Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
chrome-reklama
yaroush
V poslední době se mi při startu PC spustí chrome, a v něm dva reklamní panely.
Stalo se to, když jsem instaloval pirátský software z nějakých pochybných stránek...
Nemůžu se toho zbavit.
Smazal jsem to při startu počítače. Vyčistil jsem registry, vyzkoušel několik antivirových, antispywarových programů a stále žádnej úspěch... Je to dost otravný. Máte někdo tip, jak to vyřešit? Díkec
Bratek
Ahoj, zkusil bych se podívat v Nastavení > Ochrana a soukromí > Nastavení webu > Zobrazit oprávnění a uložená nastavení webů. Tam vyhledat ty stránky, které se ti otvírají a vymazat jejich uložená data z tvého chromu.
Upravil/a Bratek dne 04.06.2020 15:09
asthenic
1. Precisti Chrome extensions
2. Vyskusaj Malwarebytes

Je to common problem ak clovek navstivi nejake pochybne stranky, stane sa. Odinstalovanie Chrome nepomoze, ten adware ti zostane v PC. Mozno by pomohol Revo Uninstaller", ktory vyhlada a odstrani vsetky data tykajuce sa chrome, ktore manualne nedokazes najst. Chrome ma aj vlastny adware removal, sice to nie je ziadny zazrak, ale vyskusat mozes.

Zakazat autostartup chrome v spravcovi uloh.

Citace
1. Open Chrome.
2. Settings.
3. At the bottom, click Advanced.
4. Under “Reset and clean up,” click Clean up computer.
Click Find.
If you're asked to remove unwanted software, click Remove. You may be asked to reboot your computer.
yaroush
Bratek -> zkusil jsem, nepomohlo

francorchamps->
1. Doplnky google zkontrolovany
2. Revo vyzkoušen, ale nic co by mi pomohlo jsem tam nenašel... Jinak je to celkem užitečný prográmek.
3. Chrome adware removal nic nenašel.

Takže zatím bez úspěchu Sad
asthenic
Vies z akej stranky si to dostal?
Tearsko
Naposledy som takto mal adware cez fejkový proces ktorý sa tváril ako java. Pred spustením chromu mi prebliklo príkazové okno na pol sekundy. Skus pozrieť spustené procesy jestli tam nemáš niečo podobné alebo či sa pri spustení chromu nespustí ešte niečo iné.
Súbor bol potom schovaný v appdatach a nenašiel ho žiadny program ani tie čo tu boli zmenené a našiel som ho myslím aj cez spúšťané procesy pri štarte winu. Na nete nájdeš xx možnosti kde sa to môžem schovať :D.
Ak sa to deje po štarte, začni hľadať v msconfig alebo task manager.
Bratek
Jednou jsem to řešil ještě tak, že jsem prošel programy přes Ovládácí Panely > Odinstalovat program a tam jsem našel nějaký nainstalovaný adware, odinstaloval a byl klid.
Upravil/a Bratek dne 04.06.2020 15:08
Pandy
Občas se mi stalo, že se mi tam nainstaloval Chromium, který se tváří jako Chrome s tím rozdílem, že ten Ti tam háže ty reklamy. Podívej se do aplikací, zda tam nemáš Chromium.

Mě v posledním případě pomohl už jen restart do továrního nastavení.
Arbys
v uplne posledni rade, kdyby ti nic z rad tady nepomohlo - z chromu urcite nejak pujdou stahnout nastaveni a muzes proste zacit pouzivat jiny prohlizec, do ktereho si implementujes tyhle nastaveni (ulozene zalozky, rozsireni atd.)

je to dost drasticky a problem to vubec neresi... ale v nejhorsim pripade se to taky da pouzit :D
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
asthenic
v uplne posledni rade, kdyby ti nic z rad tady nepomohlo - z chromu urcite nejak pujdou stahnout nastaveni a muzes proste zacit pouzivat jiny prohlizec, do ktereho si implementujes tyhle nastaveni (ulozene zalozky, rozsireni atd.)

je to dost drasticky a problem to vubec neresi... ale v nejhorsim pripade se to taky da pouzit :D


Len aby s tym neimportoval aj ten adware :D
yaroush
v msconfigu jsem našel podezřelý řádek.... tak jsem našel cestu k souboru a smazal ho... To bylo ono... Díkec :D


//admine prosím Lock!
Pandy
v msconfigu jsem našel podezřelý řádek.... tak jsem našel cestu k souboru a smazal ho... To bylo ono... Díkec :D


//admine prosím Lock!


Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
15%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15