Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Gameluner - Vizitka
Gameluner
Citace
Sabka_ napsal:

Cau Game,
chceli si komentár tak tu ho máš. [ opovaž sa mi predlžovať zákas na gr :D ]No čím by som začala hoci chodím na Tsko len krátko ale vždy je s tebou sranda. Aj keď sa na mňa stále vyvrieskaš keď ti dám čelo na gr:D. To je asi tak vštko. Szia


Jó napot kívánok. :D Zákaz na GR nevím nevím, uvidíme. :D Za ty čela špatnýmu člověku se nezlobím, já si dělám (obvykle!) jen srandu. :D Děkuju za komentář. Jojo
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Ember
Ahoj Game

vizitka je pekná. Na ts je s tebou vždy sranda hlavne keď ideme gr a Sabka trafí čelo tebe :D .Ale už by si mi mohol prestať hovoriť zlá sestro :D. Niekedy sa určite pôjdem pozrieť do gangu (to by zas bola šikana na gr :D ). Tak na záver Ti prajem veľa štastia na SP ale hlavne RL. Smile A nech Vám ten gang dlho vydrží.
Gameluner
Ahoj Game

vizitka je pekná. Na ts je s tebou vždy sranda hlavne keď ideme gr a Sabka trafí čelo tebe :D .Ale už by si mi mohol prestať hovoriť zlá sestro :D. Niekedy sa určite pôjdem pozrieť do gangu (to by zas bola šikana na gr :D ). Tak na záver Ti prajem veľa štastia na SP ale hlavne RL. Smile A nech Vám ten gang dlho vydrží.


Ahoj HODNÁ SESTRO. Kappa Do gangu si včera přišla, takže šikana na GR začíná. Help Děkuju ti za koment, taky přeju hodně štěstí. Smile Jo a gang nám vydrží, to se neboj! :D
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Jertn
Dobrej den šefe,
Seš fakt top admin, ale je mi líto, že odcházíš z AT. Je mi to jasný, protože jinak by nebyl nábor, když to všechno stíháš ty. Snad se někdy potkáme v mekáči.

Jo a chci se zeptat, jestli si někdy změníš nadpis vizitky a smažeš to "nová vizitka" protože nic není nové na vždy.

S láskou džery džery džertn
Gameluner
Dobrej den šefe,
Seš fakt top admin, ale je mi líto, že odcházíš z AT. Je mi to jasný, protože jinak by nebyl nábor, když to všechno stíháš ty. Snad se někdy potkáme v mekáči.

Jo a chci se zeptat, jestli si někdy změníš nadpis vizitky a smažeš to "nová vizitka" protože nic není nové na vždy.

S láskou džery džery džertn


Ale tož někdy to určitě smažu, určitě ale bude navždy novější než ta stará. Dostal jsem nápad Hulala Zatím neodcházím, ale místo v Mekáči mi drž, dík. *Zatancujem*
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Pink
Bohužel na vlastní žádost opustil řady AT, byl to dobrý kolega, který si odváděl svojí práci na jedničku, takže tu bude chybět. Pláču

Tak ti přeji hodně štěstí v reálném životě, protože to je to nejdůležitější. Pro štěstí

Přesouvám zpět mezi hráče.
RuliiKkO
Budeš nám v AT neskutečně moc chybět, mě osobně taky a přeji ti mnoho zdraví. Napiš nám někdy na pokec a určitě se zase zasmějeme Pivo

Siempre estarás bienvenido aquí en Espaňa Pusa
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Jertn
Ahoj, vizitky už sice nekomentuju, ale ty mi opravdu na SP chybíš, sice jsem tě dřív nenáviděl, ale teď bych tě tu rád zase viděl, snad se zase vrátíš, měj se chlape


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Koldy
ahoj, z tveho odchodu jsem byl jako hrac co pracoval jako slapka moc rad, ale to jsem mel jeste na svem uctu vsechny sve body a ted kdyz uz je nemam, tak by mi vubec nevadilo, kdyby ses vratil, napsal bych ti klidne cau gami.
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 24