženě tito 3 krasavci spawnuli z nenadání a neohrožení. Zajímá mě názor hráčů, chci aby se tu vyjádřili také admini, kteří mají prostě na toto svůj názor, už jsem slyšel od pár lidi z AT že toto nebylo úplně v pohodě, nechci aby to tak bylo, pravidla jsou pro všechny stejný. Prosím, nechci aby se tohle hned zamklo, založím klidně další topic, chci aby se tohle vyřešilo a myslím si, že by se tu měl právo vyjádřit každý. Také dobrý příklad je to, že když gloodys udělal něco podobného u domu ve VW, tak mu byl dům hned odebraný právě err0rkem a hned se zavedlo toto pravidlo a nasledně jde a sám hlavní admin toto pravidlo poruší? Nestojím o vyjádření Bena, kamila ani errorka, který neodpověděl ani na serveru a radši valil /q a vypadl jak komediant. Všichni by se měli podívat jak to funguje a co dělají zoufalí lidé. Díky, piece. Box


Upravil Pandy dňa 18.03.2021 23:49
zorys
Celý to pravidlo 30 je blbost. Nechápu proč by se mělo omezovat to VW, když se stejně najde cesta, jak to pravidlo očůrat. Ať už je to tak, že si tě tam zavolá někdo tak, jak to dělá Honza s Gloodysem nebo takhle, že se připojíš před propadnutím. Vždycky se najde cesta, jak nějaký pravidlo obejít. Já jsem za zrušení toho pravidla 30 a maximálně ponechání toho, že se hráči, co jsou AFK u propadajících nemovitostí/domů budou kickovat, jak tomu bylo v roce 2017 například.

Ať si hráči v klidu nemky a domy kradou přes VW, není to žádný zneužití a zároveň to není něco jako cheating, aby se to mělo trestat. Jediný co tu bez toho pravidla bude je pár slz od lidí, který takhle dům nebo nemku nezískají. Podle mě je správně, že tu jsou takové taktiky, kreativita hráčů nezná hranic a je to podle mě fajn. Pokud někomu VW fakt hodně vadí, tak ať se udělá systémová pojistka, že když se spawneš nebo něco, tak nemůžeš kupovat domy a nemky, tohle se dá ošetřit systémem a nemusí se to řešit banama nebo pravidlama.
Upravil zorys dňa 18.03.2021 22:31

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
Gloodys
Taky se zde vyjádřím, err0rka jsem se ptal, jestli tato cesta je povolená a odpověděl mi, že ano. Přesto jsem radši zvolil fair přístup. Mně příjde, že v připojení těsně před propadnutím a odpojení ze závodu není rozdíl a jedná se o to samé. Já se odpojil ze závodu, koupil vilu ve vw a byla mi odebrána a zavedlo se tohle pravidlo viz jak jsi už psal. Závěrem bych chtěl říct, ať se buďto zruší pravidlo, nebo ať proběhne boj o tento dům znova a fér.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=12867
checkm8
Nevím jestli je víc smutné to, že to ochcává admin nebo že to ochcává někdo, kdo má ve vinevůdu dvě top vily. Asi pořád málo 🤷🏽 Hádám že kdyby to udělal někdo jiný, tak by dostal ban a do žádosti by dostal vyjádření ,,co není v pravidlech nemusí být nutně povoleno" Smile Je to nefér vůči těm, co tam desítky minut před propadnutím staví zátarasy a bojují o to zuby nehty a pak se napojí frajer a jakoby nic si to odkoupí bez sebemenší námahy
Upravil checkm8 dňa 18.03.2021 22:43
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
eS_
Celý to pravidlo 30 je blbost. Nechápu proč by se mělo omezovat to VW, když se stejně najde cesta, jak to pravidlo očůrat. Ať už je to tak, že si tě tam zavolá někdo tak, jak to dělá Honza s Gloodysem nebo takhle, že se připojíš před propadnutím. Vždycky se najde cesta, jak nějaký pravidlo obejít. Já jsem za zrušení toho pravidla 30 a maximálně ponechání toho, že se hráči, co jsou AFK u propadajících nemovitostí/domů budou kickovat, jak tomu bylo v roce 2017 například.

Ať si hráči v klidu nemky a domy kradou přes VW, není to žádný zneužití a zároveň to není něco jako cheating, aby se to mělo trestat. Jediný co tu bez toho pravidla bude je pár slz od lidí, který takhle dům nebo nemku nezískají. Podle mě je správně, že tu jsou takové taktiky, kreativita hráčů nezná hranic a je to podle mě fajn. Pokud někomu VW fakt hodně vadí, tak ať se udělá systémová pojistka, že když se spawneš nebo něco, tak nemůžeš kupovat domy a nemky, tohle se dá ošetřit systémem a nemusí se to řešit banama nebo pravidlama.

dal jsem na to návrh už
LoadiNg
Nech sa pán Err0rk0 zachová fér, a pustí ten barák.. lebo tento jeho krok mi vôbec neprišiel fér včera nám ten dom zobral že sme porušili pravidlo a dnes ho v podstate porušil aj on.. myslím si, že keby niekto urobí podobný ťah, ako pán HL.ADMIN bol by za to potrestaný Smile
eS_
Nevím jestli je víc smutné to, že to ochcává admin nebo že to ochcává někdo, kdo má ve vinevůdu dvě top vily. Asi pořád málo 🤷🏽 Hádám že kdyby to udělal někdo jiný, tak by dostal ban a do žádosti by dostal vyjádření ,,co není v pravidlech nemusí být nutně povoleno" Smile Je to nefér vůči těm, co tam desítky minut před propadnutím staví zátarasy a bojují o to zuby nehty a pak se napojí frajer a jakoby nic si to odkoupí bez sebemenší námahy

Včera za to PavCa dostal ban na 50h, kdyby to dneska udělal kdokoliv z hráčů co jsme tam byly, mame určitě taky 50ku
LoadiNg
Toto mi príde ako väčšie svinstvo, okay PavCa_ bol AFK na streche domu.. každý to videl, ale ten ťah ktorý urobili tí traja odborníci nik nečakal.. takže by si určite zaslužili trest.. Err0rk0 vzdaj sa domu vráť 140mg a tým dvom ban na 50h nech je to fér.
destiny-
Tak každý poznáme Bena, má rád virtuálne $ a je ochotný preto spraviť čokoľvek, viz. návrhy u dealerov ktoré si bráni zubami nechtami len aby neprešli a on mal nejaký ten stály prínos $$$. Nemám proti nemu nič, veď každý ma na SP iné priority, ale tak čo už.

Teraz k errorovi. To čo spravil je totálna prasárna, dovolím si aj povedať, že je to asi jeden z najmenej užitočných adminov čo momentálne na serveru vidím :D Ani raz som ho nevidel dať ban, len pár mute a nejaké kicky. Nikdy som ho na serveru nevidel nič riešiť a teraz spraví toto? Z dovolením by som povedal, že v AT by som mohol menovať kto sa na ten post hodí viac ako je ten človek ktorý si robí popravde čo chce a "serie" i na vlastné pravidlá ktoré si sám vytvoril. Proste vrchol drzosti a trapnosti. Určite som pre nejaký trest.
Kubon
https://www.youtube.com/watch?v=GsKCXtWb8aI
Na žádost Hl. adminů vymazán zvuk.
Czech_
Čau,
pokud hráč půjde z vw, tak mu nepůjde dům koupit nějakou chvíli + přidáno i na uložení pozice. To znamená že ho tak můžete zabít. Ale kvůli globální funkčnosti je tam možné jen několik sekund, ale mělo by to stačit. https://superparba.eu/forum/viewthread.php?thread_id=111616&pid=986277#post_986277

Jen upozorňuji pokud to nadále budete nějak obchcavat, tak to hodíme zpět do dražeb.
Upravil Czech_ dňa 19.03.2021 07:37
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Jiry
Tohle je situace úplně stejná jako několikrát udělal náš poradce Prymula, káže vodu a pije víno. Tohle určitě není správně v tuto chvíli kdy to pravidlo už běží. Tímto se akorát docílí opět toho, že se to bude dražit a bude klid. Hladovci pro virtuální $$ udělají snad úplně vše až mě to občas překvapuje..
Jertn
Jak by řekl Matt: u3 slzy


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Ad4M_
Ono my sme toto brali ako iný VW (tak ako všetci hráči), ale bolo nám povedané, že to trestné neni. Príde mi to ako hovadina, ale tak ja tie pravidla nevymýšlam. Najlepšie bude tam dať ten časový interval.
Osobně bych to určitě nevracel do admin dražeb, jde vidět, že je o to zájem a kolik tam bylo lidí.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26774

i.imgur.com/WHTT459.gif
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
36 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 13