Informácie o serveri

Adresa IP
Online hráčov
Partner:
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Avatar - 3MG
Otaku
Facepalm jak můžeš vybrat něco, co má blbé rozlišení, hnusnej text + font :D Neříkám že moje je lepší (teda já si myslím že je) :D Ale prostě na tom vyhernim obrazku je hezky jenom ten zakladni obrazek z GTA V :D ta hlava šla lepší i text. Ale co už, cg.
Rosta
Citácia
kacicak napsal:

Dobře tedy , AdamGangster vyhrává s tímto obrázkem : [img]http://jpeg.cz/images/2015/09/14/lBV4f.png[/img]

Napiš mi SZ kdy budeš chtít vyplatit odměnu ;)

Lock prosím


Okej šéfe. Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Kam se chystáte v létě?
Jedu na dovolenou do ciziny
18 Hlasov
29%
Budu jezdit na výlety po Česku
9 Hlasov
15%
Budu hrát SuperPařbu
17 Hlasov
27%
Nemám ještě žádné plány
18 Hlasov
29%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 11