Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
sluchátka
Jertn
Ahoj kluci a holky,
chci si koupit sluchátka, ale nemůžu rozhodnout. Proto se obracím na vás, aby jste mi pomohli, jelikož jsou tu fakt chytří lidé.

Přemýšlím mezi těmito:

https://www.alza.cz/jbl-live400bt-cer...ssionPosts

https://www.alza.cz/marshall-major-ii...324952.htm

Jestli někdo něco z toho máte, tak mi prosím napište, jak jste s nima spoko, nebo jestli nejste. A nebo mi můžete doporučit nějaký jiný sluchátka.

Díky všem Smile


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
MegaBite
Z vlastní zkušenosti musím doporučit Marshall, mají dobrý zvuk a kodek aptX, což už dneska má většina mobilů. Akorát to není na dlouhé poslouchání, už třeba po 30 min ti z toho začnou bolet uši, protože mají docela velký přítlak. Momentálně mám Sony WH-CH700N a taky si nemůžu stěžovat, vypadají sice více low-cost než ty Marshall, ale ve zvuku jsem nepoznal rozdíl, akorát trochu horší konstrukce se mi zdá. S JBL zkušenosti nemám. Pokud nosíš brýle, tak do Marshall bych určitě nešel.
Sweet
Kámoš má přesně ty Marshally, který ukazuješ. Na hlavu mi přišli trochu menší teda, ale to je možná jen můj problém, vyzkoušel bych si je být tebou předem jestli máš možnost. Jinak zvuk je fakt perfektní, hrají dost nahlas a říkal, že i baterka vydrží docela dlouho. A ani mi nepřišlo že by moc tlačily, ale to je zas subjektivní žeano. Asi můžu říct, že doporučuji.
Tearsko
Jak máš väčšiu hlavu (tj ak nie si decko alebo menšia žena Kappa) tak tie marshally ťa budú dosť tlačiť. Ja som ich práve pre to vrátil :D
MACHYY1
kup airpodi, nebudou tě tlačit uši, vydrzi celkem dlouho atd
mam je uz dva roky a spokojenost a aj kdyz mas android tak by to mělo byt v pohode tez...
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
Bratek
Čus,

mám řekněme zkušenosti s oběma, jedny podobný JBL měla bývalá přítelkyně, občas jsem si je půjčoval a byly super jak po zvukové stránce, tak i z hlediska komfortu jsem si nemohl stěžovat. Naopak Marshall má momentální přítelkyně, zvukově super, ale stěžuje si na bolest uší při delším poslouchání. Osobně bych šel radši to těch JBL.
Jertn
Můžete lock, díky za pomoc všem Srdce


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Bratek
Zamykám Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasů
28%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
13%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20