Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Jarda_Jarax - Vizitka // Edit 25.8.2021
Jarda_Jarax
Vaše serverové informace



Váš nick na serveru: Jarda_Jarax

Odehrané hodiny na serveru: 1200+

Váš bankovní obnos: Jeden den je to 700 000 000$, druhý 200 000 000$

Nasbíráno marihuany: Nepěstuji, mám teď okolo 50kg

Vlastním dům číslo: 88, 727, 1031, 1171

Vlastním hotel číslo: Nope

Můj oblíbený administrátor: Salazar, Skylake

Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /getid , /mark, /vshop

Mé oblíbené vozidlo: Můj Cheetah

Má oblíbená práce na serveru: Novinář

Ohodnoťte známkou práci administračního týmu (jako ve škole): 3-


Vaše webové informace



Váš nick na webu: Jarda_Jarax





Vaše osobní stránka


Jméno: Jarda

Příjmení: Jarax

Datum narození: 2.11.1998

Věk: 22

Kontakty: Facebook : Jarda Jarax

Kraj : Jihomoravský. (Město: Boskovice)

Stav : Svobodný

Zaměstnání : Nechám si pro sebe

Vzdělání : Vyučený Obráběč Kovu

Jazyky: CZ, SK, ENG, RU.

Děti : O žádných zatím nevím. Smile

Kde bydlím: Doma.

S kým bydlím: Sám

Sexuální orientace: Heterosexuál





Informace o Vaší postavě



Výška: 198cm

Hmotnost: 110kg

Postava:
1.
img.tpx.cz/uploads/6M9tAPP.jpg
(Fotka z roku 2017)

Barva očí: Hnědé

Barva vlasů: Hnědé

Brýle: Nepotřebuji

Na těle mám: 6 tetování na různých místech

Vousy: Plnovous

Fotografie (ukažte se nám): img.tpx.cz/uploads/118807338_974946562970949_4447121246541520949_n.jpg



Závislosti



Kouření: Momentálně už ne, dříve 2 krabičky za den.

Alkohol: s Mírou

Sex: Pravidelně

Závislosti: SP



Můj styl



Moje motto: Vyloženě nic nemám, ale chovám se tak, jak lidi ke mě.

Moje webová stránka: Nemám. Sad

Životní cíl: Mít se dobře. Smile

Co nesnáším: Lež, podvody, arogantní chování.

Oblíbená muzika: Trap, Rap, Rock, Metal, a někdy dokonce i pop a vše, co zní dobře.

Oblíbené jídlo: Špagety.

Oblíbené pití: Rum

Oblíbený film: Interstellar

Oblíbený seriál: Peaky Blinders, The 100, The Walking Dead, Salvation,

Oblíbená kniha: ˝Bohatý táta, chudý táta˝

Oblíbené oblečení: Vše, do čeho se vejdu. :D

Oblíbená barva: Zelená.


Po 4 letech jsem se nakonec k tomu dokopal a vizitku aktualizoval.
Upravil Jarda_Jarax dňa 25.08.2021 14:36
Jarda_Jarax
Díky, jsi mi tady toho napsala snad více, než v celé vizitce. :D Smile A taky myslím, že teď už jsme spolu zase ˝zadobře˝ jak předtím, vidím to stejně jako ty. Smile
Reggie_
Taková chudá vizitka, ale nevadí, o to mi tak nejde, účel to plní. fůů
No co jsem si tak s tebou psal, tak mi přijdeš dost v poho, koukám, že i nejsi tak daleko ode mě, co se týče bydliště, máme to od sebe zhruba hoďku, ale o tom si klidně můžeme napsat víc v PM na serveru. :D

Tak ať se daří, natáčej, streamuj, dělej prostě to, co tě baví. *Zatancujem*
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Szelby
Ahoj , tak ti tu hodím komentík. Moc tě neznám , ani jsem do nedávna nevěděl že někdo takový u nás hraje, takže zatím bez konfliktů Smile Vizitka graficky nic moc , ale obsahově svůj účel splnila. Uvidíme jak se budeš vyvíjet dál , tak ať se daří. Hi
Szelbovsky Cool
Jarda_Jarax
Reggie_ Málem bych zapomněl, už jsi ve vizitce taky napsaný. Smile Jinak díky a někdy můžeme dát nějaký sraz, taky na mě působíš jako v pohodě člověk a hlavně administrátor, se kterým je vždy sranda, takže doufám, že se časem poznáme víc. :D Smile

Szelby Díky! Smile Taky se s tebou na serveru nijak nepotkávám, takže z mé strany to vidím stejně jak ty. Smile
Pegasus
Zdar , v pohode "Juťuber" a tak isto aj hráč. Dá sa s tebou pokecať. Dúfam že pude nejaka dlhá séria z GTAčka. GL v real life Kytka pro tebe

Hi
Jarda_Jarax
_TheRock_ Díky, a doufám, že to bude dost dlouhá série. Smile
Jesus_
CSCS bracho, perfektní vizitka Jooo, jen tu grafiku trošičku vyladit
MaTy
Čest, určitě si tohle nepřečteš, ale "kamarádi" ti to jistě vzkážou.

Citácia
Už od začátku co jsem spatřil tvůj nick, uslyšel tvůj hlas nebo něco o tobě, přišlo mi to jako od naegovaného člověka. Ty mluvíš ve videu, jak to není o penězích tento server, přitom by si poje*al i svého kámoše o pár mega navíc, například ty obchody na tsku, my tam člověku říkáme, ať to nekupuje, že je to moc a ty si řekneš "jdem jinam do roomky a domluvíme se, tady kecaj děcka." To je chování fakt někoho komu nejde o peníze a slávu.


Říkej si co chceš, ale pro mě si jen a jen ovečka a youtuberská zlatokopka. Více pravdy máš na tom tvém videu konci na SP.
Aby to nebyl OT, tak vizitka klasická, bez nějaká serepetiček, jako hráče tě nemám rád a nikdy mít nebudu, sniž ego a pak se budeme bavit, nazdar a zamysli se nad sebou.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Jarda_Jarax
Aktualizace po 4 letech.
destiny-
I tak si len odpad clovek, a tie komentare nadomnou to asi len potvrdzuju. Na serveru vystupujes ako "tichy" bot co si jazdi misie sem a tam, ale v skutocnosti si len dalsi falosny clovek ktory hlada moznosti ako podkopnut cloveka.

btw, dufam ze ti ten pi*a gang skra****e Hi ale cenim ze si pozrel peaky, aspon jedna dobra vec na tebe ;)
Jarda_Jarax
I tak si len odpad clovek, a tie komentare nadomnou to asi len potvrdzuju. Na serveru vystupujes ako "tichy" bot co si jazdi misie sem a tam, ale v skutocnosti si len dalsi falosny clovek ktory hlada moznosti ako podkopnut cloveka.

btw, dufam ze ti ten pi*a gang skra****e Hi ale cenim ze si pozrel peaky, aspon jedna dobra vec na tebe ;)


Ahoj Destiny, jsem rád, že i ty jsi se rozhodl mi přidat komentář pod moji vizitku. Smile

Do chatu většinou nic nepíši z důvodu, že většina konverzací prostě nemá smysl a nic mi to nedá, hádat se o tom kdo má lepší aim, větší penis, více majetku nebo snad lépši aim mě opravdu ˝narajcuje˝, proto se k tomu nevyjadřuji.

Ano, mise mě celkem baví když jedu v konvoy s partou super lidí, díky kterým stále ještě hraji na serveru. Smile
Jinak GR, a sawny mě taky dost baví.

Je škoda, že si myslíš jak jsem falešný a hledám možnost jak podkopnout člověka, předpokládám, že tím bylo myšleno odkoupení tvého gangu. Bylo to hlavně z důvodu, že tě jako člověka díky tvému neustálému urážení a chování v gang chatu nemusím. Když např. propadal gang hráči MezerniCZEk nebo Matymu (a to nejsme zrovna nejlepší kamarádi) tak jsem je upozornil na to, že nemají podmínky. Chovám se k lidem tak jak se oni chovají ke mě.
Navíc sám dobře víš, že kdybych ho nekoupil já, udělá to někdo jiný.

Jo, Peaky Blinders je top seriál, už se těším na další sérii, která by měla být začátkem roku 2022 :D
Jertn
Supr hráč,
jsem rád, že hraješ na serveru, sice tu každej píše, že jsi mu něco udělal, ale je mi to nějak jedno. Ke mně jsi vždycky férovej a nikdy jsem s tebou žádnej problém neměl. Občas se divim, že dokážeš zůstat po všem v klidu, protože do tebe jede půlka serveru.

Hodně štěstí ve všem Jede jede mašinka


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Koldy
Typek co ma proste bouracku v hlave...Tobe by pomohla nejaka holka co by ti vysala ucet a utekla. Ted vim jak vypadas a kdybych te potkal, tak bych kladiva asi neudrzel. Sorry jako.
ErMiNtRuDa
Krásna vizitka jardo, si super kluk a ďakujem za spomenutie v obľúbených hráčoch. Milujú naše večerné bláboty na discorde i se šimonem Jooo
Upravil ErMiNtRuDa dňa 27.08.2021 16:44
Undefeated420
Vizitka jak se říká "klasika". Fotku docela oceňuji. Jako podle jména vím, že si propagoval server na YT. Něco podobného co Killator. Sice se moc neznáme, ale že bys měl ego do nebes to určitě ne. Jsou tu adepti mnohem horší. Jako je pravda, že misionáře nemám 2x v oblibě, ale když to někoho baví, tak ho za to nebudu napadat. Přeji hodně štěstí na serveru a i v reálném životě. 💪😉
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
Anonym
Zdarec,
V pohodě člověk, známe se už nějakou dobu a přeju ti pevný nervy s těma poloopicema co ti píšou za blbosti :D
Jako hráč jsi fajn, kecá se s tebou dobře.
Přeju ti dost pevných nervů na SP a irl také. Drsnej
Jarda_Jarax
Supr hráč,
jsem rád, že hraješ na serveru, sice tu každej píše, že jsi mu něco udělal, ale je mi to nějak jedno. Ke mně jsi vždycky férovej a nikdy jsem s tebou žádnej problém neměl. Občas se divim, že dokážeš zůstat po všem v klidu, protože do tebe jede půlka serveru.

Hodně štěstí ve všem Jede jede mašinka


Díky za tento komentář. Smile Také jsem s tebou neměl žádný problém, budu rád, když to tak zůstane i nadále, ty puberťáky jsem se naučil ignorovat, přecejen, co mi tu budou vyprávět nějaké 16ti leté děcka. :D

Vizitka jak se říká "klasika". Fotku docela oceňuji. Jako podle jména vím, že si propagoval server na YT. Něco podobného co Killator. Sice se moc neznáme, ale že bys měl ego do nebes to určitě ne. Jsou tu adepti mnohem horší. Jako je pravda, že misionáře nemám 2x v oblibě, ale když to někoho baví, tak ho za to nebudu napadat. Přeji hodně štěstí na serveru a i v reálném životě. 💪😉


Jojo, z vizuální stránkou věci vizitky jsem si nedal moc záležet. :D Možná další update bude nějak vypadat. Dříve jsem natáčel pro superpařbu(4 roky zpět), ale to už dávno není pravda. Jinak ohledně těch misí, jak jsem psal.. baví mě na tom ta parta s kterou jezdím, asi je jasné, že mě nebaví jezdit 2 hodiny z cp do cp. Právě naopak mě začali bavit gw a gr, ale učím se takže to ještě není úplně ono, ale pokuď by jsi chtěl určitě můžeme někdy zahrát. ;)

Zdarec,
V pohodě člověk, známe se už nějakou dobu a přeju ti pevný nervy s těma poloopicema co ti píšou za blbosti :D
Jako hráč jsi fajn, kecá se s tebou dobře.
Přeju ti dost pevných nervů na SP a irl také. Drsnej


restarte, jsem rád, že i ty jsi mi tu zanechal komentář, doufám, že budeš na serveru ještě trochu častěji než teď ať můžem zas zajezdit nějaké grka. :D
heddak
Hochu zdar jako možná máš cash na superparbe ale v realu máš exekuci.Hele jsem možná na šrot ted ale i tak máš u mně respekt.Nechci bejt s tebou nějakej nepřátel nebo něco pro mně takový hovna řešit jsou nesmysl.Myslim si o tobě ale že by jsi chtěl bejt hodně jakože Pán superparby chapes prosim nebuď takovej a dáme si pivko na LV jinak hochu jsi tam 24/7 co tak koukam v hodinach jsi mně dohnal jak nic
img.tpx.cz/uploads/50_1010515_180598.jpg
Jarda_Jarax
Hochu zdar jako možná máš cash na superparbe ale v realu máš exekuci.Hele jsem možná na šrot ted ale i tak máš u mně respekt.Nechci bejt s tebou nějakej nepřátel nebo něco pro mně takový hovna řešit jsou nesmysl.Myslim si o tobě ale že by jsi chtěl bejt hodně jakože Pán superparby chapes prosim nebuď takovej a dáme si pivko na LV jinak hochu jsi tam 24/7 co tak koukam v hodinach jsi mně dohnal jak nic


Pobavilo. :D
Jinak exekuci nemám a moc už nehraju, ale když mě něco baví tak se do toho dokážu pořádně zažrat, ať se jedná o cokoliv. :D Smile
Díky za super komentář.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19