Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Samp na na MacOS
checkm8
Čus, chci se zeptat, zda někdo hraje samp na macu. Kdyžtak mi napište PM. Díky
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Bratek
Ahoj, nebylo by lepší rovnou vypsat co tě zajímá než to odkazovat do PM, když už jsi založil ten topic? Navíc na SAMP fóru je taky mraky topiců, takže tam by jsi určitě taky uspěl při troše hledání.

Například topic na to, jak vůbec SAMP na Macu rozjet: https://forum.sa-mp.com/showthread.ph...p?t=644074
Antihrdina
Na macbooku samp rozjet nejde. Sice je tady nějaký odkaz, ale pochybuji, že ti to půjde (moje zkušenost s macbook air 2018). Macbook prostě není na hry.
Czech_
Já normálně gta na macu hrál. Přes program WINE, ale příchodem nového OS Catalina a přechodem na 64b aplikace, tento program přestal být podporovany. Určitě to nějak zprovoznit jde, ale bude s tím strašné stvani. Zkus se podívat na YouTube, tam jsou mraky návodů, třeba ti nějaký půjde.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
checkm8
Zajimalo mě, jestli to jede s modifikacema a cleem jak na windowsu. Kvark na mac jde nabootovat windows a přeínat mezi něma a tam by to teoreticky jít mělo (viz zde) ale nevím, proto se ptám.
Upravil checkm8 dňa 30.06.2020 10:21
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Bratek
Těžko říct jak to tam teď je kompatibilní, na youtube jsou nějaký starší videa, ale být tebou, tak hledám co nejnovější. Pak bych si dával pozor na nějaký grafický módy, který by mohly mít zvýšenou zátěž na tu integrovanou grafiku co v Macu je. To je hlavní důvod proč se Mac na hry nehodí + nemá implementovaný aplikace na to, což by se mělo ale vyřešit novou řadou Maců, kde už bude mít Apple svoje vlastní procesory s výkonnějšími grafickými čipy. Otázkou ale zůstává, jestli budou vývojáři implementovat hry pro Apple OS.
Pandy
Zdravím,

přesouvám do správné sekce.
Bratek
Ahoj,
dotaz vyřešen?

Téma neaktivní, zamykám. Pokud by jsi chtěl dál řešit, napiš SZ a téma odemkneme.

Lock!
Upravil Bratek dňa 17.07.2020 16:28
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
9 Hlasov
22%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasov
17%
Ne
5 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasov
10%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 24