Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Gta na MacOS
Czech_
Čau,
chtěl bych od Vás radu, jak spustit gta na MacOS. Jelikož je to soubor exe. a ty na tomto OS nejdou, tak jsem to pouštěl přes program WINE, který mi to dokázal otevřít. Po novém updatu OS už jdou jen programy s 64b,takže mi tento program WINE už nejde.

Hledám nejakou alternativu nebo jiný program, který by mi to dokázal otevřít. Děkuji za rady.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Fifa
S těma souborama je to vždycky peklo... Nezkoušel jsi ten Rockstar launcher nebo co to udělali za novou kravinu s GTA SA zdarma?
img.tpx.cz/uploads/ATomasPodpis1111.png
Czech_
Nezkoušel, zkousel jsem to zatím jen přes nějaké programy to spouštět a nic.

Takze pokud o tom něco víš, byl bych rád za nějaký link.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Diana
Rockstar launcher na mac os bohužiaľ nejde, je to len na Windows. Ani na steame nejde GTA sa, nepodporuje Mac. No proste GTA sa je hlavne pre Windows používateľov bohužiaľ.
Maximálne by som skúsil pozrieť návody na zmenu wine na 64 bit, to by ti potom išlo ak ťa dobre chápem. Lenže to je trocha zložité ako pozerám. :D
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Bratek
Citácia
Rich napsal:

Rockstar launcher na mac os bohužiaľ nejde, je to len na Windows. Ani na steame nejde GTA sa, nepodporuje Mac. No proste GTA sa je hlavne pre Windows používateľov bohužiaľ.
Maximálne by som skúsil pozrieť návody na zmenu wine na 64 bit, to by ti potom išlo ak ťa dobre chápem. Lenže to je trocha zložité ako pozerám. :D


Steam verze GTA SA je zrovna dost ošemetná varianta, R* vypršely licence na hudbu a některou prostě vymazali ze steam verze, jenže rádio v autě se ji pořád snaží normálně přehrávat a pak při nastoupení do auta hra padá. Neřeší to ani kompletní vypnutí muziky ve hře.
Pandy
Bylo toto už vyřešeno ?
Czech_
Bohužel ne, ale můžeš lock. Kdyby někdo vědět, tak kdyztak SZ.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Pandy
Bohužel ne, ale můžeš lock. Kdyby někdo vědět, tak kdyztak SZ.


Dobře Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
9 Hlasov
22%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasov
17%
Ne
5 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasov
10%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online