Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
od AT pro hráče
Anti

cdn.discordapp.com/attachments/970700125552922662/970718246305157130/WLA_-_Vizitka.png
img.tpx.cz/uploads/west_side_podpis.jpg
Logan_
Pekná štatistika, Pbany rastú :D
sK
Viac pbanov! *ZABIT* :D
UnknownGamer
Pekne, celkom by ma zaujímali moje staty za tích 11. dní, ehm Pixel ? rofl
err0rk0
Citace
CzSK napsal:

Citace
_Crazy_ napsal:

Bylo to už dávno, ale myslím, že to někdo měl, nebo že bych si to o jedno desetinné číslo spletl? Kráva


Neměl, byl to Blonďák. Smile Ale spíš si myslím, že to bylo kolem 9,000.

Rekord má Blondak za 6.581 zodpovězených dotazů za měsíc Listopad/November minulého roku.
Teczka83
No ale ty dotazy nic moc chlapci, bývalo jich víc Smile. Nebo že by už odpadly hloupý otázky? *11*
Morrison321
A ako máme ovplyvniť, kto, kolko dotazov pošle ? :D
_Crazy_
Nabídnout mu $$$
:DDDD
err0rk0
Citace
Teczka83 napsal:

No ale ty dotazy nic moc chlapci, bývalo jich víc Smile. Nebo že by už odpadly hloupý otázky? *11*

Doposud bylo jen jednou víc zodpovězených dotazů než nyní a to minulý měsíc, přesně 24.149.
TheMajo
A, že administrátori nič nerobia (nechápem ludí čo hovoria, že AT je teraz úplne najhorší práveže naopak tu je ukážka ako sa pekne za tento mesiac o server starali a dbali na jeho čistotu (tou nečistotou myslím cheaterov)).
Czipisek
Citace
TheMajo napsal:

A, že administrátori nič nerobia (nechápem ludí čo hovoria, že AT je teraz úplne najhorší práveže naopak tu je ukážka ako sa pekne za tento mesiac o server starali a dbali na jeho čistotu (tou nečistotou myslím cheaterov)).

Samo o sobě jako celek odvádíme skvělou práci, ale někdy chování některých pokulhává a ostatní potom označují celé AT jako neschopné blbce, i když by tak měli označovat jen jednoho.

Ale i tak, i já můžu potvrdit, že po nabrání nových adminů se klid, zábava a pořádek na serveru opravdu drží zuby nehty. Smile)
TheMajo
A to aj niektorý odcházajú :D
ViktoreK
A když já dávám dotazy tak mi všichni akorát nadávaj pfff :D
Jinak tolik pbanů a tak prázdnej banlist :D
Fantasy
To je hustý :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
40 Hlasů
43%
Ano, ale hokej moc nesleduji
16 Hlasů
17%
Ano, těším se na gaučové trenéry
15 Hlasů
16%
Ne
13 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18