Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
FlexKillah - Vizitka 3.3.13
Geroid
Prosím uctěte Flexovo - Erichovo památku v dnešní den kdy by oslavil 29.let
Zaslouží si tu největší úctu.. Jeho život a poslední chvíle slovy jeho maminky v odkaze níže.

https://www.dlouhacesta.cz/produkt-51...-antkowicz
img.tpx.cz/uploads/FLEX%20RIP.jpg
DangerRMV
Vím o FlexKillahově osudu už hodně dlouho, ale teď sem se rozhodl zde napsat pár řádků.

Jakmile jsem si přečetl ten celý odkaz co zde poslal Geroid, tak je mi z toho strašně moc smutno... tekly mi normálně i slzy při čtení toho článku. Je to opravdu moc smutné, takový osud si nezaslouží nikdo. Nejhorší je, že nikdo neví kdy tato zákeřná nemoc příjde, klidně i ve 20 letech nebo 50 a nebo taky naštěstí vůbec. Hodně blbečků na serveru si z této nemoci dělá srandu a tvoří se z toho vtípky, chápu, že je to nějak legrační, ale ve většině situacích rozhodně ne, dokud nezažijí co to je pro ně nebo pro její rodinu, nikdy se nepoučí. Škoda mladého života, škoda toho, že si nesplnil svůj životní cíl který chtěl a taky hlavně škoda skvělého člověka. Rád bych vrátil čas a jezdil proti němu opět GR. Je to hrůza...

Upřímnou soustrast, snad je ve svém hiphopovém nebi FlexKillah spokojený.
Ruda
Ty sis to nezasloužil kámo, jsem asi už jeden z mála co s tebou mohl mluvit a vím že si byl šéf, odpočívej tam nahoře a počkej tam na nás s Pacem. IB nezapomíná my man. Jednou bastard, navždy bastard. (y)
Provocateur
Netřeba slov..
nikdy nezapomenu na dlouhý hodiny tady na SP a všechno co jsme spolu zažili..
Počkaj tam na nas hore bro věrnost v srdci akab v krvi, drž mi tam místo pane nahoře se zase sejdem
Diana
Úprimnú sústrasť.Pamätám si ťa ako dobrého hráča a nehovorím to len preto že mám úctu k mrtvym.
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
VTEC


děkuju za odkaz
právě jsem to četl

po třetim odstavci mě přepadl záchvat pláče
ANO řval jsem a měl problem to dočíst


proč to zvírazňuju? aby bylo vidět, chci aby to bylo vidět,
že mě dohnala k potoku slz smrt člověka kterýho jsem znal pouze přes internet z čehož plyne že to byl opravdu někdo

„NEZAPOMENE SE NA MĚ, že jsem tu byl?
rozhodně ne kamarade, tvuj hudebni styl semnou bude do smrti
zase pláču...

psal jsem to asi 30 minut
dneska neusnu
As3
Totohle člověka jsem nepoznal, velmi mě to mrzí, měj se tam nahoře hezky.

Odpočívej v pokoji..
Upřímnou soustrast.
aure
odveky rival no bola aspon sranda velky panko ;) ccg vs acab navzdy
rip
Krowky
Teraz v noci som trošku lustroval web a narazil som na jeden článok od Flexa z pred 5 rokov. Kto hral v dobe kedy on tak dúfam že oživí spomienky a kto nie tak bude mať aspoň nejakú predstavu...ale úprimne pri čítaní posledného velkého odseku mi prešiel až mráz po chrbte, že možno ani nevedel akú velkú pravdu napísal a akú krutú hru s ním rozohrá osud...
http://superparba.eu/articles.php?art...cle_id=117
DangerRMV
Rozbrečel sem se ke konci... je to šílené, je to něco strašného, když čtu mega dlouhý článek a přitom vím, že už ten člověk není mezi námi, vždyť tu snáma byl, psal si snáma v chatu, komentoval, smál se a teď už tu prostě není, v takovém mladém věku??? Když si plánuje jaký život chce mít a chtěl být v životě spokojený, šťastný, úspěšný a potom ho z ničeho nic potká to, co ho potkalo. Hrůza, děs, slovy nejde vyjádřit jak je to něco nepředstavitelného a smutného, život prostě není fér... Stačí pár vteřin a celý život je rázem v prdeli... Je mi toho kluka moc líto...
Ruda
ATomas by mu měl udělat nějaký pomník přímo na SP, myslím že Flex by si to zasloužil. Dát mu to k bývalému sídlu IBčka by myslím bylo ideální, když se o tom zmiňoval i v článku, zároveň by na něj vzpomínala spousta lidí, což byla věc kterou Flex zmínil těsně před smrtí.
Bakerko
Ruda súhlasím bolo by to fajn
DangerRMV
Rudo, tohle už sem dával před pár měsíci do návrhů a dostal sem všude hejt, že se to nehodí a je to zkrátka blbost, že by měl být pomník spíš v realitě někde a ne ve virtuální hře apod., tak sem mávl nad takovýma názorama rukou, raději souhlasil a vymazal to a nechal přesunout do koše, takže nevím jestli by změnili názor po tomhle, možné to je.
MaoS
Ale je to nejaká pamiatka hráča ktorý nieČo znamenál pre hru a tiež si myslím že by si to on zaslužil Smile) a nie či to je realita alebo virtualita tiež suhlasím ! Smile
RuliiKkO
Dozvěděl jsem se to přes brášky Dangera, já tu bohužel celý rok 2017 nebyl, do dnes jsem nic nevěděl a jsem momentálně v šoku, opravdu.
FlexKillah, úžasný hráč, jasně že ho znám a byl to frajer s velkým F. Neskutečné, nemám slov, odpočívej tam nahoře ti bude mnohem líp, určitě tam na nás koukáš a směješ se jak tu blbnem na sp že jo? Seš král kámo, je tu plno legend ale ty seš ten největší. Jednou se tam uvidíme, do té doby.. drž se. Pivo

Mám tě rád kámo Palec nahoru
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
shoody123
Odpočivaj v pokoji :|
Úprimnu sustrasť Pláču
Upravil/a shoody123 dne 24.09.2019 02:32
Bratek
Holla Flexi, za měsíc už to budou tři roky co mezi námi nejsi. Čas od času si čtu příběh od tvé maminky a vždy u toho bulím, jak když jsem to četl poprvé. Tenhle osud jsi si nezasloužil. Vnímal jsem tě na serveru pomalu jak staršího bráchu, tvrdím si říct, že jsi mě i dost vychoval a vděčím ti za to, jaký teď jsem. Měl jsi vždy svůj osobitý přístup k věci a držel jsi se svým zásad. Mrzí mě že jsme mimo SP nebyli více v kontaktu. Pevně doufám že tam nahoře na nás čekáš. Nikdy na tebe nezapomenu, odpočívej v pokoji.

Věrnost v srdci, ACAB v krvi.
Upravil/a Bratek dne 26.05.2020 20:59
Provocateur
S obrovským respektem vzpomínám... společný vzpomínky mi vytváří úsměv na tváři a já vím, že bys k tomu dodal nějakou legendární hlášku, byl jsi jedinečnej člověk a přesně takovýho si tě budu pamatovat už napořád i přes to jak to hrozně letí... mír s tebou
arnoo
Odpočívej v pokoji! Strašně rád na tebe vzpomínám! Ty začátky v gang systému a podobný koniny! Prostě respekt k tobě! Počkej tam na nás nahoře a drž nám tam místo! Jednou ACAB < NAVŽDY ACAB.. Sad Sad

// Paladino
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
19 Hlasů
40%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasů
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
15%
Ne
6 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
5 Hlasů
11%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13