Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rychlý prachy
Gameluner

img.tpx.cz/uploads/rychlyprachyedit.png
Citace
Zdravím a vítám vás u vizitky firmy Rychlý prachy.


img.tpx.cz/uploads/ofirmegameluner.png
Citace
Firma byla od serveru zakoupena dne 1. 9. 2019. Dostat se k ní můžete pomocí /cloc 9.
Zakoupili jsme ji společně s hráčem Qark, ne pro výdělek, ale pro zábavu.
Firma se zabývá zaměstnáním prostitutka, což je zábavný a výdělečný job zároveň.
Nachází se v lokaci
Bone County, kousek od vězení a zároveň hned u zaměstnání prostitutky. Sídlo firmy je vedle vchodu do nevěstince s názvem The Big Spread Ranch.

img.tpx.cz/uploads/firmavizitkagamelokace.jpg



img.tpx.cz/uploads/nasepravidlagameluner.png
Citace
Pravidel moc nemáme, ale za to dbáme na jejich dodržování.
Především
žádné urážení ostatních!
Jelikož se v našem vozovém parku nachází Dumper, je zakázáno dělat s ním bordel na warpech.
Ostatním členům firmy pomáháme.

Komu se naše pravidla nelíbí, do naší firmy nemusí ani vstupovat. Na dodržování pravidel dbáme a jejich nedodržení znamená okamžitý vyhazov.


img.tpx.cz/uploads/firemnihodnostigameluner.png
Citace
Po připojení do firmy dostane každý rekrut základní hodnost Mladá šlapka. Platové ohodnocení Mladých šlapek je 98%.
Jakmile Mladé šlapky vydělají firmě 100 000$, stanou se z nich Staré šlapky s platem 99%.
Hodnosti Pasák a Bordelmamá mohou mít jen dva lidé a to Zástupce a Majitel firmy.
Mimo tyto přednastavené hodnosti si každý člen může kdykoliv říct o Hodnost na přání.


img.tpx.cz/uploads/vedenifirmygameluner.png
Citace
Bordelmamá v naší firmě je Gameluner.
Pasákem je Qark.
Přesto jsou ale nejvýznamnější samotní členové firmy, kteří udržují firmu v chodu. Za to tady všem děkuji, především těm, kteří v tom se mnou jedou téměř od samého začátku, ale i nováčkům.


img.tpx.cz/uploads/verniclenovegameluner.png
Citace

Citace
Qark
Tobě první místo náleží nejvíc, protože firma by bez tebe nebyla ani založená. Kdybys mě nepřesvědčil že to mám zase zkusit, už bych ji nezakládal. Tak díky. Samozřejmě jsi tady hodně dlouho a doufám, že ještě hodně dlouho budeš!

Citace
swblvck
Ahoj Sis, teda vlastně Marku. Ve firmě jsi se mnou od samého začátku a za to ti moc děkuju, vždycky si moc rád pokecám, když se zrovna potkáme. Hydru ti jednou koupím. ;)

Citace
Marshall.
Nejlepší šlapač, kterej se mnou v tom vydržel už docela dlouho. Teda možná to bude tím, že už nehraješ nějak extra aktivně, každopádně když už jo, tak vždycky přineseš dobrou náladu a tak to má být. Smile

Citace
Zika
Škoda že k nám nezavítáš častěji, protože kdykoliv přijdeš, tak mi zlepšíš náladu o 100%. :D Pořád čekám na leteckou poštu s pracnami, takže jste to asi poslaly na špatnou adresu. Asi vám to nějak odpustím. Dáme si jedno nee?



img.tpx.cz/uploads/vozovyparkgameluner.png
Citace
Celkově naše firma skýtá 6 vozidel, což je maximální počet pro firmu prostitutek.
1x Infernus
1x Bullet
1x Cheetah
1x Sultan
1x NRG-500
1x Dumper


Citace
Děkuji všem za přečtení firemní vizitky a budu se těšit, pokud se někdo z Vás přijde do firmy podívat.


Kubon
Hodně dobrá vizitka, nadpisy i text jsou parádní. Určitě se stavím. Hodně štěstí s firmou borci
Antihrdina
Pěkně jsi to sepsal. Nadpisy fakt nááádhera a teď už se nedivím, že ti to trvalo tak dlouho. Jsem rád, že jsme tu firmu spolu rozjeli a doufám, že také vydrží, co nejdéle. Šlapka je super chill job, kterej i dobře sype, akorát to hráči moc neví. Smile
RuliiKkO
Překrásná vizitka, bombastická. Jede jede mašinka
Takhle má vypadat firemní vizitka, není tam přehnaně moc informací, jen základ ale takhle to bohatě stačí, co víc si přát? Barvy, nadpisy.. vše na jedničku. Mám chuť se k vám přidat ale Kačka by mě zabila takže příště.

Snad vám to vydrží několik let, good luck my friends. Dloubu se v nose
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Kuba42
Bry den preji,

jakozto velice kvalitni slapka jako jsem ja ma tu cest pracovat pro tuhle firmu, tak je asi slusnosti sem neco malo napsat, zejo...
Vizitky moc nekomentuju, tak doufam, ze neco ne****u jak je zvykem.
No, vizitka je podle me vystavni... Nadpisy jakoze fakt gut a obsah samozrejme taky. Ve firme jsem a i hodne dlouhou dobu zustanu, protoze firma jako takova je dobra. Takze muzu jen doporucit!

Merci, au revoir ve Francii



img.tpx.cz/uploads/lanicka02.gif

~ live fast
die young
be wild
and have fun
~

♛♛♛
Kacka
Dobrá vizitka dobré nadpisy.. Jsem ráda, že ten job někdo rozjel a doufám že firma vydrží.. A taky lidi na RP body, si vážím nejvíce :D :D

PS.. Rulíčku si piš že bych tě zabila. :D
At se vam daří! Smile
Gameluner
Citace
_Kubon_ napsal:

Hodně dobrá vizitka, nadpisy i text jsou parádní. Určitě se stavím. Hodně štěstí s firmou borci

Děkuju, určitě se stav. ;)

Citace
Qark napsal:

Pěkně jsi to sepsal. Nadpisy fakt nááádhera a teď už se nedivím, že ti to trvalo tak dlouho. Jsem rád, že jsme tu firmu spolu rozjeli a doufám, že také vydrží, co nejdéle. Šlapka je super chill job, kterej i dobře sype, akorát to hráči moc neví. Smile

Díky, určitě to vydrží. Smile

Citace
RuliiKkO napsal:

Překrásná vizitka, bombastická. Jede jede mašinka
Takhle má vypadat firemní vizitka, není tam přehnaně moc informací, jen základ ale takhle to bohatě stačí, co víc si přát? Barvy, nadpisy.. vše na jedničku. Mám chuť se k vám přidat ale Kačka by mě zabila takže příště.

Snad vám to vydrží několik let, good luck my friends. Dloubu se v nose

Díky, Rulíku. Plánovat tak dopředu jako je několik let je vždycky "o hubu", ale já si myslím a doufám, že vydrží.

Citace
Kuba42 napsal:

Bry den preji,

jakozto velice kvalitni slapka jako jsem ja ma tu cest pracovat pro tuhle firmu, tak je asi slusnosti sem neco malo napsat, zejo...
Vizitky moc nekomentuju, tak doufam, ze neco ne****u jak je zvykem.
No, vizitka je podle me vystavni... Nadpisy jakoze fakt gut a obsah samozrejme taky. Ve firme jsem a i hodne dlouhou dobu zustanu, protoze firma jako takova je dobra. Takze muzu jen doporucit!

Merci, au revoir ve Francii

Děkuju, jsem rád, že se ti u nás líbí. Jooo

Citace
Kacka napsal:

Dobrá vizitka dobré nadpisy.. Jsem ráda, že ten job někdo rozjel a doufám že firma vydrží.. A taky lidi na RP body, si vážím nejvíce :D :D

PS.. Rulíčku si piš že bych tě zabila. :D
At se vam daří! Smile

Díky, taky mám rád své zákazníky se zaměstnáním sekuriťáka. Díky
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Multiplayer
Citace
Takže ti tu dam koment i já.

Před tím než to budete číst tak se omlouvám za chyby píšu to z mobilu a ještě rozespalej
Tak jdeme na to.
První shrnu majitele
Citace
Citace
Gameluner v pohodě člověk jak i chováním tak prostě vším! Kdybych nepoznal skvěle lidi jako je např err0rk0 a Elizabeth tak skončím u tebe.

Citace
Firma jako taková si myslím že je super nekoukal sem na ni ale když jí vedeš ty tak bude super jakákoliv firma!

Přeju ti aby firma dlouho vydržela a měl si tam jen řádné členy!
Pevné nervy a drž se!
Gameluner
Citace
petrobst222 napsal:

Citace
Takže ti tu dam koment i já.

Před tím než to budete číst tak se omlouvám za chyby píšu to z mobilu a ještě rozespalej
Tak jdeme na to.
První shrnu majitele
Citace
Citace
Gameluner v pohodě člověk jak i chováním tak prostě vším! Kdybych nepoznal skvěle lidi jako je např err0rk0 a Elizabeth tak skončím u tebe.

Citace
Firma jako taková si myslím že je super nekoukal sem na ni ale když jí vedeš ty tak bude super jakákoliv firma!

Přeju ti aby firma dlouho vydržela a měl si tam jen řádné členy!
Pevné nervy a drž se!


Ahoj, děkuju za kladné hodnocení, firma určitě vydrží! Smile
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Kikush
Povedená vizitečka Bordelmamo. :D Nejspíše v tvojí firmě už nefiguruji, ale i tak ti s ní přeji hodně štěstí, aby ti nepropadla. Někdy se zastavím, až budu mít chuť (my víme Dáme si jedno nee?) a poté to zase na pár hodinek rozjedeme. heheheee
Gameluner
Citace
Zika napsal:

Povedená vizitečka Bordelmamo. :D Nejspíše v tvojí firmě už nefiguruji, ale i tak ti s ní přeji hodně štěstí, aby ti nepropadla. Někdy se zastavím, až budu mít chuť (my víme Dáme si jedno nee?) a poté to zase na pár hodinek rozjedeme. heheheee


No to teda figuruješ a koukej přijít, už týden bombarduju Wery ať tě přitáhne klidně násilím! :D
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
NiVerX147
Zdravím tady [L]uK. ve firmě jsem byl a nemůžu si stěžovat! Co se týče Majitele tak je v pohodě cápek a ostatní lidi ve firmě také, je to chill job a nevyhazuje lidi za to, že nevydělávájí a to cením.

Akurat mě štve Gameluner, že nedával se mnou výměny a má plat 100 Sad A kradl mi zakazníky Sad report čus <3 I love you :D
Gameluner
Citace
NiVerX147 napsal:

Zdravím tady [L]uK. ve firmě jsem byl a nemůžu si stěžovat! Co se týče Majitele tak je v pohodě cápek a ostatní lidi ve firmě také, je to chill job a nevyhazuje lidi za to, že nevydělávájí a to cením.

Akurat mě štve Gameluner, že nedával se mnou výměny a má plat 100 Sad A kradl mi zakazníky Sad report čus <3 I love you :D

Ahoj, děkuju, zákazníky jsem kradl všem, ale od toho co mám TOP body už to tak nehrotím. :D Lidi nepotřebuju vyhazovat za nevýdělečnost. Když je to pohodový člověk co přijde jednou za měsíc, nechám ho tam. Vždyť tam ničemu neškodí. Smile
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
vajcak
vizitka taka pohodova
snad firma vydrzi co najdlhsie sewa starky
Gameluner
Firma prodána petrysovi, <3 frvr rychlý prachy, prosím lock
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
MaReK_
Lock!
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně
3.5.2024 Správně

king
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19