Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rychlé oříznutí obrázku
McZajda
Mě totiž moc s tou hůlkou a rychlím výběrem moc nejde Sad vždy tam zůstane nějaké to pozadí i když se s tím plácám třeba půl hoďky
Patazz
Nic pro kvalitni praci netrva kratkou dobu, ja orezavam pen toolem, je to to nejlepší.
A zkratka na to aby se ti nějak zazračně vybrala jen postava bez pozadi neexistuje.
Ono jde jen že si to ořízneš a pak podržíš alt a klikneš na miniaturu layeru, pak se ti to označí.
Xena
Ale pochybujem, že by ti ten počítač oddelil od pozadia nejaký zložitý obrázok.
A odporúčam najskôr duplikovať vrstvu alebo odomknúť zamknutú vrstvu.
Patazz
Přesně tak, nějaky klikyhaky sto procentně ne, maximalně čtverečky obdelničky kolečka a takovyhle jednoduchy tvary :D
McZajda
Xena díky za to magické laso s tím mi to jde fakt dobře. Jinak Patazz s tím rychlým výběrem mi jdou zase velké obrázky také díky:D. Jinak Xena pokud jsem něco s tím lasem pokazil a pořád mám výběr jak vrátím z5 abych to mohl dodělat?
Yamborghini
Já třeba s lasem nikdy nedělal, jak říká patazz, nejlepší je pen tool, potom když máš jednoduché pozadí tak stačí kouzelná hůlka.
Anti
Když je černé pozadí kouzelná hůlka, když je jiné tak laso (ale je to strašně titerná práce skoro v pixelech bo tvoří rovné čáry.) a nebo pen tool (ale já s ním osobně neumím :D )
cdn.discordapp.com/attachments/970700125552922662/970718246305157130/WLA_-_Vizitka.png
img.tpx.cz/uploads/west_side_podpis.jpg
McZajda
Všem moc děkuji za radu!
Prosím
Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jaké plány máte na léto?
Zahraniční dovolená
26 Hlasov
31%
Výlety po okolí
7 Hlasov
8%
Festivaly
8 Hlasov
9%
Poflakování se s přáteli
17 Hlasov
20%
Sedět doma a hrát videohry
27 Hlasov
32%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 9