Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Dealer Company
Ben_
img.tpx.cz/uploads/DC01.png

Zdravím a vítám tě u naší firemní vizitky. Líbila se ti? Tak jí okomentuj! Jsi polda? Tak to fofrem zavři a zapomeň že existujeme.

img.tpx.cz/uploads/onas01.png

Jak už název napovídá, tak se zabýváme povoláním dealer. Naším cílem je seskupit všechny samostatně výdělečné dealery pod jednou velkou firmou - Dealer Company.

Sídlíme na jedné ze tří velkých farem na venkově SA, kde svojí trávu pěstují všichni dealeři SA, konkrétně na
Jackově farmě (/cloc 30).

Firma byla založena
30.06.2023 a máme v plánu s ní dokázat velké věci.


img.tpx.cz/uploads/vedeni01.png

Duchovním otcem celé firmy a hlavním zakladatelem je hráč Ben.

V době nepřítomnosti ho zastupují hráči Simino, Kompre, 4sport a Hendy


img.tpx.cz/uploads/pravidla01.png

Chceš v Dealer Company vydržet, tak budeš muset dodržovat zásadní pravidla, není to ale nic hrozného.

Pokud budeš neaktivní více jak
120h, tak z tebe uděláme hnojivo.

Dále se vyjadřuj a chovej slušně, nenič ostatním firmám jejich mise a užívej hru!


img.tpx.cz/uploads/vozpark01.png

Voz. park je kompletní!

2x Infernus
Citace
img.tpx.cz/uploads/infernusscreen.png


2x Sandking
Citace
img.tpx.cz/uploads/sandkingscreen.png


4x Maverick
Citace
img.tpx.cz/uploads/maverickcislo3.png


6x Sadler
Citace
img.tpx.cz/uploads/sadlerscreen.png


img.tpx.cz/uploads/pestovani01.png

Zde bude pár rad o pěstování jako takovém.

Co vlastně u dealera dělat, nebo jak pěstovat najdete v
/job, tady ale bude pár menších tipů, jak pěstovat efektivněji.

Pronájem stodoly a zakoupení sazenic vás vyjde na několik stovek tisíc,
nedoporučuji tedy dealera pro začátečníky.

Vždy
první zalévejte a pak až hnojte, pokud to uděláte naopak, tak přijdete o několik gramů.

Vždy sklízejte
960g, nikdy né méně.

Při pěstování výrazně doporučuji jezdit vlastním autem a mít PCar, kvůli /flip, ale hlavně
/privolat.


img.tpx.cz/uploads/mise01.png

Prosím o zapamatování, mise je rozvážení trávy, nikoli zalévání a hnojení.

Mise u dealera dlouhodobě vydělávají nejvíce $ na SP.

Veškeré info, jako termín a čas misí, či trasu se dozvíte po připojení do firmy.


img.tpx.cz/uploads/dc1.png

Upravil/a Ben_ dne 02.07.2023 11:44
vajcak
Serus vizitka je topova isto aj firma je dobra nech ti dlho vydrží a nadpisy suprove
denyZ
Rovno musím povedať že za mňa najlepšia a hlavne najkrajšia vizitka akú kedy som videl. Kombinácia farieb výborná, font a obrázky jednoduché aj tak perfektné. Vizitka je stručná a jednoduchá. Verím že táto vizitka priláka svojich ľudí.
Firma nech ti dlho vydrží, vidíme sa vo firme určite Jooo
Dúfam že nebudem robiť žiadne problémy :D
Humenne
Vyzitka nie je nejaká dych beruca ale neurazí, farby sedia, kolektív nič moc lebo ľudia chodia len na CJ, majiteľ je pohode, nadpisy sú fajn za mňa pohode ❤️
Ben_
Díky Díky chlapci vizitku ešte budem časom upravovať
Kompre
Čus, tak vraj to mám okomentovať.
No takže, vizitka je super, farbičky ladia suprovo a celkovo je to pekná vizitka.
No, k firme - kolektív, noo pri tých convoyoch to nie je najlepšie, ale tak čo už. Inak cez týždeň je tam celkom sranda.
Dúfam, že to nepredáš v blízkej dobe, bola by toho škoda :\
Hendy
Ja som to tu ešte neokomentoval? To snáď nie je možné.. :D

Vizitka top, farby proste všetko, nemám čo vytknúť.
Takisto aj firma je strašne super, človek si zarobí veľký balík peňazí, ale hlavný je ten kolektív, ktorý je taktiež moc dobrý, avšak na tých konvojoch to je niekedy totálna katastrofa, až ma ide poraziť a Ty to vieš. Inak som rád, že môžem byť Tvojim zástupcom, a že Ti môžem pomáhať.

Ja len dúfam, že Ty dlho dlho firmu nepredáš, pretože si fakt super majiteľ.

+ Chcem informovať, že časom bude dodané aj video.
Upravil/a Hendy dne 20.06.2020 20:53
Conway
cau, vizitka suprova a majitel tiez TOP :-) dokazes pozicat gramy na pohodku a vo firme mas poriadok, bol som vo firme a bolo to super aj ked teraz ma uz moc joby netahaju aspon zatial. Firme nech sa dari :-) trosku ma ale sklamalo, ze si tu vizitku nenapisal ty ale niekto iny.
Ben_
cau, vizitka suprova a majitel tiez TOP :-) dokazes pozicat gramy na pohodku a vo firme mas poriadok, bol som vo firme a bolo to super aj ked teraz ma uz moc joby netahaju aspon zatial. Firme nech sa dari :-) trosku ma ale sklamalo, ze si tu vizitku nenapisal ty ale niekto iny.


diky, ale tak mal som tuto firmu asi pred rokom, a prave som si spomenul že som mal aj vizitku, tak načo by som ju robil znova :D keď je tiež OK stačilo ju trochu opraviť :D https://superparba.eu/forum/viewthrea...d_id=98961 chcel som ju skôr obnoviť, lenže to sa nedalo pretože nemôžem upravovať vizitky ktoré som nevydal ja
husk
Vizitka je po grafický stránce dobrá, obsahově stručná, prostě pecka (y)
img.tpx.cz/uploads/domihusk.png

img.tpx.cz/uploads/dzojk.png
petacz
Čau Bene,co ti mám říct na vizitku,jsem ve firmě,líbí se mi tam,no,Už jsme spolu něco zažili ty a já.. u novinářů Flint county a Cappucino, byla to sranda,doufám že i tu spolu něco zažijeme u dealerů,co víc dodat,vizitka fakt dobrá,ty barvy ladí jobu dealer takže paráda tak to mám rád.Skvělý majitel u novinářů,skvělý majitel i tady,pohodová firmička, kde je sranda takže to musí být,doufám že ti vydrží firma a doufám že se bude Domca_ mýlit :D jsem rád že můžu být s tebou v jedný firmě,u novinářů jsem udělal chybu,snad mě bereš jako svýho kamaráda ze starý firmy no.. hodně štěstí na SP a v RL můj kamaráde Smile Hi
esx_exiteye
Sexy vizitka pro nejlepší lidi víš jak, ale nejsem napsaný jako zástupce takže dislajk
Nxs
Mega fajn firma, se skvělým majitelem a ty nadpisy jsou hodně v TOPu. Smile Ve firmě jsem sice krátce, ale už teď vím, že nechci jinam. Ta domluva mezi firmami a organizování konvojů je něco neskutečného. Také musím poděkovat majiteli za důvěru, že mi dal možnost být zástupcem, po tak krátké době. Díky moc a přeji firmě spoustu výdělků a vydařených konvojů! Jooo
MezerniCZEk
Vysoce kvalitní vizitka!
<333

Co se týče firmy
Ve firmě jsem poměrně dlouho a vím že jsou zde přátelské lidé.
Ben jako majitel je skvělý!
Upravil/a MezerniCZEk dne 07.03.2021 15:15
img.tpx.cz/uploads/loonayves11634551228.gif

MafošMezerniCZEk (스페이스 바)
DanDy
Ahoj benko ;) tvoja firma je super tak isto táto vizitka. Sem tam som v tej firme pobudla, ale všetci vieme, že ja mením tie joby ako ponožky jazyk. Samozrejme je tam super kolektívik a tak Smile. Dúfam, že sa v tej firme ešte objavím YES
mokry
Bene, děkujeme Ti moc za ten rok co jsi nás tady vedl. Díky
Víkend co víkend uspořádány konvoj, víkend co víkend pěkné odměny o komunitě ani nemluvím, parta lidí co se ve firmě držela více jak 2 měsíce prostě bomba. Já sám jsem byl ve firmě necelý půl rok a vím že byly i slabší víkendy ale ty jsi to v těch nejhorších chvílích nezabalil a jel jsi dál a vovovovotom to je!

Škoda že to muselo skončit, každá pohádka jednou končí ale tvou situaci naprosto chápu a respektuji ji.. Ještě jedno díky moc za příjemně strávené chvíle v Dealer Company

Mezerniczek, Naty, Power, Nxs, asdf, husk, domi, Rullik, Hendy, Mega, Yiostik, Roto, Noubady aspol... Vám taky patří dík za pomoc Benovi a za veškerou práci kterou jste ve firmě odváděli.

18.4.2020 - 18.4. 2021 Dealer Company
MaReK_
Lock! Nový majiteľ.
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
Bratek
Obnoveno na žádost majitele.
esx_exiteye
Firma už neexistuje, uklidíme bordela :D
MaReK_
Firma zmenila majiteľa. Lock!
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasů
27%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online