Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Kvalita akcií
TomBanko
Nazdar, v skratke sa chcem spýtať čo si myslíte o kvalite súčastných akcí, je 2x viacej OAčok ako to kedysi bývalo a popravde je to totálny trash, dať 1 port, 6 pickupov, 60cpčok mi zaberie asi tak 10 minút aj s nastavením portu, dannu a stavu akciu. To čo bolo kedysi doménou superpařby (autodráhy, skyrace, atď) sa dnes zmenilo na 35 street raceov ako cez kopirák totálne oničom. Viz. napr. dnešná akcia dnes ráno, nič proti tomuto závodu ani Kačke len je tu presne vidieť ako tie akcie momentálne vyzerajú, sami si musíte posúdiť či vôbec máte záujem na takú akciu ísť. Síce stáre screeny ani videa nemám ale ak niekto máte tak to hodťe dole do topicu nech je vidno ako strašne je ta kvalita nízka oproti minulosti, česť výnimkam. Keby takýto závod postavíte na skušobke tak sa tam ani nedostanete. Peace.

Malá ukážka ako to tam dnes vyzerá.
img.tpx.cz/uploads/eskeetitbrasko.png
Czech_
Až se najdou admini, co budou chtít jako kdysi dělat i akce a ne jen trestat hráče, tak se o něčem takovém můžeme bavit. Teď už člověk musí adminy na kolenou prosit, aby se vůbec do megaakce zapojili. Nových Oaček je také málo, uz teď s aktuálním počtem hráčů je těžké ne koho sehnat, už není možnost si jako kdysi vybírat z nejlepších, proto ty akce dnes vypadají takto.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Arko
Hlavní problém tady je, kdo by dělal kvalitní akce támhle pro 30 lidi...
Disco
Až se najdou admini, co budou chtít jako kdysi dělat i akce a ne jen trestat hráče, tak se o něčem takovém můžeme bavit. Teď už člověk musí adminy na kolenou prosit, aby se vůbec do megaakce zapojili. Nových Oaček je také málo, uz teď s aktuálním počtem hráčů je těžké ne koho sehnat, už není možnost si jako kdysi vybírat z nejlepších, proto ty akce dnes vypadají takto.


To je hrozný blábol. Promiň, ale fakt je. Nevím kolik máte zájemců o OA, do toho opravdu nevidím, ale jaké akce chcete mít, takové po těch zkušebních OA musíte očekávat. Když teda chci mít na serveru skyracy, pak musím od zkušebních OA očekávat skyrace a říct jim to. Když chci vidět alespoň jednu originální akci, musím jim to říct, ať si něco připraví. Zároveň i SA musí vést své OA nějakým směrem -> udělám velkou akci, kde si OA musí něco postavit. Když už něco postavené pak má, tak to logicky dává ne? Nebo to nechá shnít? :D

Problém s dlouhodobým nezájmem AT o akce tu je několik let a bohužel za to asi i muže výběr lidí do AT a nulová motivace adminů k dělání akcí. Dost tomu pomáhá i komunita samozřejmě. Reálně jako máte tam třeba evryho, ten měl tenkrát za jeho času dobre akce, nerozumím tomu, proč tedy smrdí na moderátorovi. Ale uznávám, že nemám zas tak dobre informace, sleduju jen web. A samozřejmě jsou tam další admini, co přišli z OA, takže nějakou základnu akci fakt mají, jediný co se jako musí udělat, ač to zní sebevíc blbě, je k tomu přinutit -> motivovat je nějak.
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

evry
Upřímně, je to co říkám pořád dokola.

Není o tom naplácat objekty, cpčka a pickupy. Postavit kvalitní závod zabere hodiny až dny. Všechno vybalancovat a všechno dokonale sehrát. Na Oačka musí být kladený důraz, myslím si, že zájemců je dost, jen je potřeba se zkušebním oa, věnovat. Oni sami musejí chtít. Někdo má akce lepší, někdo horší. Ale myslím si, že na oa by měli být hráči, kteří chtějí tvořit akce. Určitě je kam šáhnout, ale nechce to dělat podle toho jak, kdo koho má a nemá rád. Samozřejmě je potřeba ty akce dávat. A ne, aby byla jedna akce za celý den.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
PanHaskins
Nevidím až taký problém nájsť poriadne OAčka. Nechal by som celoročne otvorené nábory na webe a pomaly si z tých formulárov brať. Na 2. kolo zase treba chcieť od OAčok ako kedysi. Keď to už vyššie pozície od tých zkušebných OAčok, OAčok neočakávajú, tak si to už robia ako chcú. Proste si treba počkať na dobrých ľudí ktorých to bude baviť. Aj mňa to bavilo dovtedy, pokiaľ som mal čo postaviť (skyrace atď) a aj keď som postavil, tak sa hráči sťažovali, nadávali, že to je ťažké atď. Teraz to OAčka robia tak, aby to vôbec niekto došiel, lebo pre 5tich hráčov (dobrých vodičov) nemá zmysel nejaký hard, prepracovaný skyrace. Síce ANO, môže sa aspoň to OAčko vyhrať s okolím (prírodou, farbami,...). To je môj názor.
Fifa
Nemilý topik, který zde opravdu nerad vidím!!!
Děkuji za tvůj postřeh a názor, určitě se tomuto budeme více věnovat, protože takhle to nejde. Budeme rádi, když se zde sejde více názorů a postřehů, protože vy hráči jste ti, co na akce chodí a mají to jako zábavu, která vždy byla a doufam, že i bude součástí SP. Neříkám, že se všechno zlepší za týden, ale budeme se snažit toto vylepšit, abyste byli s akcemi spokojený.
Bohužel tomu nenahrává dnešní doba, kdy je na serveru méně hráčů. Třeba moje Skyracy jsem tvořil desítky hodin. Ono se to nezdá, ale je tomu opravdu tak. Skyrace mi trvá postavit cca 15-20 herních hodin, streetrace mám za hodinu, když si s tím chci vyhrát. A pak zde máme další akce, které taky trvají. A ten strávený čas děláním akce je nakonec ohodnocen tak, že tam dojde málo hráčů a ještě několik z nich tu akci haní, což mi nepřijde v pořádku a může to být pro daného člověka demotivující.
Udělat akci není zas tak jednoduchý, jak si kdokoliv z vás může myslet a spousta lidí se už o tom přesvědčila. Ale tím nechci omlouvat administrátory nebo organizátory akcí, protože všichni jsou zde už natolik dlouho, aby tohle nějakým způsobem ovládali.

Takže ještě jednou děkuji a budeme rádi i za další názory.
Shifty
Nazdar, v skratke sa chcem spýtať čo si myslíte o kvalite súčastných akcí, je 2x viacej OAčok ako to kedysi bývalo a popravde je to totálny trash, dať 1 port, 6 pickupov, 60cpčok mi zaberie asi tak 10 minút aj s nastavením portu, dannu a stavu akciu. To čo bolo kedysi doménou superpařby (autodráhy, skyrace, atď) sa dnes zmenilo na 35 street raceov ako cez kopirák totálne oničom. Viz. napr. dnešná akcia dnes ráno, nič proti tomuto závodu ani Kačke len je tu presne vidieť ako tie akcie momentálne vyzerajú, sami si musíte posúdiť či vôbec máte záujem na takú akciu ísť. Síce stáre screeny ani videa nemám ale ak niekto máte tak to hodťe dole do topicu nech je vidno ako strašne je ta kvalita nízka oproti minulosti, česť výnimkam. Keby takýto závod postavíte na skušobke tak sa tam ani nedostanete. Peace.

Malá ukážka ako to tam dnes vyzerá.
img.tpx.cz/uploads/eskeetitbrasko.png


Nepochybuju o tom, že jsou teď akce méně a nejsou tak propracované jako byly ještě před 1-2 roky ale všechno má svoje důvody a tomuhle bohužel vůbec nepomáhá to, že aktivita na serveru je v poslední době dost nízká a nezlob se na nás ale nikomu se nechce dělat akce pro pár lidí.
Já sám občas musím psát do Firemního / Gang chatu ať jdou lidi na port protože tam mám 3 hráče a z toho je jeden moje babička a druhej random cheater z ugandy co přišel na server testovat troll mod.
O víkendu když bylo na serveru 80+ lidí tak sem dával akce furt protože mě to baví ale když nejsou lidi tak ty akce radši ani nedávám protože se bojím, že tam nikdo nebude. Nikomu se teď nechce nic většího stavět protože to zabere dost času a toho teď není tolik když je škola + není žádná motivace.
Ohledně současných oaček a toho, že je podle vás hodně zájemců se vyjádřím asi tak, že já osobně nemám s aktuálními OA žádný problém, Terka a restart. odvádé podle mě svojí práci dobře na to, že jsou na OA teprve chvilku. Ohledně fantomas crew tak většinou když dávají akce tak nejsem zrovna na serveru takže nemůžu posoudit ale podle statistik dělají akcí dost.

Nevím proč, ale na serveru je teď strašným trendem nadávat na OA, každý je tak maximálně uráží a nadává jim na akce, všichni píšou jak je trapný být OA a že by se hanbou propadl být na tom postu, tu se zase dozvídám jak je spousta kandidátů na post takže tohle moc nechápu. No a nakonec po nás chcete abysme pro vás připravovali supr čupr akce Na hlavu
SLaKe
Jako bývalé oačko bych se k tomuhle taky dovolil vyjádřit. Co se týče streetraců tak udělat kvalitní streetrace je otázka 10 minut pokud tomu fakt rozumíte a znáte CP placement. Pokud někdo neumí CP placement stačí kouknout na pár MTA videí třeba z ffs winter cupu apod... Já osobně jsem třeba skyracy nikdy neměl v lásce a proto, pokud to nebylo nutné tak jsem je nestavěl. Je to z důvodu, že samp obecně nemá žádné dostupné programy na ulehčení stavění a napojování objektů. Jediné východisko pro ulehčení si stavění bylo si zajít do MTA editoru a pomocí ruznych programu postavit nějaký ten "MTA" závod a potom ho dát na sp. Což je sice super způsob, ale tady dochází k několika problémům. Jeden z nich je, že na sp není nic jako antibounce. Druhý je ten, že pokud někdo udělá skok, který lze tak tak doskočit na MTA neznamená to, že pujde doskočit na Sampu, jelikož na MTA je omezení 50 fps pro dm a na sp mužete mít až 90. Tohle plynulo z toho, že tohle ví málo hráčů a pokud byl nějaký takový race uskutečněn, tak nikdo nebyl schopen hráčům poskytnout informace proč ten a onen skok nejde doskočit. Skyracy obecně jsou strašně nudné pro hráče, jelikož se tam nedá nic extra těžkého vymyslet a nového vymyslet. ¨

Co se týče kvality Oaček tak vždycky to byla bída, nikdy se neřešil u akce ani tak cp placement, ale řešilo se to, jak pěkně máš postavený spawn a konec. A pokud si neudělal na zkušebce skyrace, tak si pomalu ani neměl šanci se dostat na post OA. Pokud chcete mít kvalitní oa a nechcete aby si hráči stěžovali, musí se to ty oačka naučit a na postu SA musí být někdo, kdo tomu rozumí na 100% a je schopen předat zkušenosti méně schopným a nezkušeným hráčům. Jestliže tam nikdo takový není, tak to potom tak vypadá a taky se postupem času bude snižovat i účast a taky počet lidí na serveru. SP obecně vždycky stála jen na akcích, ale ty už tam nikdo časem nedělal a ti co milovali streetracy, tak odešli do ban listu a nebo pryč, jelikož byly k hovnu a bylo jich málo.
Gameluner
Na jednu stranu si stěžujete ale na druhou když jsme dávali jednu dobu skyrace, autodráhy a podobný objektový akce tak tam nikdo nechodil a naopak mi chodilo mnohem víc lidí na streetrace kde nikomu nehrozí že rozfláká hlavou klávesnici. Ono to je docela demotivující když z třeba 200 lidí ti jich přijde 10. A to se podívej na dnešní počet hráčů. :D :D
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Nukaz
Ono podle mě taky moc nepomáháte, když novým oáčkům píšete, že jejich akce stojí za vyližpi*u. Protože s tím nemají zkušenosti, tak se je snažte pochopit. Oni se časem zlepší, pokud chtějí mít kvalitní street racy, tak se podívají např.: na streety z mtačka, jak píše Slake. Jak Píše Fífa, pokud chcete kvalitní skyrace, tak to daný OA/ADMIN musí věnovat hodně času. Ono se to nezdá, ale fakt to trvá dlouho. (Vlastní zkušenosti). Co si budeme skyrace o tom, že jedete rovně je o hovně. viz. Duha race od bývalýho oáčka nebudu jmenovat.
Taktéž by novým OÁčkům pomohlo, kdyby je na náboru nenechali jen stavět, ale taky jim pomohli s příkazama, jelikož když jsem dělal první závod po zkušebce, tak jsem posral skoro všechno. Než jsem všechno nastavil správně. Tímto bych apeloval na SAčka, aby je jen neučili stavět, ale pomohli by jim i jak se nastavuje závod a tak. Ať nejdou ze zkušebky rovnou na ostro. Ať mohou dělat závody během zkušebky, ale jen pod kontrolou někoho vyššího.
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
NAZDAJ
E1L0N
Na jednu stranu si stěžujete ale na druhou když jsme dávali jednu dobu skyrace, autodráhy a podobný objektový akce tak tam nikdo nechodil a naopak mi chodilo mnohem víc lidí na streetrace kde nikomu nehrozí že rozfláká hlavou klávesnici. Ono to je docela demotivující když z třeba 200 lidí ti jich přijde 10. A to se podívej na dnešní počet hráčů. :D :D


Já jsem třeba chodival úplně na každý skyrace či autodrahu, jen bohužel většinou na port přijdou lopaty co nejsou schopni projet ani primitivní skyrace, takže je pak jasný, ze většina hráčů chce street..
MaTy
V dnešní době chce každej všechno zadarmo a street závody jsou lehký, protože skill může bejt nulovej, stačí když máš premko a klidně se umístíš s dnešním počtem hráčů to není nijak těžký.
Dřív měli fakt konkurenci na tom OA, dneska už to stojí za starou belu, postaví 1 street race a ten se bude opakovat každý týden 3x. Když už se o to OA hlásím tak nedělám věci na půl a snažím se dál zlepšovat ne? To je jak jít do AT a dávat jenom /doin a dělat, jak moc jseš přinosnej pro at. To by zvládl i ten pepík z 3. A.
Každopádně jsem si dovolil natočit evryho závod, jak si dle mého představuju admin akci, někteří se můžete inspirovat na tom OA, protože mít za den x street raců, který si dokážu založit na stadionu... ne díky.

https://www.youtube.com/watch?v=XEGY8...EGY8d8g0NI

There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
evry
V dnešní době chce každej všechno zadarmo a street závody jsou lehký, protože skill může bejt nulovej, stačí když máš premko a klidně se umístíš s dnešním počtem hráčů to není nijak těžký.
Dřív měli fakt konkurenci na tom OA, dneska už to stojí za starou belu, postaví 1 street race a ten se bude opakovat každý týden 3x. Když už se o to OA hlásím tak nedělám věci na půl a snažím se dál zlepšovat ne? To je jak jít do AT a dávat jenom /doin a dělat, jak moc jseš přinosnej pro at. To by zvládl i ten pepík z 3. A.
Každopádně jsem si dovolil natočit evryho závod, jak si dle mého představuju admin akci, někteří se můžete inspirovat na tom OA, protože mít za den x street raců, který si dokážu založit na stadionu... ne díky.

https://www.youtube.com/watch?v=XEGY8...EGY8d8g0NI


Že jsi natočil zrovna tenhle, není úplně moje radost, protože zrovna tenhle závod má spoustu chyb, které musím doladit, jelikož je to hodně starý závod.

Každopádně, bych oačkům chtěl ukázat jak stavět, vysvětlit systém cp a jak se zhruba inspirovat na stavby objektových závodů.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
PanHaskins
Ako som písal už vyššie. Nevidím moc veľký problém stavať Skyracy. Já, ako hráč, mám celkom zkušenosti so stavaním takýchto závodou. Pred rokom to bola mega zábava to robiť, keďže na vlastnej akcii bolo aspoň 15-20 hráčov na závode a hneď po pár CP to ostatný hráči neleavovali. Teraz keď je nejaký závod, tak tam je horko ťažko 10 hráčov a z toho 5 sa po chvíle odpojí, pretože nestíhajú za ostatnými a nevidia zmysel to dôjsť (pri Streetracoch myslím). A ešte keď si postavil aj Skyrace, tak sa aspoň minulé roky sťažovalo iba štvrťka hráčov, že ten skyrace je moc ťažký, alebo ti hneď začnú nadávať, že čo si to postavil za ehm... A teraz, kebyže postavíš nový Skyrace, tak sa na to hráči vykašlú, pretože je to pre nich údajne ťažké, takže OA sa pomaly bojí, či to vôbec niekto dôjde. Takže robiť Skyrace so Skillom 0 nemá zmysel robiť, takže podľa mňa pre to robia Street racy, ako už tu písal Gameluner. Mňa baví vymýšlať závody, ktoré sú prepracované aj 4-7 dní stavania, ale keď to mám zorganizovať, tak všetci napíšu, že je to na ..... race. Nech si názor robí každý aký chce, ale je to mega demotivujúce, keď sa trištvrte hráčom závod nepáči, keď si nad tým strávil kopec času. (stavania + testovania) Chápem OAčka no, ale aj by mali robiť svoju prácu dobre, ako aj v práci/škole/.... Smutek


Ďakujem za prečítanie slohovky. Nemůžu
evry
Ako som písal už vyššie. Nevidím moc veľký problém stavať Skyracy. Já, ako hráč, mám celkom zkušenosti so stavaním takýchto závodou. Pred rokom to bola mega zábava to robiť, keďže na vlastnej akcii bolo aspoň 15-20 hráčov na závode a hneď po pár CP to ostatný hráči neleavovali. Teraz keď je nejaký závod, tak tam je horko ťažko 10 hráčov a z toho 5 sa po chvíle odpojí, pretože nestíhajú za ostatnými a nevidia zmysel to dôjsť (pri Streetracoch myslím). A ešte keď si postavil aj Skyrace, tak sa aspoň minulé roky sťažovalo iba štvrťka hráčov, že ten skyrace je moc ťažký, alebo ti hneď začnú nadávať, že čo si to postavil za ehm... A teraz, kebyže postavíš nový Skyrace, tak sa na to hráči vykašlú, pretože je to pre nich údajne ťažké, takže OA sa pomaly bojí, či to vôbec niekto dôjde. Takže robiť Skyrace so Skillom 0 nemá zmysel robiť, takže podľa mňa pre to robia Street racy, ako už tu písal Gameluner. Mňa baví vymýšlať závody, ktoré sú prepracované aj 4-7 dní stavania, ale keď to mám zorganizovať, tak všetci napíšu, že je to na ..... race. Nech si názor robí každý aký chce, ale je to mega demotivujúce, keď sa trištvrte hráčom závod nepáči, keď si nad tým strávil kopec času. (stavania + testovania) Chápem OAčka no, ale aj by mali robiť svoju prácu dobre, ako aj v práci/škole/.... Smutek


Ďakujem za prečítanie slohovky. Nemůžu


S tím úplně nesouhlasím, dneska v 11, jsem dal akci na serveru bylo cca 40 hráčů a už tak mi na akci existovalo přes 15 hráčů, objevil se jeden, který nedokázal skočit první skok a začal nadávat, musíš to ignorovat, za celou dobu se mi nestalo, že by 3/4 hráčů na akci, kritizovali, ale naopak mi spousta hráčů akci pochválilo. Třeba potom shalmay, ukázal, že něco nejde bez premka skočit, tak mi ukázal, kde a já to opravil. Chce to i se samotnými hráči komunikovat. Pokud se mu něco nelíbí, chce z něj dostat co přesně. Pokud takový názor má 3/4 hráčů, asi nebude chyba na straně hráčů, ale organizátora. Ona jedna věc je, když někdo kritizuje druhá, když někdo chce poradit a oa sami toho hráče hnusně odpálkují nebo ignorují. Pak se nemůžou divit. Nemluvím o teď, ale obecně.

Sloučené 08.06.2021 17:33:
Ono podle mě taky moc nepomáháte, když novým oáčkům píšete, že jejich akce stojí za vyližpi*u. Protože s tím nemají zkušenosti, tak se je snažte pochopit. Oni se časem zlepší, pokud chtějí mít kvalitní street racy, tak se podívají např.: na streety z mtačka, jak píše Slake. Jak Píše Fífa, pokud chcete kvalitní skyrace, tak to daný OA/ADMIN musí věnovat hodně času. Ono se to nezdá, ale fakt to trvá dlouho. (Vlastní zkušenosti). Co si budeme skyrace o tom, že jedete rovně je o hovně. viz. Duha race od bývalýho oáčka nebudu jmenovat.
Taktéž by novým OÁčkům pomohlo, kdyby je na náboru nenechali jen stavět, ale taky jim pomohli s příkazama, jelikož když jsem dělal první závod po zkušebce, tak jsem posral skoro všechno. Než jsem všechno nastavil správně. Tímto bych apeloval na SAčka, aby je jen neučili stavět, ale pomohli by jim i jak se nastavuje závod a tak. Ať nejdou ze zkušebky rovnou na ostro. Ať mohou dělat závody během zkušebky, ale jen pod kontrolou někoho vyššího.

Něco takového, mám na hrubo nachystaný, ale o tom se za včasu všichni dozví.
Upravil evry dňa 08.06.2021 17:33
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
LoadiNg
Až se najdou admini, co budou chtít jako kdysi dělat i akce a ne jen trestat hráče, tak se o něčem takovém můžeme bavit. Teď už člověk musí adminy na kolenou prosit, aby se vůbec do megaakce zapojili. Nových Oaček je také málo, uz teď s aktuálním počtem hráčů je těžké ne koho sehnat, už není možnost si jako kdysi vybírat z nejlepších, proto ty akce dnes vypadají takto.


Keby bol nábor do OA nemám problém tam ísť, rád robim akcie osobne by ma to dosť bavilo kľudne aj 10 akcii za deň mám aj nejaké nápady na nové akcie.. ale bohužial nábor je zatvorený, ak sa ale otvorí idem tam na 100% Smile
PanHaskins
Ako som písal už vyššie. Nevidím moc veľký problém stavať Skyracy. Já, ako hráč, mám celkom zkušenosti so stavaním takýchto závodou. Pred rokom to bola mega zábava to robiť, keďže na vlastnej akcii bolo aspoň 15-20 hráčov na závode a hneď po pár CP to ostatný hráči neleavovali. Teraz keď je nejaký závod, tak tam je horko ťažko 10 hráčov a z toho 5 sa po chvíle odpojí, pretože nestíhajú za ostatnými a nevidia zmysel to dôjsť (pri Streetracoch myslím). A ešte keď si postavil aj Skyrace, tak sa aspoň minulé roky sťažovalo iba štvrťka hráčov, že ten skyrace je moc ťažký, alebo ti hneď začnú nadávať, že čo si to postavil za ehm... A teraz, kebyže postavíš nový Skyrace, tak sa na to hráči vykašlú, pretože je to pre nich údajne ťažké, takže OA sa pomaly bojí, či to vôbec niekto dôjde. Takže robiť Skyrace so Skillom 0 nemá zmysel robiť, takže podľa mňa pre to robia Street racy, ako už tu písal Gameluner. Mňa baví vymýšlať závody, ktoré sú prepracované aj 4-7 dní stavania, ale keď to mám zorganizovať, tak všetci napíšu, že je to na ..... race. Nech si názor robí každý aký chce, ale je to mega demotivujúce, keď sa trištvrte hráčom závod nepáči, keď si nad tým strávil kopec času. (stavania + testovania) Chápem OAčka no, ale aj by mali robiť svoju prácu dobre, ako aj v práci/škole/.... Smutek


Ďakujem za prečítanie slohovky. Nemůžu


S tím úplně nesouhlasím, dneska v 11, jsem dal akci na serveru bylo cca 40 hráčů a už tak mi na akci existovalo přes 15 hráčů, objevil se jeden, který nedokázal skočit první skok a začal nadávat, musíš to ignorovat, za celou dobu se mi nestalo, že by 3/4 hráčů na akci, kritizovali, ale naopak mi spousta hráčů akci pochválilo. Třeba potom shalmay, ukázal, že něco nejde bez premka skočit, tak mi ukázal, kde a já to opravil. Chce to i se samotnými hráči komunikovat. Pokud se mu něco nelíbí, chce z něj dostat co přesně. Pokud takový názor má 3/4 hráčů, asi nebude chyba na straně hráčů, ale organizátora. Ona jedna věc je, když někdo kritizuje druhá, když někdo chce poradit a oa sami toho hráče hnusně odpálkují nebo ignorují. Pak se nemůžou divit. Nemluvím o teď, ale obecně.


Je už možné, že po celkom dlhom čase si hráči začínajú uvedomovať ako je to náročné. Ja už celkom dlho svoju akciu nedal zorganizovať, keďže nemám na to niekoľko miliónov $ aby vôbec akcia prebehla. Keďže som medzi hráčmi, čo nemku nevlastnia, takže moc $ nemám. Keď tu bývalo cez 200 hráčov, tak štvrť hráčov sa sťažovalo, aj keď nemalo dôvod. Som rád za kritiku, ale nie keď ti hráč napíše že je to na **** race a to je všetko. Aj z mojej skúsenosti, ale aj čo som videl na ostatné OAčka v minulosti. Naposledy som robil iba takú miniakcičku (street race) a tam bolo len 5-8 hráčov. Chudák Shifty sa mi ospravedlňoval za tak malú účastnosť. Síce hej bol to Street race ale aj tak. Mám v pláne spraviť nejakú veľkú akciu, ale najprv musím zohnať na to $. Potom asi môžem komunikovať o takýchto veciach ďalej, kedže to bol 1 race zo štvrťroka čo som dával. Ďakujem za pochopenie. Pivo
Czech_
Tak to tu již uzavřeme.

Dozvěděli jsme se tu od vás nové informace, kterými se budeme v budoucnu inspirovat. Také byl konečně zvolen nový SA, takže nové nápady a připomínky můžete směřovat k němu.

Děkujeme vám za zpětnou vazbu a založení tohoto topicu, nezdá se to, ale i takové věci mohou serveru pomoci se posunout dále.

Lock!
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Fifa
Jelikož zde nedocházelo k žádný urážkám ani k zacházení k jinému tématu, tak topik odemykám. Můžeme pokračovat v diskuzi.

Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
36 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 12