Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

Diskuzní fórum » Ostatní » Videa
 
Videa z GR a jejich sestřihy (2014-2019)
Pandy
To by ovšem video nesmělo obsahovat vulgaritu, aby to mohlo byt na hlavní straně webu.
RaTy_
tak proc si protirecis a pises at to dam do galerie
Arbys
docela nesmysl :D dobře zpracovaný video, který výborně reprezentuje gang systém SP a může se pyšnit na hlavní stránce webu se tam nedá, protože v něm někdo řekl vulgaritu :D není to trošku zbytečně ortodoxní? vulgarity jsou všude kolem nás, už běžně i v televizi... obecně k tématu GTA SA to prostě sedí a nemělo by se to tak hrotit
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
RaTy_
a u killatorovejch blbosti zadna vulgarita nikdy nezaznela ze?
Upravil/a RaTy_ dne 05.11.2021 15:53
Bratek
a u killatorovejch blbosti zadna vulgarita nikdy nezaznela ze?


Video jsem ti neschválil já, právě kvůli obsahu v bonusu, nebýt toho, tak ho samozřejmě schválím. Je tam jednoduché pravidlo, že se to video má vyvarovat vulgaritám v jakékoli míře. Pro videa jako toto, je právě tato sekce na topicy s videi. Na hlavní stránce to má především reprezentovat, což si troufám tvrdit, že tvoje tvorba, zvlášť z gang systému, by určitě správně reprezentovala. Bohužel je tam ale ta zmiňovaná vulgarita. Pokud by sis dal tu práci, bonus z videa vystřihnul a provedl druhý upload, tak ho na hlavní stránce rád vystavím. To samé platí i pro případné budoucí videa, jen se vyvarovat té zbytečné vulgaritě, když to má reprezentovat na hlavní stránce, kde to vidí každý návštěvník webu.

Ke Killatorových videím se vyjadřovat nebudu, to jsem neschvaloval já a zpětné hodnocení není v mé kompetenci.
Jertn
A co je na tom špatně? To jako někoho odradí jít na server, protože ve videu ze sp zaznělo sprosté slovíčko?


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
RaTy_
nevim kdo to zase vymyslel, ale už jen v první větě v singleplayeru je vulgarita, to ke gta patří
Bratek
Bohužel to tak je, sám taky běžně používám vulgarity, ale na mě to tu nestojí. Tak pojďme dodržovat aspoň tohle minimum a můžeme to tam vystavit.
MaTy
Za mě to je jeden velkej úlet řešit stupidní vulgaritu, když sama hra je o násilí, drogách, sexu a převážně nadávkách, jak v reálném životě tak právě v téhle hře. Každej to používá a hrát si tady na to, že tady musí bejt každej slušňák, co nepoužije žádnou vulgaritu... Nezlobte se na mě... Raty je tady jeden z fakt malá lidí, co sem přivedl díky videím fakt dost hráčů, pro mě je to daleko větší jméno jak nějakej killator. Videa dělá kvalitní a to, že tam je vulgarita čert vem. Za mě je tohle fakt stupidní, obzvlášť, když sami vývojáři v této hře zanechali několik vulgárních Easter eggu, jako je například nápis T-shirt ´n´ Sh*t (bez cenzury samozřejmě), nebo skálu ve tvaru penisu (co*k rock). Hrajeme si tu snad na nějakou duchovní společnost nebo co? Jsme do háje ve hře GTA, kdy si to uvědomíte?
Raty k tvým videím mám asi jedno, jsou fakt bombový a díky tobě a sauccemu jsem taky nahlédl do GS, díky moc, čau.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Jiry
Za mě to je jeden velkej úlet řešit stupidní vulgaritu, když sama hra je o násilí, drogách, sexu a převážně nadávkách, jak v reálném životě tak právě v téhle hře. Každej to používá a hrát si tady na to, že tady musí bejt každej slušňák, co nepoužije žádnou vulgaritu... Nezlobte se na mě... Raty je tady jeden z fakt malá lidí, co sem přivedl díky videím fakt dost hráčů, pro mě je to daleko větší jméno jak nějakej killator. Videa dělá kvalitní a to, že tam je vulgarita čert vem. Za mě je tohle fakt stupidní, obzvlášť, když sami vývojáři v této hře zanechali několik vulgárních Easter eggu, jako je například nápis T-shirt ´n´ Sh*t (bez cenzury samozřejmě), nebo skálu ve tvaru penisu (co*k rock). Hrajeme si tu snad na nějakou duchovní společnost nebo co? Jsme do háje ve hře GTA, kdy si to uvědomíte?
Raty k tvým videím mám asi jedno, jsou fakt bombový a díky tobě a sauccemu jsem taky nahlédl do GS, díky moc, čau.


Jako s tím, ze přivedl víc lidi než killtor bych nesouhlasil. Když se koukne někdo na videa z GR, který na SP nehraje tak nechápu absolustně o co tam jde. Prostě člověku co nehraje na SP to přijde stupidní :D.

Jinak taky mám tuny záběrů z GR, ale přijde mi to už zbytečný tady něco produkovat na mrtvou SP, skoda no ..

Trestat vulgarismus nebo ho cenzurovat v SAMPU taky nechápu, jestli je to kvůli dětem, které znají horší slova než my starší, no nevím :D
RaTy_
no a ted se pridalo video do galerie kde je hned na zacatku x vulgarit tak co to je? :D
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
6 Hlasů
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
42%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16