Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

Diskuzní fórum » Ostatní » Videa
 
ARMY MONTAGE #2
Fantomas_
Druhý díl ze série Army Montáží.


NIGHTMARE
Čo sa týka editu, veľmi pekne spracované. Jedna vec ktorej naozaj nerozumiem je prečo tam dávaš ako zabijete nejakého chudáka smetiara ktorý ma 3hodiny nahrané. Radšej zbieraj dlhšie videa ako tam dávať také zábery, uvidíš že to bude o dosť lepšie *gp*
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
Fantomas_
Prvně děkuju za pochválení editu, dal jsem si dost záležet, a volím něco, co mi zrovna pasuje do rytmu písničky. Určitě časem budou přibývat větší fighty a všechno možné, ale je to teprve druhý díl. Nedám do všechno nejlepší do prvních dílů, kdy bych nastavil laťku vysoko, a pak byly další díly o ničem. Díky moc a stav se za námi zahrát :D
Gameluner
Pokud si dáš záležet, určitě ani další díly nebudou o ničem. Osobně se mi moc nelíbí "chlubit" se tím, že dokážete zabít nováčka, nebo třeba jednoho hráče, když vás je víc, to video mi přijde docela o ničem, i když některé záběry jsou pěkné, tak tímto jsi pro mě zahodil jejich potenciál. Jinak šířit tady že děláte bordel na warpech, pěkný. Nemůžu
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Fantomas_
Tak, je to naše práce, i zabíjení 1 hráče je zabití, a to když dám /wl tak nahrané hodiny fakt nesleduju. A to, že jsem to dal na video? No a co? I tohle děláme, nebudu tam dávat jen to nejlepší, proč. To by pak neladilo se songou. Chci aby to do sebe zapadalo, a ne tam ty záběry natřískat za sebe. To udělá i pětileté dítě. Každopádně, do příště to zkusím a díky za radu Smile
Hendy
Celkom pekne spracované video musím povedať, rozhodne si sa na to nevyprdol a celkom pekne si to zeditoval. Čo som si všimol, ty takmer všade používaš ten istý font (v tej editácií), čiže by nebolo zlé ho zmeniť, ale to je už na tebe, či dáš taký alebo taký.

Veľa šťastia s firmou. ;)
Fantomas_
Citace
HENDY napsal:

Celkom pekne spracované video musím povedať, rozhodne si sa na to nevyprdol a celkom pekne si to zeditoval. Čo som si všimol, ty takmer všade používaš ten istý font (v tej editácií), čiže by nebolo zlé ho zmeniť, ale to je už na tebe, či dáš taký alebo taký.

Veľa šťastia s firmou. ;)


Díky moc HENDY! Font byl záměrně stejný, považuju ho za "firemní font" takže ho budu asi dávat všude. Smile
Antihrdina
Čus,

mně se to taky líbí. Z hatu, že drtíte nováčky si nic nedělej. Nemaji na nikoho útočit a hned ze začátku musí vědět, kdo je tu pánko, víš co xddd. Ono hodně gr montage jsou o tom, jak outují nováčky a dávají jim čela. Za mě palec hore a pokračuj!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
25 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasů
15%
Ne
9 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
8 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online