Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Kvalita akcií
ypres
pisal som toto do podobnych topicov uz niekolko krat,ale viacmenej sa nic nezmenilo.ale tak skusim este raz.

1.odmeny odmeny odmeny

tie zalostne odneny z akcii,to nechapem uz roky.pri tych palkach co sa dostavaju z /mise,odmeny typu 100k? to je fakt teda motivacia.treba si uvedomit co ludia na severi chcu a je ich vacsina a to je zarabat.takze radsej si budu jazdit svoje konvoje,ako sa obtazovat ist na daky kopec smrti za 50k.

2.komplikovanost akcii

dalsia vec,co OA dako nedokazu pochopit,uz velmi dlhu dobu,ze hraci sa na akciach chcu zabavit.
miesto toho sa furt dookola stavaju mega autodrahy/parkur/hard race,kde aby to niekto dokoncil je potreba nastavit 3 porty a aj potom sa caka hodimu kym to dojde 5ludi.
dakedy hraci boli sklamani ze sa nejde 3.kolo zavodu,teraz cakaju "kedy to uz skonci".

to niesu akcie kde sa clovek zabavi,kedze hraci co tu vacsinou len jazdia /mise vobec nemaju skusenosti na take "hard racy" a aj dlhodobi hraci uz na to nemaju nervy.
vysledok toho je ze clovek,co akciu vytvoril je sklamany z ucasti a aj z toho ze mu ten napriklad mega parkur hraci opyskuju a on uz nema chut tvorit.

3. odozva hracov s clovekom co akciu vytvoril a naopak
chyba aj na strane hracov,ktori miesto toho aby skusili dat nazor ako akciu vylepsit napisu nieco ako "je to na pi... akcia"
ale aj naopak,ked napriklad napisem,slusne tvorcovi,ze to nieje zabavna akcia dostanem odpoved "tak sem nechod a aku akciu si vytvoril ty" a dalej si tvorca ide svoje v domneni,ze ked je na akcii 500 objektov,musi tu akciu dat,kedze sa snou tak narobil.


takze co by som z pohladu hraca co tu je roky a zabavil hracov aj bez prav odporucil?
pozriet si na webe topiky s navrhmi na akciu,je ich tam dost.dokonca su tam temy,kde sa spominaju stare akcie a su tam aj cele zoznamy akcii,lebo ta rozdnorodost je dolezita.prelistovat to riadne dozadu.

zapojit trochu fantazie a skusit skombinovat dake akcie do seba.skusit nieco nove(alebo skor velmi stare co fungovalo)

cim najmenej si akciu kompikovat a vyuzit trochu moznosti sampu.

vypozorovat co ludi bavi a aj ked akcia nevyjde podla predstav,do buducna si znej zobrat tie plusy.
Fifa
1. Nemyslím si, že by odměny byly nějaký malý. Za to, že vyhraješ závod máš 250-300k, a to za pouhých 3-7 minut. Samozřejmě je taky problem v tom, že street racy vyhrávají stále ti samí hráči, kteří už umí jezdit. Ale takhle to bude u všeho, bohužel. Za kopec se dává 100k (myslím). Za to, že tam 2 minuty běháš jako ocas a vlastně nic jinýho umět nemusíš, je akorát. Je to spíš o štěstí. Nemluvě o autě smrti nebo letadlu smrti, kde stojíš a můžeš si zatim hladit lachtana.

2. I ty komplikované akce někdo vyžaduje a těší se na ně. Není to jenom o tom, zda někdo umí jezdit po silnici a nenabourat lampu. Hráči jsou různí a baví je něco jinýho nebo od každýho něco. Zase je kravina, aby se dávaly opravdu jenom akce smrti, to taky nikoho nebaví do nekonečna. Vem si ty a letecké závody. Ty umíš lítat, vyhráváš závody tohoto typu a máš je rád, vyhledáváš je. Někdo ani neví, jak se lítá s vrtulníkem, natož rychlejším letadlem a ještě do CP u objektů, u kterých můžou bouchnout. Tady máš příklad toho, že ty tyhle závody miluješ, ale ostatní hráči je absolutně nezvládají.

3. To nemůžu soudit, nikdo za mnou s tímto nepřišel, ale rozhodně je to špatně. Zase na druhou stranu se nedivím, pokud organizátorovi akce někdo napíše opravdu něco ve smyslu: "Na pič* akce", "akce o hovně" apod..., to pak taky píšu hráčům, že na ni nemusí chodit, co víc mu na to napsat. Zase jsme u bodu 2, kdy tebe baví nějaký typ akcí, ostatní můžou bavit jiné akce.

Jinak ano, pro inspiraci starší topiky jsou dobrým nápadem!
ypres
aby som dako neofftopicoval.a myslim to v dobrom
" I ty komplikované akce někdo vyžaduje a těší se na ně. Není to jenom o tom, zda někdo umí jezdit po silnici a nenabourat lampu. Hráči jsou různí a baví je něco jinýho nebo od každýho něco."

-ale zas treba si pozriet ako take akcie koncia ostane tam 5 ludi co to skusaju a ked sa da aj /port 3 mozno aj dokoncia.
na to ze ta akcia skonci u 5 ludi a trva hodinu aj viac a su pomerne dost caste.treba mysliet na ten pomer kolko ludi sa zabavi/cas

"Ty umíš lítat, vyhráváš závody tohoto typu a máš je rád, vyhledáváš je. Někdo ani neví, jak se lítá s vrtulníkem, natož rychlejším letadlem a ještě do CP u objektů, u kterých můžou bouchnout"

- no a prave preto sam sa snazim poradit ak niekto take nieco robi,aby to moc nekomlikoval
ako priklad toho ako to myslim,maxgustin urobil shamal race,a jemu som poradil a on si aj nechal poradit,ze netreba davat cp dako moc pod mosty a tesne prelety aby co najviac ludi buchlo,radsej dat CP tazsie na orientaciu,ale vysoko vo vzduchu,takze aj menej skuseny to dojde,ale oproti niekomu kto ma skill sa musi casto vracat.a staci jeden port.
takze vysledok je ze,vela hracov to dokaze dokoncit,aj ked oproti najlepsim nestihaju.
toto je podla mna ten naj problem na ktory poukazujem,ze hrac ak nedokaze akciu dokoncit(parkur,hard race.....) nabuduce na nu ani nejde.
treba vyladit ten pomer obtiaznost/zabava/ je vela skyracov,ktore su tazke,ale zabavne.a tie netrvaju jedno kolo hodinu.
a nemam nic proti ani takym akciam,ktore trvaju 1h jedno kolo s /port 1 2 3 ale su moc caste,nato kolko ludi zabavia.
SLaKe
Nazdar, v skratke sa chcem spýtať čo si myslíte o kvalite súčastných akcí, je 2x viacej OAčok ako to kedysi bývalo a popravde je to totálny trash, dať 1 port, 6 pickupov, 60cpčok mi zaberie asi tak 10 minút aj s nastavením portu, dannu a stavu akciu. To čo bolo kedysi doménou superpařby (autodráhy, skyrace, atď) sa dnes zmenilo na 35 street raceov ako cez kopirák totálne oničom. Viz. napr. dnešná akcia dnes ráno, nič proti tomuto závodu ani Kačke len je tu presne vidieť ako tie akcie momentálne vyzerajú, sami si musíte posúdiť či vôbec máte záujem na takú akciu ísť. Síce stáre screeny ani videa nemám ale ak niekto máte tak to hodťe dole do topicu nech je vidno ako strašne je ta kvalita nízka oproti minulosti, česť výnimkam. Keby takýto závod postavíte na skušobke tak sa tam ani nedostanete. Peace.

Malá ukážka ako to tam dnes vyzerá.
img.tpx.cz/uploads/eskeetitbrasko.png


Dal jsem si čas a zhlédnul video, pokud tenhle "skyrace" považuješ za super akci a perfektně postavený, tak to asi si nebudeme rozumět. Objekty v mnoha částích jsou nasilu postavené do sebe a moc nedávají smysl. O tom, že na skyracu je tak 5 zatáček na kterých máš šanci pomocí skillu někoho předjet se bavit asi nemusíme. Nechci tady nijak urážet evryho, jelikož sám psal, že tenhle závod má spoustu chyb a chce se opravit, což je dobrý přístup. Ale obecně skyrace potřebuje více zatáček, více těžké party, ať už je to nějaký složitější skok a nebo udržení si speedu pro doskočení určité části. Nemohl jsem si i nevšimnout toho tvého vzkazu na konci videa. Pokud si myslíš, že street race dokáže postavit každý moula, tak se asi hodně pleteš. Navrhoval bych ti aby jsi dostal práva na den a postavil nějaký supr čupr street bez toho aniž by jsi to zkopíroval z videa. Street racy na stadionu nemají skoro nic společné s pravým street racem. Na GTA mapě je tolik lajn a tolik uliček a všech podobných blbostí, že i street race se dá udělat zábavně.
evry
Nazdar, v skratke sa chcem spýtať čo si myslíte o kvalite súčastných akcí, je 2x viacej OAčok ako to kedysi bývalo a popravde je to totálny trash, dať 1 port, 6 pickupov, 60cpčok mi zaberie asi tak 10 minút aj s nastavením portu, dannu a stavu akciu. To čo bolo kedysi doménou superpařby (autodráhy, skyrace, atď) sa dnes zmenilo na 35 street raceov ako cez kopirák totálne oničom. Viz. napr. dnešná akcia dnes ráno, nič proti tomuto závodu ani Kačke len je tu presne vidieť ako tie akcie momentálne vyzerajú, sami si musíte posúdiť či vôbec máte záujem na takú akciu ísť. Síce stáre screeny ani videa nemám ale ak niekto máte tak to hodťe dole do topicu nech je vidno ako strašne je ta kvalita nízka oproti minulosti, česť výnimkam. Keby takýto závod postavíte na skušobke tak sa tam ani nedostanete. Peace.

Malá ukážka ako to tam dnes vyzerá.
img.tpx.cz/uploads/eskeetitbrasko.png


Dal jsem si čas a zhlédnul video, pokud tenhle "skyrace" považuješ za super akci a perfektně postavený, tak to asi si nebudeme rozumět. Objekty v mnoha částích jsou nasilu postavené do sebe a moc nedávají smysl. O tom, že na skyracu je tak 5 zatáček na kterých máš šanci pomocí skillu někoho předjet se bavit asi nemusíme. Nechci tady nijak urážet evryho, jelikož sám psal, že tenhle závod má spoustu chyb a chce se opravit, což je dobrý přístup. Ale obecně skyrace potřebuje více zatáček, více těžké party, ať už je to nějaký složitější skok a nebo udržení si speedu pro doskočení určité části. Nemohl jsem si i nevšimnout toho tvého vzkazu na konci videa. Pokud si myslíš, že street race dokáže postavit každý moula, tak se asi hodně pleteš. Navrhoval bych ti aby jsi dostal práva na den a postavil nějaký supr čupr street bez toho aniž by jsi to zkopíroval z videa. Street racy na stadionu nemají skoro nic společné s pravým street racem. Na GTA mapě je tolik lajn a tolik uliček a všech podobných blbostí, že i street race se dá udělat zábavně.


Já se určite neurazím, za každou slušnou kritiku a radu co zlepšit, budu rád, tenhle závod pro mě je jeden z těch horších, které mám. Nejsem tam z dosti věcmi spokojen a musí se to překopat je to z roku 2018. Pokud bych měl něco takhle točit tenhle závod to určitě není.

Tak ty skyraces bych rozdělil do takových dvou skupin, klasickej, který je ze spoustu objektů z mapy a pak ty, kde to máš na styl mtáčka nebo prostě takové ty skill race spíše.

CP race postavit kvalitní, taky hráče bere, ale nesmí tam být otřesný cpka jak říkáš. Uvidíme jak se nám povede pozměnit.

V průběhu dne, bych nahrál něco, co by teda mohlo být pro mě trošku reprezentativní a s čím já osobně jsem tak na 90% spokojen.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
TomBanko
Nemusíme celý tento topic točiť len okolo skyraceov, to bol len príklad. Chcel som len poukázať na úroveň akcií pretože sa mi zdalo že to postupne upadá čo je celkom škoda kedže je to jedna z vecí ktorú inde nenájdete. Viac menej odkaz tohto topicu je Kvalita > Kvantita. Robte tých akcií radšej menej, nemusíte dávať jednu za druhou ale troška to prestriedajte, pripravte niečo nové. Napríklad kedysi Baseball dával ANO / NE (ox z metinu), hľadanie kódu po mape, kebyže je možnosť aby admin kúpil nejaké lacnejšie vozidlo a odparkoval ho niekde na mape, potom tu bola dobrá akcia futbal kde admini postavili aj štadión, roleplay od Larexa., cs:go (dust2 je postavené pokial sa nemýlim) a spraviť z toho nejaký vyrazovák pre týmy, Undertaker robieval tuším nejaké deathmatche, museli ste obsadiť bojovú loď alebo dopyť pevnosť na brehu atď atď. Troška by som tiež používal ten /kalendarakci, kedže je tam napísane niečo raz za čas a to hlavne keď je megaakcia, tak to spravte tak že raz za pár dní večer okolo tej 19-20 by ste si naplánovali nejakú lepšiu akciu.
destiny-
Ja by som privital viac bike racov, kedze potencial bicykla je malo vyuzity Happy Dance
Jertn
Ono by stačilo, kdyby se skyracy nedělaly jenom jako ozdobená rovinka a street racy si můžete stáhnout z MTA, je tam na výber z mnoha dobrejch tras a hlavně jsou to kvalitní závody. Na sp je půlka závodu rovinka a pak jsou tam 3 zatáčky, ale hlavně, že je tam ozdobenej start. Taky na SP skoro nikdo neumí správně položit cp a asi je to ani nikdo nenaučí, když tam nehraje nikdo, kdo by závodit uměl. Taky se na závody používaj jen 2 auta a to je Cheetah a infernus a zbytek aut se použije jen občas. Když už nevíte, jak pokládat CP, tak tím nemusíte ztrácet čas a stačí, když se podíváte na video z MTA a uděláte ten závod podle toho. Pak vám aspoň zbyde víc času na to, aby jste udělali nějakej pořádnej skyrace.


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Twixo38
2x viacej OAčok ako to kedysi bývalo


Nikdy to nebolo o počtoch, OA vzniklo pre hráčov, ktorí majú záujem o organizovanie akcií a nemuseli pritom byť plnohodnotní radoví admini. Tento záujem sa prejavoval zväčša u gangsterov a hráčov čo sa pravidelne umiestňovali v rebríčku víťazov, avšak nepatrili medzi "najslušnejších".

Touto informačnou vložkou som ti chcel naznačiť, že ak bude OA človek bez skúseností a je rád, že dojde race, tak sa nie je čomu diviť. A ak HLA berú do OA ľudí rovnakou metódou ako na klasického moderátora, tak by som sa ani nedivil, že tie akcie sú za "vyliž pitchu".

Ak sa niekto urazil, tak vaša chyba. Nepovedal som, že sú akcie dobré ani zlé a to isté i o OA.
Fifa
K tomu, jak se vybírá OA. Bereme každého, kdo má zájem na tzv. zkušební dobu, která trvá 14 dní. Za tu dobu se hráč musí seznámit s tím, jak fungují objekty, pickupy, CP a další důležité věci, které jsou třeba k tvoření akcí. Za výše uvedenou dobu musí hlavním administrátorům a správcům akcí ukázat, co postavil/vytvořil a je hodnocený dle jeho "výtvoru". Ve zkušební době jsou většinou 3 hráči, kdy z těchto hráčů se snažíme vybrat toho "nejlepšího", který nejvíc ovládá vše, co je k tomuto postu třeba. Někdy se vybere jeden, někdy dva a stalo se, že zkušební dobou neprošel ani jeden z hráčů, protože se nám jeho kvality nezdály natolik dostatečné, aby byl plnohodnotným OA.
Nemyslím si, že tento způsob je špatný, protože za 14 dní se hráč může předvést a my máme představu o jeho možných kvalitách a na čem je třeba u daného hráče zapracovat.
Twixo38
Nemyslím si, že tento způsob je špatný, protože za 14 dní se hráč může předvést a my máme představu o jeho možných kvalitách a na čem je třeba u daného hráče zapracovat.


Do tej skušobky sa treba i dostať a tam nastáva to, na čo som narážal, aby sa tí hráči nevyberali metódou ako u žiadosti na moderátora - "bože, tento provokuje, radšej tam dáme Dušana z Hornej Dolnej i keď má nulovú skúsenosť." Druhá vec je i tá, že skušobkou prešlo najväčšie pako a hráči, kt. mali odjazdené a ich akcie boli dosť oblúbené, tak neprešli.

A keď sa hráčom neľúbia akcie od dnešných OA, prečo sa proste nezačnú vyberať staré akcie, ktoré ľudí bavili? I tak ich 3/4 nebudú poznať, ostatní pamätať a ešte sa môžu dnešné OA i inšpirovať (:
evry
Nemyslím si, že tento způsob je špatný, protože za 14 dní se hráč může předvést a my máme představu o jeho možných kvalitách a na čem je třeba u daného hráče zapracovat.


Do tej skušobky sa treba i dostať a tam nastáva to, na čo som narážal, aby sa tí hráči nevyberali metódou ako u žiadosti na moderátora - "bože, tento provokuje, radšej tam dáme Dušana z Hornej Dolnej i keď má nulovú skúsenosť." Druhá vec je i tá, že skušobkou prešlo najväčšie pako a hráči, kt. mali odjazdené a ich akcie boli dosť oblúbené, tak neprešli.

A keď sa hráčom neľúbia akcie od dnešných OA, prečo sa proste nezačnú vyberať staré akcie, ktoré ľudí bavili? I tak ich 3/4 nebudú poznať, ostatní pamätať a ešte sa môžu dnešné OA i inšpirovať (:


Největší problém je, že některé oa udělá ji akci, protože jako “musí” což taky vypoví o tom, jak akce vypadá, a souhlasím, na oa, by se klidně trochu provokativní člověk mohl vzít, pokud se dokáže uklidnit, cesta vyhazovu je tu vždy, ale brát někoho absolutně bez zkušeností, nemá smysl, za ty dva týdny to chce hráče sledovat, jestli vůbec má potenciál se to naučit nebo ne. Pokud má potenciál, pak má smysl se mu věnovat a učit ho nové věci a co si budeme já jsem vždy hledal inspiraci v kvalitních akcí, jako byly například akce od geroje v té době. Prostě, když to někdo bere jako musím udělat akci, nikdy to nebude ani na 40% dobré a takový člověk je tam pak zbytečný.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
Twixo38
by se klidně trochu provokativní člověk mohl vzít, pokud se dokáže uklidnit, cesta vyhazovu je tu vždy


Na túto vetu čakám dobre dlho, škoda, že padla tak neskoro a ešte u OAčiek. Avšak ešte je problém taký, že títo hráči sú buď vybanovaní alebo ich kamoši, kvôli ktorým to hrali. Určite sa niekto nájde, no najväčšiu úrodu ste už zmeškali.

Až se najdou admini, co budou chtít jako kdysi dělat i akce a ne jen trestat hráče

ATomas
Tak zběžně jsem si to přečetl a taky se přispěju se svými 13 lety zkušeností. Ano taky jsem byl admin na svém vlastním serveru, ještě v dobách kdy neexistovalo nějaké rozlišení ze někdo dělá akce a někdo ne, i když dodneška jsem se s tímto rozlišením nesmířil, ale jednou jsem tuto pravomoc hlavním svěřil, tak jim věřím.
Doby co pamatuji já tak stačil udělat závod na NRG po dálníci LV a všichni byli spokojení, že jeto super zábava. Časem se přidávali nové a nové věci. Každá X-Mas byla akce na úrovni, kde jsem „adminy“ – OA školil jak jsou ty akce dělat. Poslední 2-3 roky mě tito OA – Admini předběhli, že jsem já sám měl problém i se super teamem testerů dorovnat úroveň.
To co tím chci říct, že je potřeba brát ohled na to, že člověk se musí učit. Máme nejpormakanější systém tvoření akcí na SA-MPu vůbec a rozhodně není jednoduchý. Není to MTA editor, a rozhodně umíme víc než MTA editor. Kvalitu našich akcí uznal i konkurenční majitel, a to už něco znamená, když je jeho jediný cíl zničit SP za každou cenu.
To co tím chci říct je, že podpora je důležitá, není třeba falešně chválit, ale zbytečně přísná kritika, že někdo kdo tu práci dělal 3 roky jí dělal líp… Ano dělal, protože jí dělal léta a tento člověk se učí. Tak to je. Ale on se vypracuje. Je potřeba ta důvěra. To že mu řeknete, že to stálo za hovno, mu jinak nepomůže se zlepšit. Musíte mu říct co by bylo lepší. Nebo úplně nejlíp říct, ta akce včera co jsi dělal, byla lepší než dneska. To jsou důležité informace proto, aby se zlepšily. Já jim věřím, že se chtějí zlepšit, ale musíte jim pomoct. Pamatujete na svého učitele na škole, když vám říkal že ničeho nedosáhnete? Jak jste s cítili?
Jiry
Jako já si myslím, že kvalita akcí a typ akcí je stejná jako kdysi, v dobách kdy s tím byl každý spokojený. Třeba já za sebe můžu říct, že co se týče závodů a myslím si, že mluvím za všechny co se trochu věnují závodů, že jim stačí klasický street race. Některé ty skyrace závody jsou až moc a jak psal ypres, tak někteří misaři co nezávodí mají vůbec problém to dokončit se třemi záchytnými body. Neříkám, aby skyrace závod úplně vymizel, ale aby to trochu bylo splnitelnější.
Akce smrti, tak ty jsou úplně stejné jako roky předtím, takže tady si nemyslím, že by s tím mohl být nějaký problém.
Další věc mi chybí častější gang evety/akce a firemní/eventy/akce. Když jsem byl SC, dával jsem klidně každý den třeba jen závod bridge/rally/route/farm/tour o nějaký ten RS navíc a nějaký ten peníz. Musím říct, ,že na těchto akcích byla třeba hojná účast, ale co jsem skončil jsem tuto akci neviděl ani jednou. Obdobně jako jsem to dělal u gangů, tak se dá vymyslet i nějaký ten rychlý event pro firmy o nějaký ty ceny.

Další kámen úrazu a to si myslím celou dobu je, že ty odměny jsou fakt doslova a do písmene směšný. Jedete 10 minut závod a dostanete 200k za první místo, Jako 200k v dnešní době je opravdu nic, takže většina když už jde, tak jde spíš kvůli zápisu než penězům. Vadilo mi, že i když nějaký hráč chce zasponzorovat akci, tak i toto je finančně omezené a nemůže si tam hodit třeba 100mega. Já vím ta ekonomika, ale myslím si, že kdyby se ty odměny minimálně 2,5x navýšily tak by to opravdu ničemu neublížilo. A z pohledu hráče, když chce sponzorovat nějakou akci, tak ty peníze už jsou stejně v oběhu a je jedno jestli je bude mít on, a nebo pepa co vyhraje akci.

Jenže co si já myslím, že je největší kámen úrazu a myslím si, že s tím nikdo nic neudělá je ten, že je prostě ta toxická komunita. Když si to vezmeme, tak ty akce jsou na nějaké drobnosti furt stejné, takže v tomhle to být alespoň za mě nemůže. V čem jiném by to tedy bylo? No v hráčích, Dneska prostě se hráč připojí a jen tepe do AT, že jsou nejhorší a že jsou přísní, a že tamto a tamto. Nějaká akce je nezajímá, protože si jezdí v cheetahu po mapě a píšou **** do chatu. Stalo se mi párkrát, že mi píšou do SZ hráči jak mají obcházet, ale když se kouknu tak PBan nemají tak proč to chtějí vědět, odpověď byla, že ho chtějí, protože chtějí ponižovat AT a následně obcházet. Takže když takhle hráči přemýšlí, tak si myslím, že akce jsou jedna z posledních věcí co je napadne na SP dělat. Když už se na tu akci dobelhají, tak jenom proto, aby mohli napsat, že akce stála za hovno.
To je hlavní věc, která by se na SP měla změnit, ale asi tady všichni víme, že to se nestane..
Kubon
Jelikož server absolutně žije a hrozně moc ho mám rád, tak se sem musím vyjádřit.

Určitě by nebylo od věci trochu střídat vozidla v street závodech. Každý má naučený ovládat sportovní auta, takže vyhrávají furt ti samí. Kdyby se závodilo s auty který stojí třeba na warpech bylo by to zajímavější. Takový ty pomalý šunky, má málo kdo naučený jak se chovají a měli by šanci i ti, kteří tak moc neovládají řízení a i nováčci.
Takový Petrys, který byl OA tak dělal přesně to co tady píšu. Dal tři závody za sebou a tři nějaký auta, který nikdo nezná a hned byla větší účast nováčků i těch, kteří neumí řídit rychlé auta.
Jertn
Jelikož server absolutně žije a hrozně moc ho mám rád, tak se sem musím vyjádřit.

Určitě by nebylo od věci trochu střídat vozidla v street závodech. Každý má naučený ovládat sportovní auta, takže vyhrávají furt ti samí. Kdyby se závodilo s auty který stojí třeba na warpech bylo by to zajímavější. Takový ty pomalý šunky, má málo kdo naučený jak se chovají a měli by šanci i ti, kteří tak moc neovládají řízení a i nováčci.
Takový Petrys, který byl OA tak dělal přesně to co tady píšu. Dal tři závody za sebou a tři nějaký auta, který nikdo nezná a hned byla větší účast nováčků i těch, kteří neumí řídit rychlé auta.


A myslíš, že to něco změní? Stejně vždy vyhraje lepší závodník, auto nerozhoduje o tom, kdo vyhraje. Spíš by to chtělo, aby lidi měli motivaci se učit jezdit a zlepšovat se.


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
LoadiNg
Boli časy kedy sa robili len akcie ako kopec smrti, let smrti, auto smrti.. tuning zrazy, derby atď.. a hráči boli spokojní, mňa osobne bavili najviac tieto akcie a nie street race a podobné srandy.. ale píšem to preto že možno niekto kdo má záujem isť za OA by chcel robiť len tieto akcie a nie sa tam hrať hodiny s tvorením závodu (na ktorý príde 15-20 ľudí a aj tak budú nadávať aký je ten závod oničom) potom sa nečudujem že OA strácajú motiváciu tvoriť závody keď každý sa stažuje aký je ten závod a nič.. Ale proste bez toho sa do OA nedostanete lebo neviete urobiť závod.. možno by to bolo fajn aj rozdeliť na tých ktorí radi robia závody a tých ktorí radšej budu robiť tie staré akcie ktoré už fungovali pár rokov dozadu..
Koldy
ATomas by mel za kazdou fakt dobrou akci davat petikilo a bylo by vse fajn a kvalita akci by byla skvela. Nechapu jak nekdo muze jit na OAcko a delat se s akci nekolik hodin za nejaky virtualni penize, to je vtip.
SLaKe
Boli časy kedy sa robili len akcie ako kopec smrti, let smrti, auto smrti.. tuning zrazy, derby atď.. a hráči boli spokojní, mňa osobne bavili najviac tieto akcie a nie street race a podobné srandy.. ale píšem to preto že možno niekto kdo má záujem isť za OA by chcel robiť len tieto akcie a nie sa tam hrať hodiny s tvorením závodu (na ktorý príde 15-20 ľudí a aj tak budú nadávať aký je ten závod oničom) potom sa nečudujem že OA strácajú motiváciu tvoriť závody keď každý sa stažuje aký je ten závod a nič.. Ale proste bez toho sa do OA nedostanete lebo neviete urobiť závod.. možno by to bolo fajn aj rozdeliť na tých ktorí radi robia závody a tých ktorí radšej budu robiť tie staré akcie ktoré už fungovali pár rokov dozadu..


Upřímně já nikdy žádný z**** na OA postu od hráčů snad nedostal. Když jsem dělal street race, postavil jsem cpčka a ještě ten race několikrát jezdil a posouval cpčka klidně i o milimetry jen aby to krásně sedělo. (Když už se fakt náhodou stalo, že je něco blbě, nechal jsem si poradit od mojich zlatých spoluzavodniku, jelikož jsem věděl, že tomu rozumí a jejich dodatky mají něco do sebe). Dokonce jsem i zvětšoval velikost cp, aby se krásně dali projíždět zkratky a zbytečne se nemissovali cpčka. Motivace více méně byla, dělal jsem to, co mě baví nejvíc a sám jsem si to i zajel. Využíval jsem možnost abecedy, že jsem si pro každé písmeno postupem času dělal trasy a když to bylo A daval jsem to s alphou apod. Motivace u mě přestala fungovat, když SAčka po mě chtěli abych udělal nějaké věci do megaakce. Chápu, že jsem to měl jako povinnost, ale **** se s nějakým Halloweenským závodem a nebo dělat něco nějakou Vánoční mapu (zdravim mého kamaráda petryse) tak to se Vám prostě dělat nechce a nic z toho nemáte.
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
37 Hlasů
42%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online