Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
FlexKillah - Vizitka 3.3.13
DaJaS_
Upřímnou soustrast.
OcoNneR
Upřímnou soustrast byl si fajn týpek.
Floatin
Úprimnú sústrasť aj keď si nemyslím,že jeho rodičia toto budú čítať.
Geroid
Floatin to je uplně jedno kdo si to přečte! Byl to jeden z nejlepších lidí tady a jeden z nejferovějších týpku co jsem kdy znal. Zaslouží si veškerou úctu ať už to někdo čte nebo ne.
Upravil Geroid dňa 29.06.2017 17:39
Nosferatu
Každopádně jsem ho neznal tak dobře jako někteří z vás, ale jednou byl v řadách AT, tak i já se přidávám.
Upřímnou soustrast.
VTEC
CO PROSIM????????? co se proboha stalo
Larex
Upřímnou soustrast byl si legenda a legendou budeš R.I.P
Reggie_
Neznám ho, ale věřím, že to byl dobrý člověk. Holt smrti neporoučíš, je mi to líto, ať už se stalo, co se stalo..
Upřímnou soustrast.
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Fantasy
Navždy v paměti Smile Rest in peace. Měj se tam nahoře dobře
safty
Jeden z najlepších ludí čo na sp vôbec hrali, úprimnú sústrasť..
Barty
Je mi líto co se stalo. Upřímnou soustrast.
Pegasus
Aj keď som hráča moc nepoznal. Čo sa stalo , stalo sa. Pred smrťou nikto neutečie. Úprimnú sústrasť. Kytka pro tebe
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=24256
OndraS1
Je mi upřímně líto co se stalo, sice jsem hráče nepoznal, ale pro jeho rodinu to musí být velká rána. Upřímnou soustrast.Kytka pro tebe
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-xd.png
Mordis
Bohužel jsem neměl to štěstí se s ním poznat.
Každopádně vím že takový člověk hrával.
Nechť je mu země lehká a je mu nahoře dobře .
Upřímnou soustrast rodině, není nic horšího než přežít své vlastní dítě.
NiKo_
Ja som hráča nepoznal ale ako to tu čítam tak pevne verím, že to bol skvelý hráč takže prajem úprimnú sústrasť je mi to lúto.
Luko
Ja som hráča poznal, keďže som s ním zdielal členstvo v jednom z najlepších gangov na SP. Párkrát som si s ním nezáväzne popísal a bol to v pohode človek, ktorý odrážal vo svojom správaní doterajšie nazbierané skúsenosti, pričom sa na nič nehral. Z vizitky a zo záujmov vyplýva, aká osobnosť to bola a myslím, že na SP z hráčov jedinečná. Pre mňa sa navždy zapísal do pamäte ako král ovládania Savanny, keď ma učil ako s ňou robiť rôzne triky, napríklad ako ju prevrátiť na strechu s hydraulikou. Tiež sa mi vryl do pamäte ako človek, ktorý symbolizoval A.C.A.B. či už ako gang alebo frázu. Dúfam, že zostane navždy v našej pamäti!
TripS
Upřímnou soustrast cele rodinne snad mu tam nahoře bude lip jednou legenda navždy legenda !!! Amen king Kytka pro tebe
Xena
Uz to par dni viem. Dost ma sokovala tato sprava...to asi kazdeho, kto ho aspon trochu poznal. Patril k tym ludom, na ktorych sa nezabuda aj napriek tomu, ze sme sa moc nepoznali. Odpocivaj v pokoji flex.
Upravil Xena dňa 04.07.2017 11:56
Mixer
I když jsem se moc neznali sem tam jsem se jen potkali u teraka jak jsi zabijel tak upřimnou soustrast rodině a doufám že se tam na hoře máš aspon dobre ;) Hi
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
VTEC
v podstatě tenhle člověk mě přived k rapu z 90sátejch, zlatá era, opravdovej hip hop co má hlavu a patu....
na serveru od začátku až po konec s nim a provem v a.c.a.b. gangu, lidi který jsem respektoval, někdo si na ně otevřel usta, hned dostal čočku... opravdový lídři který to uměli srovnat do latě...
ale to už je vše pryč a teď i Flex
i já už utek hrobníkoj z lopaty, život je mrcha a nemůžete věřit ani sobě!
odpočívej v pokoji brachu

mimochodem umřel o 5 dní později co Albert Johnson, prodigy of mobb deep, světová ikona hip hopu

Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
18 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasov
22%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasov
15%
Ne
6 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
5 Hlasov
11%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 21