Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[Rozhovor] Anti
_Crazy_
_[C]raz[y]_: Ahoj Anti, asi netušíš, proč jsem si Tě vybral, že ne? ;)

Anti: Zdravím, no upřímně moc netuším no :D Nečekal jsem, že si ty vybereš zrovna mě :D

_[C]raz[y]_: Chci abys mi udělal grafiku :D... Ne dobře, jsi dlouhodobý hráč, co už si něco nahrál a má nějaké vzpomínky ze serveru

Anti: Jo, ty vzpomínky zde jsou a není jich málo ;)

_[C]raz[y]_: Tvé začátky byly pod nickem AntiCreaturPro? S kým jsi na serveru začínal, kdo Tě na server dostal?

Anti: Takže k nicku AntiCreAtuRPrO jsem se dostal až někdy v roce 2012 svůj úplně první nick si nepamatuju, ale první na kterém jsem hrál aktivněji byl TomiCZ. Na serveru jsem začínal s bývalím spolužákem rycicz ( Nyní LoulinPro). A jak jsem se k němu dostal? Jako většina z nás, naprostou náhodou, prostě jsem se dozvěděl, že u gta sa existuje možnost MP tak jsem hnedka hledal nějaké servery. Client byl tehda 0.3a / 0.3b (teď si nejsem jistý) a to moc serverů nebylo, jako jeden z prvních českých mi vyskočila SP na ní se mi zalíbilo a tak jsem tam zůstal Smile

_[C]raz[y]_: Hraje ještě LoulinPro? Dlouho jsem ho na serveru neviděl

Anti: Hraje, ale nyní né tak aktivně kvůli školy, ale takových je nás v červnu více ;)

_[C]raz[y]_: Přejdeme k tvému reálnému životu? Kdo jsi, jaké máš cíle, představ se

Anti: Takže, jmenuji se Tomáš, pocházím z Hlučína. Je mi 16let. Studuji na SŠ elektrotechniky a informatiky v Ostravě obor informační technologie, 1.ročník :D Miluju streetdance a vše okolo toho, aktivně se tomu věnuji už skoro 7.let. Mé cíle? Toť otázka, upřímně vlastně nevím ani jak se vidím příští rok, natož za pár let. Jsem si jistý tím, že chci pokračovat s tancem a že bych se rád zajímal o grafiku, ale více ani ťuk :D

_[C]raz[y]_: Ano, tvoje grafika je velice profesionální a dost se mi líbí, přejdeme k administrátorskému působení. Nemýlím-li se, byl jsi dočasný administrátor a nyní okupuješ post klasického administrátora. Napiš nám, jak ses dostal k postu dočasného a klasického řadového administrátora?

Anti: K postu dočasného admina jsem se dostal naprostou náhodou, jako všichni co stáli v petici za Cézetkem. Po té byl nábor, ale přes ten jsem se nedostal, řekl jsem si, že tomu dám ještě čas a najednou se objevil další nábor, řekl jsem si proč to nezkusit a podal jsem si přihlášku pak se přihlásím na skype a vidím, že mi pixel píše jestli o ten post tedy stojím, pak už jsem jen vyplnil test a byl jsem na postu Smile
A díky, jsem rád, když se líbí Smile

_[C]raz[y]_: No, doufám, že se ti bude dařit a dotáhneš to ještě dál. Na serveru si Tě moc nepamatuji, jedinou vzpomínku na Tebe mám, když jste u warpu /lv dělali bazar a prodávali tam auta, pamatuješ?

Anti: Jo, to bylo období, když jsme si s EKGčkem řekli, že by se hodily peníze a napadl nás bazar, auta jsme kupovali za nízké ceny a prodáváli je dál za vyšší, kšefty se hýbaly, peníze přibívaly, ale pak přišla změna cen aut a ejhle KRACH :DD

_[C]raz[y]_: Mohu se ještě zeptat, jak si přišel k nicku AntiCreaturPro?

Anti: Hrával jsem hodně karty Magicky a tam se ty stvoření nazývají creatury takže tak vzniklo to Creatur, proč tam je anti vlastně ani nevím, ale nakonec se to hodilo :D A to Pro jsme se dohodli s Loulinem, že si to tam dáme, měli jsme dokonce i ProGang atd. :D

_[C]raz[y]_: Mezi moje další otázky se řadí i to, jak ses dostal ke grafice? Kdo tě učil? V čem pracuješ?

Anti: Dostal jsem se k tomu tak, že sem na webu pořád jen viděl topicy jak každý dělá avatary a kolik si účtuje atd., řekl jsem si jo, slušnej byznys a tak jsem stáhl photoshop, naučil jsem se všechno sám, jen na pár věcí které mi ukázali patazz/bboy. Nyní se začínám zajímat ještě o cinemu4D, ale to je už jiný kafe :D

_[C]raz[y]_: Mezi poslední "větší" otázky jsem zařadil i tvůj majetek na SP. Co všechno vlastníš/vlastnil?

Anti: Ale ne, majetek :D :D Řeknu to takhle, v ruce jsme měl snad každou nemku co na serveru je, ale v poslední době je to mizerné.. Někdy ke konci ledna jsem měl na svém účtě poschovávaných snad 700-800mg, nyní mám 49 a jsem rád :D

_[C]raz[y]_: Jak jsi o ně přišel?

Anti: Taxi firma LV kup za 500 prodej za 200-250mg, Biffin bridge hotel 2x propadl, Hitmany, rád jsem vypisoval na hráče odměny aby si taky užily peněz a to se pak ztratí rychle :D

_[C]raz[y]_: No tak Taxi Firmu LV bys teďka těžko ukecal za pár zlámanejch grešlí... Co se ti na SP líbí nebo naopak nelíbí? Stačí uvést 1-2 příklady u každého

Anti: Mám-li být upřimný, jak jsem začínal tak se mi líbila o dost více, ale i teď je SP unikátní a to mě na ní baví. Je pravda, že né každá nová věc, je dobrá, ale můžeme být rádi aspoň za něco. Na SP se mi líbí systém lvlů, protože si hráč ozkouší všechny povolání a ještě si vydělá něco do začatku, co se mi nelíbí, je to, co nemůžeme ovlivnit a to jsou někteří hráči.

_[C]raz[y]_: Teď příjdou na řadu krátké otázky na které můžeš napsat jen ANO/NE nebo se k nim vyjádřit a trošku o nich pohovořit
Jaký je tvůj názor na nový systém závodů?

Anti: Od toho co se přidali na server ty závody jsem tam ještě nebyl, protože mám omluvenku, takže zatím názor není.

_[C]raz[y]_: Napiš dva nejlepší administrátory, co kdy na SP za tvé působení byli

Anti: Lofastek, Nylez (Rocket)

_[C]raz[y]_: Jak vnímáš práci AT ty, když jsi v centru dění? Jsou nějaké věci, které se za dobu tvého působení v AT změnily nebo které Ti zrovna moc nevyhovují?

Anti: Práci vnímám, jako nový pohled na celou hru, zase nějaké zpestření něčeho, o čem jste si mysleli, že už vše víte. Pořád se něco mění Smile

_[C]raz[y]_: NeXus do AT?

Anti: Ano

_[C]raz[y]_: Crazy do AT?

Anti: Ano (ve skutečnosti NE, upraveno by Crazy :D)
Anti
Ještě jednou díky za rozhovor Díky
cdn.discordapp.com/attachments/970700125552922662/970718246305157130/WLA_-_Vizitka.png
img.tpx.cz/uploads/west_side_podpis.jpg
Sh1TeRkO
0.3a si nehral, alebo si Ťa len nepamätám. Smile Kedže som hral celú 0.3a. jazyk
Wojta bol lepší ako lofastek. ;)
Pekný rozhovor.
Anti
Citace
Eddo napsal:

0.3a si nehral, alebo si Ťa len nepamätám. Smile Kedže som hral celú 0.3a. jazyk
Wojta bol lepší ako lofastek. ;)
Pekný rozhovor.


Já si sám nepamatuju první nick, ale bylo to léto 2010 :D Spíše 0.3b :D
cdn.discordapp.com/attachments/970700125552922662/970718246305157130/WLA_-_Vizitka.png
img.tpx.cz/uploads/west_side_podpis.jpg
HeWhoMustNotBeNamed
Rozhovor pěkný Smile
_Crazy_
Citace
Pixel napsal:

Rozhovor pěkný Smile


Díky, hrozně moc si toho vážím ;)
stinG_
Pekne Crazýku Smile
LeGacy
Fakt pekný rozhovor. Palec nahoru
Niektoré z tých otázok by sa hodili mne. rofl
_Crazy_
Citace
LeGacy napsal:

Fakt pekný rozhovor. Palec nahoru
Niektoré z tých otázok by sa hodili mne. rofl


Pokud jsi ještě rozhovor neposkytl, tak se boj a očekávej mojí SZ :D
Dance
Ajaj Anti :D i ty milujes streetdance? čumím Tak to jsme dva hej Pivo
Jinak rozhovor pekny, mas dobre otazky Crazy ;)
Anti
Citace
Dance napsal:

Ajaj Anti :D i ty milujes streetdance? čumím Tak to jsme dva hej Pivo
Jinak rozhovor pekny, mas dobre otazky Crazy ;)


Dancíku fakt? :O
cdn.discordapp.com/attachments/970700125552922662/970718246305157130/WLA_-_Vizitka.png
img.tpx.cz/uploads/west_side_podpis.jpg
Dance
Citace
Anti napsal:

Citace
Dance napsal:

Ajaj Anti :D i ty milujes streetdance? čumím Tak to jsme dva hej Pivo
Jinak rozhovor pekny, mas dobre otazky Crazy ;)


Dancíku fakt? :O


Jopa YES
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasů
28%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
13%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16