Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
mats. vizitka <3 ;
Dush3yo
Pěkná vizitka, taky jsem začínal hrát ve 13. Sice už nehraju, ale třeba se uvidíme někdy na serveru a pokecáme. :D
MegaBite
Fakt jsem si myslel, že je ti mnohem víc. Jasný důkaz toho, že věk je jen číslo a že zdání klame. Znam tě jen z gang chatu, ale jsem si jistý, že budeš v pohodě cápek :D
Lukin_
Čus čus,
Nevím jestli si mě pamatuješ z SAT????
Jinak jsi fajn typek.
Vizitoš pekna, mnoho novych informaci
Hodně stesti.
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
sachmats
Citácia
Dush3yo napsal:

Pěkná vizitka, taky jsem začínal hrát ve 13. Sice už nehraju, ale třeba se uvidíme někdy na serveru a pokecáme. :D

xD diky diky, tak možno niekedy pokecame no ked tak.

Sloučeno 22.03.2020 21:49:
Citácia
MegaBite napsal:

Fakt jsem si myslel, že je ti mnohem víc. Jasný důkaz toho, že věk je jen číslo a že zdání klame. Znam tě jen z gang chatu, ale jsem si jistý, že budeš v pohodě cápek :D

:DD Diky MegaBajte.

Sloučeno 22.03.2020 21:50:
Citácia
Lukin2000 napsal:

Čus čus,
Nevím jestli si mě pamatuješ z SAT????
Jinak jsi fajn typek.
Vizitoš pekna, mnoho novych informaci
Hodně stesti.

Čau pamätam, diky, aj tebe vela štastia do života.
Upravil sachmats dňa 16.05.2020 12:25
Jertn
Ahoj,
Na to, že gr nejezdíš dlouho máš fakt talent a jednou z tebe bude megaborec. Jsem rád, že ovládáš všechno a jsi u nás v gangu.

Měj se pěkně a dej si banán kámo jazyk
sachmats
Citácia
Jertn napsal:

Ahoj,
Na to, že gr nejezdíš dlouho máš fakt talent a jednou z tebe bude megaborec. Jsem rád, že ovládáš všechno a jsi u nás v gangu.

Měj se pěkně a dej si banán kámo jazyk

Cscss diky žertne, banány došli Sad
Upravil sachmats dňa 21.05.2020 22:36
Ember
No Matúš, vizitka krásna.Si strašne v pohode týpek. Ďakujem Ti za označenie vo friend liste a prajem Ti veľa šťastia na SP,no hlavne v RL.
Upravil Ember dňa 29.12.2020 22:55
img.tpx.cz/uploads/prosimlast.png
sachmats
Citácia
Ember napsal:

No Matúš, vizitka krásna.Si strašne v pohode týpek. Ďakujem Ti za označenie vo friend liste a prajem Ti veľa šťastia na SP,no hlavne v RL.

No Biba, ďakujem za koment a veľa šťastia aj tebe Smile
Upravil sachmats dňa 21.05.2020 22:37
Loly
Celkom rozumný chlapec na to, že máš 13. Už len sa naučiť tie grka a bude dobre. Dík za označenia môj malý kamoš
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
sachmats
Citácia
Loly napsal:

Celkom rozumný chlapec na to, že máš 13. Už len sa naučiť tie grka a bude dobre. Dík za označenia môj malý kamoš

:D jako no grka sa doučím po ub, malý kamoš :D taka prezývka mi nevadí no a ináč nemáš zač a diky
Upravil sachmats dňa 21.05.2020 22:36
MxR
V pohodě hráč i když mi občas lezeš extrémě na nervy :D Takové malé pívo jsi no :D Vizitka v pohodě jen ty nadpisy jsou trošku moc :DD
img.tpx.cz/uploads/vvizitka.png
sachmats
Citácia
MxR napsal:

V pohodě hráč i když mi občas lezeš extrémě na nervy :D Takové malé pívo jsi no :D Vizitka v pohodě jen ty nadpisy jsou trošku moc :DD

Diky remix, jak nadpisy moc šák aj ty ich máš jak pre slepochov

Sloučené 20.03.2021 21:28:
vizitka edited, nadpisy su prec, upravene dajake info. nech sa paci
Upravil sachmats dňa 20.03.2021 21:28
destiny-
Nemam tu koment, tak to napravime.

Spoznali sme sa v mojom gangu, ked som robil random nabor a teba som pozval. Najprv som si myslel ze si ch*j, ked si dostal o tyzden/mesiac, nepametam presne, ban za cheaty. Som myslel ze ma porazi, ale nejak som to predychal a dal ti sancu, a ukazal si, ze si extremne pohodovy typek na to kolko mas rokov. Nelutujem ze som ta spoznal, si dobry grkar, teda az po mne samzrejme, a zacinas sa ucit sawnit, co extremne cenim, lebo sawnerov je na cz/sk scene pomerne malo.

Najvacsie sranda je, ze nebyvame od seba daleko, takze pocitaj s tym, ze ked tato hnusna situacia skonci, pozvem ta na dzusik, kedze na viac nemas vek Dáme si jedno nee?.

Ale zabudol si na jednu dolezitu vec pri edite vizitky. Nemam nick Shack., ale Chain/shapeshifting, takze to oprav lebo dostanes čapaka na hlavu Tu máš.

No nakoniec ti zazelam vela stastia na sp a hlavne sa drz v realu, kedze to je prednejsie ako nejaka trapna SP Kytka pro tebe.


~ shapeshifting ~

South
Čau Mats, na svoj vek si pomerne tupý, ale to nevadí, mám ťa rád takého, aký si. Na discorde s tebou sranda, dobrý grkar, hlavne keď máš lagy, a pretankujes aj Ticku. Kúp si už prime, nech môžeme dať aj csko. Ok cau.
-> Since 2019 <-


superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=32569
RockeR
"Moje motto:
Nebuď out"

Tak se toho motta někdy drž matsu Smile Taky jsem nečekal že seš až takový kidoo, ale jinak užívej a pozdravuj mamku doma Smile
A erika neposlouchej, SP je život, vo tom žádná
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=8583

KLIK NA OBRÁZKY K VIZITKÁM *gp*

i.imgur.com/GN5zH7F.jpg
DanDy
Tomu že máš 14 doteraz neverím Smile. Druhá vec je, že niesom vo friendliste Sad normálne ma pichlo v srdiečku
sachmats
Destiny -No este ze si tu koment dal. Spoznali sme sa u Maxiho taze pst a ban za cheating som nedostal hned ale az v oktobri/ novembri za unlocker. Predtym som dostal ban este v inom gangu, pochybujem ze som 1. aprila bol v Reckless ale mozno hej. Dobry grkar som aj lepsi od teba som. Ucim sa no ale nemam nervy ked proti mne ide dakto z Chile s pingom 253 a ja mam ping 124. Inac hej po corone dame stretko, ale dzusik dajaky fajny hej. No a ten tvoj nick vo friendliste co ja viem ked ty to menis jak ponozky, ja tam asi napisem bTd.reformed.chain.destiny.leonardo.vxid.shapeshifting. No a diky za koment, a vela stastia aj tebe.

South. -Vies co totoker nemam ta uz rad, ma furt takto urazas. No ked mam lagy som spatny grkar lebo sa portujete vies sa neda. Jedneho dna kupim a dame csko. OK cau.

RockeR -No toho nebuď out sa drzim ze, uz nesom out kazde gr haha, uz som sa poucil jak to jazdit uz nechodim len tak. No tak musia byt aj dajaky kidovia ze. Pozdravim neboj. SP je život

DanDy -Jak neveris sak aj hlas taky mam. Do friendlistu ta dam neboj. Srdce
destiny-
megaaaaa kraaal, kedy 1v1 letisko s upilovanou? Chlast
sachmats
megaaaaa kraaal, kedy 1v1 letisko s upilovanou? Chlast

Srdce, kedy letisko? no sak neviem kedy chces Hunter ja si cas najdem
Filip369
Dobra odpoved matousi, vcera/dnesni grka jsem si s tebou moc uzil doufam ze se to bude opakovat nadále 💖💖💗💗💖💖
img.tpx.cz/uploads/podpis1681361145.gif

Ahoj Kacko,

musím ti říct, že mám pár věcí, které mi leží v žaludku ohledně tvého působení jako adminky na superpařbě. Mýslím si, že se trochu ztrácíš a nedáváš najevo své vlastní názory (viz veškeré tvoje vyjádření u pub žádostech). Jako admin bys měla být schopná vyjádřit svůj pohled na věc a ne jenom být ve stínu a odkoukávat co dělaj tvoji kolegové. To může vést k nedostatečnému řešení problémů a k celkové nejistotě.

Další věc, co mě trochu štve, je tvoje absence v oblasti cheaterů. Jako admin bys měla být v obraze, co se týče těch, co se snaží podvádět. Ale zdá se, že v tomto směru máš trochu mezeru. A tim pádem trochu postrádám důvod proč jsi adminka.

A tvoje ježdění misí každý den celý den? Je fajn, že to děláš, ale zdá se, že se na to trochu příliš soustředíš a to můžeš rovnou být jenom hráč. Práce admina není jenom o misích. Je to o udržení pořádku na serveru, a ne jen o tom jezdit mise.

Tak co teda? Proč nejsi teda organizator akcí? Přece jenom akce ti jdou a sám si myslím že jsi v tom dobrá. Věřím, že bys to dokázala stejně dobře jako Vetasovic který je taky admin a vlastně dělá stejný věci jako ty, tak proč to nevyzkoušet?

Doufám, že tohle vezmeš jako konstruktivní kritiku. Nejde mi o to, abys se cítila špatně, jen chci abys mi řekla tvůj pohled na věc.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 10